• Titulinis
 • /
 • Visi
 • /
 • Geriausias viešbutis su vaikais Krabyje, Ao Nange
Holiday inn Krabi viešbutis su vaikais, tailandas

Geriausias viešbutis su vaikais Krabyje, Ao Nange

Gerų viešbučių atostogoms su vaikais Krabyje reikia gerai paieškoti ir tikrai nėra taip paprasta tokį rasti. Kriterijai, kuriais vadovavausi ieškodama gero viešbučio su vaikais:

 • pramogos vaikams
 • vaikų žaidimų kambarys
 • vaikų baseinas
 • auklė
 • patogi vieta, netoli paplūdimio, bet ir kad būtų aplink kur išeiti, šalia yra parduotuvėlė (kas garantuoja, kad neteks gerti 4 kartus brangesnio vandens pirkto viešbutyje)
  geriausias viešbutis su vaikais

Bene vienintelis viešbutis, kuris atitinka visus kriterijus yra Holiday Inn Krabi (aš ir toliau nuolatinėse paieškose, tad mielai kviečiame pasidalinti viešbučiu, kuris būtų vertas pakonkuruoti dėl „vaikų apdovanojimo“). Ir taip, nors viešbutis yra miestelyje, kuriame mes ir gyvename, tačiau trečiųjų gyvenimo Krabi (ir beveik ketvirtųjų Tailande) metinių proga turėjome galimybė apsistoti ir pasimėgauti visais viešbučio privalumais. Dažniausiai nakvynę renkamės, savaime suprantama, šiek tiek toliau nuo namų 🙂

IHoliday inn viešbutis Krabyje - idealus keliaujantiems su vaikais
Vaizdas pro mūsų kambario langą

Ir kitas svarbus momentas – vaikai iki 12 metų šiame viešbutyje valgo ir miega nemokamai. Tai reiškia, kad jei pusryčiai ir bus įskaičiuoti 2 asmenims, juos gaus ir vaikas, jaunesnis nei 12 metų. Visuose kambariuose bus papildoma lova, kurią jūsų vaikui paruoš nemokamai. Nemokamai gal ir nereiktų sakyti, nes būsite jau susimokėję ir už tai (dėl to sakau, kad šis viešbutis keliaujant dviese yra per brangus, bet keliaujantiems be vaikų gera žinia – yra atskiras baseinas ir atskiras korpusas gyvenantiems be vaikų). Žinoma, viešbutyje yra ir didelių kelių kambarių apartamentų, teminių kambarių dekoruotų „vaikiškai“, kambarių, kurių terasa išeina tiesiai į baseiną ir pan. Pasirinkimas tikrai didelis.

Holiday inn viešbučio kambarys
Holiday Inn viešbučio Krabi kambarys – net ir standartinis numeris itin erdvus, ypač tinkamas šeimoms. Pristatomoje sofoje drąsiai gali miegoti 2 vaikai iki 12 metų, o dvigulė lova itin plati.

Pramogų vaikams viešbutyje tikrai nemažai – kasdien vyksta bent 5 užsiėmimai – nuo darbelių, iki tailandietiškų desertų gaminimo. Yra atskiras baseinas vaikams ir dar vienas – šeimoms (taip pat trečias baseinas neskirtas su vaikais, dėl to – tik visi laimingi). Vaikus nuo 5 metų galite palikti kambaryje su darbuotojų priežiūra, o iki 5 m. vaikams galite užsakyti auklytę, kuri prižiūrės tik jūsų mažylį.

Užsakyti šį viešbutį galite per Booking ar Agoda. O dėl specialių sąlygų – drąsiai rašykite mums labas@tailandieciai.lt.

Jei reikia užsakyti pervežimą jums iš/į oro uostą, taip pat drąsiai rašykite el paštu. (tik nepamirškite nurodyti iš kur, į kur, visas skrydžio detales arba tiesiog atsiųskite savo lėktuvo bilietą, asmenų skaičių).
Ką veikti Krabi?
Ir prisijunkite prie FB grupės – joje drąsiai klauskite ir dalinkitės!


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią