Joga Tailande

Joga Krabyje

Smagu dalintis ne tiktai paplūdimiais, viešbučiais, maršrutais, salom ir kita informacija, bet ir tuo, kas man labai pačiai patinka. Jogą praktikavau jau seniai Lietuvoje, tačiau Tailande ją atradau iš naujo ir žymiai giliau. Kuo toliau tuo dažniau sulaukiu klausimų apie jogą – kur aš ją lankau, o gal pati mokau? Kol kas pati nemokau, bet tai mano artimiausi planai ir tikslas 🙂 Užtat mokytojus pažįstu čia beveik visus, jogą lankau vidutiniškai 4 kartus per savaitę, Esu išbandžius visas pamokas ir turiu su kuo palyginti. Tad tiems, kurie trokšta ją išbandyti pirmą kartą, ar tęsti savo praktikas, išbandyti naujus mokytojus, mano rekomendacijos jums. Beje, joga ko gero vienas iš nedaugelio dalykų, kuris, neabejotinai, tinka visiems!
Taip pat aš pati vedu įvairių meditacijų technikų praktikas bei vidinės transformacijos užsiėmimus bei reiki seansus. Kam šios pamokos tinkamos? Patiriantiems stresą darbe ar namuose, negalintiems priimti sprendimų, abejojantiems savo galimybėmis, jaučiantiems nuolatinį nuovargį, turintiems miego problemų, norintiems padidinti savo galimybes, darbingumą, jaučiantiems, kad gyvenime kažko trūksta ar norisi pokyčių. Daugiau info labas@tailandieciai.lt

Joga - ne sportas, o žvilgsnis į savo vidų
Joga – ne sportas, o žvilgsnis į savo vidų

Ao Nang Yoga
Vieta: Ao Nang.
Rekomenduoju sekti mokytojus ir rinktis Tanny (arba Nuch). Visos kitos mokytojos labai silpnos. Vieno apsilankymo kaina 350 Thb, tačiau perkant daugiau kartų (3-5-8) kaina kur kas mažesnė. Studija labai jauki, praktiškai atvira, visai neseniai perkelta į naujas gražias patalpas. Atsinešti nieko nereikia – jogos kilimėlį, rankšluostuką bei kitas priemones gausite vietoj. Vandens buteliuką taip pat čia galima įsigyti. Šeštadieniais vakare vyksta nemokamos juoko jogos pamokos. Pamokos vyksta 2 kartus per dieną.
Geriausia vieta apsistoti šalia šio jogos centro – mažas viešbutukas, kuriame jis ir yra įsikūręs Ao Nang Third Place.

Bene jaukiausia jogos studija Krabyje - Ao Nang Yoga
Bene jaukiausia jogos studija Krabyje – Ao Nang Yoga

Marina Yoga
Vieta: Ao Nang.
Centras priklauso vokietei, tačiau ji pati neveda pamokų. Mokytojų visų šiame centre nežinau, čia užsuku tik į kai kurias meditacijas (kundalini, osho). Tačiau turiu nemažai draugų lankančių, atsiliepimai geri. Galima laikytis Reiki kursą ar užsisakyti Reiki terapiją. Kaina 350 Thb už kartą (arba 3000 Thb už 10 kartų).  Jei gerai pamenu, neduoda rankšluostėlių, atsinešti savo.
Artimiausia vieta gyventi šalia šio jogos centro – Oscar Pool Villa.

Green Yoga 
Vieta: Krabi miestas.
Ko gero pradedantiesiems labiausiai rekomenduočiau šią vietą – gausite tikrai daug dėmesio iš mokytojos (kitur taip pat tinka naujokams, tik gal nėra tiek daug individualaus dėmesio naujokams kaip iš mokytojos Mai). Draugiškiausios kainos – vieno apsilankymo kaina 250 Thb (10 kartų tuo tarpu kainuoja 1500 Thb). Taip pat nieko neštis nereikia, tik buteliuką vandens.  Penktadieniais vakare vyksta nemokamos juoko jogos pamokos. Pamokos vyksta 2 kartus per dieną.
Apsistoti rekomenduočiau Srisuksant viešbutyje.

Krabi joga
Joga čia suburia žmones iš viso pasaulio.

Yoga and Awareness
Vieta: Klong Muang.
Mano draugė Noochy veda jogą Klong Muang paplūdimyje. Taip pat tinkama pradedantiesiems, atidi naujokams. Atsinešti savo rankšluostuką, jogos kilimėlį. Manau, įspėjus, kad jo neturite, kilimėliu pasirūpins. Arba turėkite didelį rankšluostį. Kaina 400 Thb. Joga vyksta rytais.
Šalia rekomenduočiau apsistoti apartamentus ant jūros kranto Koh Kwang Seaview.

Joga prie jūros Tailande
Joga paplūdimyje

Šiuose viešbučiuose jogos pamokos įtrauktos į programą:

The Tubkaak Krabi Boutique Resort 5*

Sofitel Krabi Phokeethra Golf and Resort 5*

Dusit Thani Krabi Beach Resort 5* 

Centara Grand Beach Resort and Villas 5*

Labai rekomenduočiau ieškantiems gilesnių patirčių – Koh Yao Noi Island Yoga. Ten gausite ne tik jogą, o kur kas daugiau ir giliau. Itin patyrę mokytojai. Patogu į salą vykti iš Krabi arba Puketo. Ieškantiems kitų jogos krypčių – Chiang Mai ir Koh Phangan salos.

Taip pat mano geriausia draugė Tailande ir mano Reiki mokytoja siūlo išbandyti energetinį masažą ir balansavimą. Abejingų ir nusivylusių ši terapija nepalieka. Bliss Art Reiki FB puslapis.

Joga Tailande

Taip pat rekomenduočiau vienos dienos sveikatinimo programą su kita mano drauge Zina (kaime gyvenam, žinau – visi vieni kitus pažįstam 😀 ). Užsakantiems per mane kaina bus mažesnė nei perkant tiesiai iš jų puslapio. Reikalingos anglų kalbos žinios.

Jogos sveikatinimo retreatas Tailande
Sveikatinimo stovykla Tailande, Krabi

O jos vyras veda Tai Chi ir Muay Thai pamokas (beje, labai geros rekomendacijos). Taip pat dėl rezervacijų galite rašyti man.
Muay Thai ir Tai Chi

Mano „jogiškos“ kelionės – Instargam ir FB puslapiuose. Susitiksime ant kilimėlio!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią