Koh Phangan Thong Nai Pan Noi paplūdimys

Geriausi Koh Phangan salos paplūdimiai

Koh Phangan saloje teko pagyventi gerą pusmetį. Čia kaip pirma meilė – ilgam.

Čia reiktų paminėti tai, kad žiemos metu ir vasaros metu paplūdimiai skiriasi kaip rytas nuo vakaro. Jei kažkas buvo gruodžio mėnesį ir sako, kad Baan Tai yra puikus paplūdimys, tai nebūtinai bus taip pačiai gegužės mėnesį. Po lietaus sezono vanduo kiek susimaišęs, ne toks skaidrus, bet vandens daugiau. Mes Phangane buvom nuo kovo mėnesio, tai visoj vakarinėj pusėj maudytis praktiškai neįmanoma. Na, nebent jums patinka žolės, koralai, jūros agurkai ir bristi į jūrą 200 metrų kad vanduo pasiektų užpakalį. Mums tai ne. Visa mūsų šeimyna yra plaukikai ir nardytojai 🙂 Tad jei norit tikrai gerų paplūdimių visus metus, rinkitės rytinę salos pusę. Jei vis tik nuspręsit apsistoti Vakaruose, jums prireiks motorolerio: viskas ką reikia žinoti apie  motorolerio nuomą Koh Phangan saloje.

Koh Phangan sala
Vakarinė pusė yra labai apgyvendinta, daug viešbučių, kavinių restoranų, jogos centrų, pietuose vyksta garsieji Fool moon vakarėliai. Jei vakarinėj pusėj paplūdimiai gražūs pažiūrėti, bet šiaip sau pasimaudyti, tai saulėlydžiai juose tiesiog nuostabūs:

Vakarinė Koh Phangan salos pusė
Vaizdas iš Golden Rock kavinės.

Šiaurėje daug nardymo centrų, mėgstantiems paviršinį nardymą rekomenduoju aplankyti Mae Haad paplūdimį – iki šiol šią vietą prisimenam su nostalgija. Jei paviršinis nardymas nedomina, geriau į jį nekiškit nosies – nes paplūdimys netiks maloniam pasipliuškenimui – daug koralų, jūros ežių.

Mae Haad - ideali vieta paviršiniam nardymui
Mae Haad – ideali vieta paviršiniam nardymui

Į kai kuriuos rytinės pusės paplūdimius net nėra kelio, reikia plaukti laivu. O jei jis yra, jis bus per kalnus, kalnelius. Rytinė pusė labiau laukinė, tiks vertinantiems ramų poilsį, privatumą, bet apsistoję tiek daug nepamatysite, kaip apsistoję kitoje salos pusėje.

Koh Phangan paplūdimys
Koh Phangan paplūdimys Than Sadet

Jei jūsų negąsdina persikėlimai kiekvieną dieną ar kas kelias, bei norite romantiškai praleist laiką, bet šį bei tą pamatyti, rekomenduoju atplaukus į Koh Phangan, sėst į taxi, važiuot iki šiaurės Chaloklum Bay, persikelti į Haad Khuat paplūdimį (arba kitaip vadinamą Bottle beach), apsistoti ten dienelę kitą, laiveliu persikelti į Thong Nai Pan Noi arba Yai, tuomet į Than Sadet ir galiausiai kelionę užbaigti Haad Yuan paplūdimyje. Norite nuotykių? Nakvynės nesirezervuokite iš anksto. Tikrai visuose paplūdimiuose rasite bent po keletą bungaliukų, vienų kainos sieks vos 10 Eur, kiti bus prabangesni. Taip plaukiant kas dieną iš paplūdimio į paplūdimį pamatysite tikrai pačią gražiausią Koh Phanan pusę.
Daugiau apie Koh Phangan salą ČIA.

Geriausi viešbučių pasiūlymai Koh Phangan rytinėje salos pusėje, Thong Nai Pan Noi paplūdimyje:

Booking.com

Save

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią