• Titulinis
  • /
  • Visi
  • /
  • Gražiausia vieta Tailande, kurią aplankyti būtina
Cheow Lan ežeras ir nakvynė plūduriuojančiuose nameliuose

Gražiausia vieta Tailande, kurią aplankyti būtina

Jei man reiktų išsirinkti vieną vienintelę vietą Tailande į kurią norėčiau grįžti ar rekomenduoju kitiems, mano atsakymas neabejotinai ir nedvejojamai būtų Khao Sok parke esantis ežeras ir nakvynė plūduriuojančiuose nameliuose. Tai mano meilė nuo pačio pirmo apsilankymo ten prieš 3 metus iki dabar ir dar matyt ilgai… Kuo daugiau keliauju, kuo daugiau matau, tuo vietos pasidaro panašios. Ypač salos – jas tiesiog skirstyčiau į 2 tipus – yra keliai, parduotuvės ar nėra kelių ir parduotuvių ir infrastruktūros 😀 Arba kokia paplūdimių spalva. Rezgu planą parašyti apie man labiausiai patikusias salas – jau greitai!

Taip prasideda kelionė po nacionalinį parką ant ežero
Taip prasideda kelionė po Khao Sok nacionalinį parką ant ežero

Apie Khao sok parką ir nakvynę nameliuose esu rašiusi prieš kelis metus. Iš viso ten esu jau buvusi 5 kartus ir artimiausiu metu nusimato dar bent 4 kartai. Į kitas vietas grįžti tiek daug entuziazmo neturiu (na, įdomu pamatyti tą pačią vietą skirtingu sezonu ar sąlygomis), bet būtent vien nuo minties apie Cheow Lan ežerą imu iškart šokinėti į debesis! Aš geriau atsisakyčiau vienos papildomos vietos ar ekskursijos, bet naktį ar dvi būtinai čia praleisčiau. O jei dar kelionę paįvairini nardymu, tai daugiau gali būti tik poilsis 🙂 Itin patogu susisiekti keliaujantiems po Tailando pietus – tiek iš Krabi, tiek iš Golfo įlankos salų, tiek iš Puketo ar salų netoli Mianmario sienos.

Nameliai ant ežero
Nameliai ant ežero – taip, teisingai, tai nėra nameliai prie ežero ant kranto 🙂

 Į šią vietą būtinai palankykite jei ieškot Tailande nuostabios gamtos, mažai turistų ir vis dar nuoširdžių vietinių šypsenų. Aišku, turite mėgti vandenį, nes šokti į ežerą galėsite tiesiai iš savo namelio terasos.  Yra skirtingo lygio nakvynių ant ežero – nuo labai paprastos nacionalinio parko bambukiniuose nameliuose iki prabangių, kur nakvynė sieks ir 500 eurų. Mūsų svečiai dažniausiai apsistoja Smiley bungaluose, su kuriais esame labai susidraugavę (jei užsakinėsite tiesiai – perduokite linkėjimus nuo manęs ir Tomo), kur turime privilegiją apgyvendinti mūsų keliautojus geresnio tipo nameliuose (užsakant tiesiai tokios galimybės neturėsite ir greičiausiai namelį gausite be lango, pro kurį atsiveria vaizdas vertas to, kad nepamatytum kitų namelio trūkumų).

Apsistojant skirtinguose ežero viešbučiuose – skirtingi turai jūsų lauks (ir turai dažnai ne iš pačių lengviausių – teks eiti per olas, per krioklius, per purvą). Smiley bungaliukuose pageidaujantys gali užsakyti tik atplukdymą valtimi ir nakvynę su maitinimu ar tiktai nakvynę su maitinimu, o valtį organizuotis savarankiškai pačiame uoste (toks variantas didesnei kompanijai tiktų, jei keliaujate keliese, tai gautųsi žymiai brangiau nei iškart užsakinėti turą). Beje, ežere yra vieta, kur laukiniai gyvūnai ateina gerti sausuoju sezonu, įskaitant ir dramblius, bet tai įmanoma suorganizuoti tik privataus turo metu. Turai netinkami su mažais vaikais, tokiu atveju vienam iš tėvelių galima būtų užsakyti tik nakvynę, o kitam – pilną paketą.

Jei keliausite sausio mėnesį – kviečiu jus prisijungti sausio 13 dieną aplankyti šį ežerą kartu su manimi. Nukrypimai nuo standartinių maršrutų – garantuoti! 

Lietus Khao Sok parke
Čia verta pamatyti ir pajusti net lietų

                              Khao sok parke ant ežero - įspūdingi saulėtekiai

Nepatingėkite atsikelti anksti ryte – čia išties įspūdingi saulėtekiai

Dėl šių turų galite rašyti el. paštu labas@tailandieciai.lt – padėsime suorganizuoti ir patarsime, koks variantas jums labiausiai tinkamas. Taip pat galite įsigyti jau suplanuotą maršrutą po Tailandą, kurio metu aplankysite ir šį parką. Daugiau mūsų patarimų ir svečių rekomendacijų – FB grupėje Tailandas iš pirmų lūpų bei kviečiame draugauti FB.

O kokią vietą rinktumeisi tu Tailande? Kur labiausiai patiko?
Beje, jei nakvosite pačiame Khao Sok parke, kviečiu ieškoti viešbučių čia:
Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią