so sofitel viešbutis bankoke

10 Bankoko viešbučių su baseinu ant stogo

Pietų Tailande aš pati apsistočiau ant jūros krano, Šiaurės Tailando – džiunglėse, o štai Bankoke visiems rekomenduoju nepagailėti pinigų ir bent naktį ar kelias praleisti viešbutyje su baseinu ant stogo. Visi čia paminėti viešbučiai yra patogiose vietose – drąsiai galite užsakinėti bet kurį iš jų. Tiesa, nei vienas jų nebus pigus ekonominės ar biudžetinės klasės. Ieškantiems pigių variantų – pasižvalgykite po šiuos pasiūlymus: Sathorn Saint View Serviced apartment,  Rambuttri Village Hotel,

SO Sofitel viešbutis patogioje vietoje – netoli metro ir traukinių stotelės, visai šalia Lumpini parko. Tiesa, šį baseiną gali aplankyti ir ne viešbučio svečiai už 700 Thb (apie 20 Eur) asmeniui. Užsakant nakvynę šiame viešbutyje pasitikrinkite kainas abejose pardavimų vietose: BookingAgoda  

so sofitel viešbutis bankoke

AVANI riverside Bangkok hotel taip pat 5 žvaigždučių viešbutis kitoje upės pusėje, netoli viešojo transporto stotelės. Susisiekimas viešuoju autobusu arba taxi, tuktukais. Kita vertus, jei norėsite aplankyti Bankoko įžymiausias vietas, iš bet kurio šiame straipsnyje paminėto viešbučio teks vykti viešuoju transportu ar tuktuku. Užsakykite čia: Agoda arba Booking.

AMARA Bangkok Hotel – vienas pigesnių variantų ieškantiems panašaus pobūdžio viešbučių. Mažiau nei 1 km iki Lumpini parko. Užsakyti: Booking arba Agoda.

amara bangkok viešbutis su baseinu ant stogo

The Okura Prestige Hotel – dar vienas bramgesnis aukštesnės klasės viešbutis ieškantiems išskirtinės prabangos Bamkoko centre.  Užsakyti Booking ir Agoda.

the okura prestige hotel viešbutis bankoke

Eastin Grand Hotel Sathorn tinkamas apsistoti su vaikais. Užsakyti: Agoda arba BookingSathorn viešbutis Bankoke tinkamas su vaikais

The Continent Bangkok by Compass HospitalityBooking ir Agoda.  Šis viešbutis įsikūręs prie pat prekybos centro Terminal21 – vieta puiki, bet atsiliepimai iš visų čia aprašytų prasčiausi. O baseinas įsikūręs net 37 viešbučio aukšte.the continent hotel by compass hospitality

Hilton Sukhumvit Bangkok baseinas įsikūręs 7 viešbučio aukšte, pats viešbutis randasi taip pat Sukhumvit – viename populiariausių centrinių rajonų. Booking arba Agoda.

hilton sukhumvit bakoke viešbutis

Hotel Muse Bangkok baseinas įsikūręs 19 viešbučio aukšte nepalisk abejingų. Patogi lokacija, netoli Lumpini parko. Užsakyti: Booking arba Agoda.

hotel muse bangkok su baseinu 19 aukste

Daugiau apie Bankoką skaitykite čia. Patiko straipsnis? Dalinkitės su draugais! Užsakyti pervežimus iš/į Bankoką galite paspaudę šią nuorodą.
Būčiau dėkinga, kad viešbučius užsakinėtumėte per šiame puslapyje esančias nuorodas. Jums papildomai tai nieko nekainuos, o man tai bus papildoma motyvacija rašyti toliau! Daugiau apie mus čia.

Booking.com

2 Responses

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią