• Titulinis
  • /
  • Visi
  • /
  • Blogerių savireklamos savaitė arba ką aš skaitau
Blogerių savireklamos savaitė arba ką aš skaitau

Blogerių savireklamos savaitė arba ką aš skaitau

Blogerių savireklamos savaitė eina į pabaigą, bet galvoju reik spėt, kol traukinys dar nenuvažiavo. Bent padėkosiu tiems, kurie mus skaito!

Kai Sigita iš „Ten kur namai“ įtraukė „Tailandiečius“ ir Džiaugsmo gatvę į savo mėgiamiausius (o gal labiausiai įkvepiančius), tuo metu buvau Phukete ir vos į baseiną neįvirtau 🙂 Paskui ši banga ritosi, ritosi kol pasiekė kulminaciją, informacija vis įvairiais būdais pasiekdavo mane apie šį smagų projektą kol pati pasakiau sau – reik ir man parašyti!

Kai atsidariau savo FB statistiką ir pamačiau, kad Kliukarkai mes irgi patinkam, tai jau tikrai nebuvo kur trauktis, o iššūkis rimtas, nes… Kažkada buvau uoli blogų skaitytoja, netgi viena pirmųjų „mamiškų“ blogų rašytojų (bet rašiau tik savo reikmėms apie tai, kaip auga mano vaikai), tuomet mano kiekvienas rytas prasidėdavo ne nuo žinių portalo, o nuo sekamų mamų blogų skaitymo. Ypač patiko tos šeimos, kurios su savo vaikais daug keliavo! Galėjau išvardinti mamų bei jų vaikų vardus ir gal net amžių, pasakyti kas jiems patinka. Bet išaugau tiek savo asmeninio blogo rašymą, tiek kitų mamų blogų skaitymą… Ir blogus iš naujo atradau visai neseniai, prieš kokius metus, kai išvykome pagyventi į Tailandą ir pati vėl pradėjau rašyti blogą FB’e. Ir aišku, didžioji dalis mano mėgiamiausių blogų susijusi su kelionėmis, gyvenimo pokyčiais ir kitais mažais gyvenimo stebuklais. Jei vienu metu skaičiau labai daug, tai šiuo metu bandau atsiriboti nuo mane pasiekiančios informacijos. Nors gal ir be reikalo.

Taigi, mano laurai atitenka Viktorijai iš „Daugiau nei virtuvė“. Jos bloge visai neseniai galėjote paskaityti ir interviu su manimi. Jaučiu, kad labai panašiai apie daugelį dalykų mąstom.

Jau anksčiau paminėta Sigita ir jos tinklaraštis „Ten kur namai“ taip pat vienas iš tų, kur aš semiuosi įkvėpimo.

Iš lietuviškai rašančių keliautojų mane dažnai pradžiugina „Balinėtojai“ ir Ieva, tiesa, daugiau rašanti FB, nei čia.

„Pietryčių Azija dviems“ – mane žavi Aušrinės optimizmas sumišęs su sarkazmu ir sveiku protu. Azijoj kartais nelengva tai išlaikyti. Tikiuosi, kad jie tęs savo keliones po kitus pasaulio kampelius!

Lauros „Ö kai aš užaugsiu“ – mano šių metų atradimas! Labai patinka Lauros rašymo stilius, o jos interviu su manim – gegužės mėnesio Tavo vaikas žurnale 🙂

Birutės Jakučionytės asmeninio gyvenimo nuotrupos man kaip jos pirmosios knygos pratęsimas. Kiekvieną kartą nežinai, ko iš jos naujo įrašo galima tikėtis. O kai žmogų pažįsti, tai skaitymas dar įdomesnis.

Ir žinote, vis tik, išduosiu vieną paslaptį – aš visas šių blogų autores pažįstu. Vienas gyvai ir seniai, su kitom „susitikome“ virtualioje erdvėje ir, kas įdomiausia, mus suvedė būtent mūsų blogai, tad tegyvuoja jie, nes žmonės mūsų gyvenime svarbiausia!

Norėčiau tuo pačiu paminėti keletą blogų FB’e: tai „Mintys materializuojasi„, nes taip ir yra, ir „Psichologija„, nes būna ir blogų dienų…

Apie keliautojus su vaikais rašiau anksčiau.

O ką skaitote jūs?

One Response

  1. Simona, kaip smagu save matyti!! Ačiū už gražius žodžius:)
    P.s. Tikiuosi dalis jūsų istorijos vėliau ir blog’e pasirodys;))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią