Simona ir Tomas Kupečiai - Tailandas

15min video konferencija apie Tailandą

Štai ir prabėgo daugiau nei mėnuo Lietuvoje – įspūdžiai dar labai švieži ir jų labai daug! O mes jau grįžę ir pradedame savo dar vieną naują sezoną Tailande!
Dar būnant Lietuvoje buvom pakviesti į 15min video konferenciją, kur dalinomės savo patirtimi apie gyvenimą bei keliones Tailande, nuo ko, kaip viskas prasidėjo, ką veikiame, apie vaikus, pokyčius, nardymą ir išėjimą iš komforto zonos:
Simona Kupetienė ir Tomas Kupetis apie gyvenimą ir keliones Tailande

Lietuvoje, Vietname, Balyje, Singapūre, Malaizijoje, Tailande gyvenę ar ilgiau keliavę Kupečiai įsitikinę – pirmai kelionei į pietryčių Aziją geriausia rinktis Tailandą. Šioje budistinėje šalyje – kaip niekur kitur daug ramybės ir visko, ko tik galima užsigeisti. Patarimais, kaip nuvykti į Tailandą (atostogoms ar gyvenimui) jie dalijosi 15min studijoje.

„Draugai mumis jau nebetiki. Mes kiekvienais metais sakom, kad paskutinį sezoną pabūnam Tailande, ir tada grįžtam. Tai jau ketvirti metai, kai paskutinis sezonas“, – juokėsi Tomas Kupetis, kartu su žmona Simona ir devynerių dvyniais gyvenantis Tailande. Ar atrado Kupečiai laimę Tailande? Tomas įsitikinęs, kad šis jų gyvenimo nuotykis išmokė – svarbu nebijoti žengti į šoną iš savo komforto zonos.

„Laimę suradom ne Tailande, o savo viduje. Tailande atradau daugiau vidinės ramybės, atradau kitokį požiūrį į gyvenimą ir supratau, kad iš tikrųjų jokia šalis ir jokios kelionės tavo vidinio mėšlo nepakeis. Turi imtis kažką daryti pats ir veikti pats. Nereikia jokios Indijos ar Tailando – viskas iš tikrųjų yra tavo viduje“, – sakė Simona, kuri Tailandui dėkinga už padėjimą visa tai suprasti.

Daugiau skaitykite 15min „Tailande gyvenantys Kupečiai: apie didžiausias klaidas planuojant kelionę ir nuo ko viską pradėti„, o visą reportažą peržiūrėti galite žemiau.

 

Kviečiame sekti mūsų gyvenimą ir keliones FB puslapyje „Apie gyvenimą džiaugsmo gatvėje.Tailandas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią