Tailandas savarankiškai

Apie mus

Eina treti metai, kai kai mes išvykome į Pietryčių Aziją. Šį laiką skyrėme pažinti ir suprasti europiečiams tolimą kultūrą, aplankyti įdomias vietas, išskanauti visus patiekalus, pravaikščioti nemindžiotais takais, į kuriuos jokia knyga neveda, užmegzti daug pažinčių, kontaktų.

Ką mes čia veikiame?

Galima sakyti, atskridome į Tailandą laimės ieškot. Pardavėme savo verslą, išnuomojome namus, susikrovėme daiktus ir išvykome į didžiausią savo gyvenimo kelionę.

Šiuo metu Tomas sėkmingai dirba nardymo instruktoriumi Ao Nange, Krabi. Simona padeda įmonėms internetinio marketingo bei elektroninės komercijos srityse. O šis dienoraštis gimė iš noro dalintis, padėti. Tailandas didelė bei įvairi šalis, sudėtinga susiorientuoti ką verta pamatyti, o ko ne, nes kas tinka visiems, nebūtinai tinka Jums. Mes visuomet mielai susitinkam su čia atostogauti atvykusiais tautiečiais pasidalinti savo sukaupta Azijietiška patirtimi su visais, kam to reikia, su visais, kam tai įdomu.

Su mumis galite susisiekti: labas@tailandieciai.lt, tel.: +66967910715 (viber, whats app). Padėsime susirasti motorolerio nuomą be paso, rekomenduosime ką aplankyti, sukoperuosime ekskursijas su kitais lietuviais. Prisijunkite prie FB grupės Lietuviai Krabyje.

Mūsų šeimos nuotykius galite sekti mūsų asmeniniame Facebook puslapyje, Instagram’e.

Apie mus rašo:

„15min“

„O kai aš užaugsiu“

„15min“

Mamyčių klubas

15min.lt

Mamos žurnalas

Daugiau nei virtuvė

„Tavo vaikas“

Vaikui

VLMedicina

Apie gyvenimą Tailande tailandiečių akimis

Back to Top