Aliya Galim judesio jogos mokytoja

Jogos kelionė sausio mėn.

Šį kartą kviečiu pakeliauti ne tik po Tailandą, bet ir po save. Vidinės mūsų gelmės kartais būna ne mažesnės už visatą, deja, viskas dažnai taip gražiai suspausta, supresuota, kad sunku surast savo esmę… Mano jogos kelias buvo ilgas, jausiekia 9 metus ir tai ką aš joje nuėjau yra vienas geriausių dalykų mano gyvenime. Sako, joga neužsiima tik tinginiai – galiu patvirtinti, nes tikrai daug metų tingėjau ir prie jos grįždavau ir grįždavau, bet lygiai taip pačiai ir lengvai pamiršdavau… Tailande sugrįžau jau „rimčiau“. O lūžis įvyko tuomet, kai supratau, kad visos mano ribos yra manyje ir joga tai nėra sportas, o kūno, proto ir sielos harmonija… Ir tik tuomet, kai yra balansas, rezultatai būna stulbinantys! Teko daug dirbti ne tik su raumenų bei raiščių tempimu, bet ir su savo „galva“. O gal su ja teko dirbti dar daugiau… Šiuo metu turiu galimybę mokytis šalia Krabi esančiame jogos centre iš pačių nuostabiausių mokytojų. Tiesa, jogą praktikuoju intensyviai ne tik čia, bet čia yra mano sielos namai šiuo metu 🙂

Labai kviečiu prisijungti prie šių stovyklų ir šiek tiek praplėsti savo suvokimo galimybes. Visos stovyklos vyks Koh Yao Noi saloje visai šalia Krabi, visiems kurie užsakys šias keliones padėsiu su kelionės organizavimu likusią kelionės dalį.

INSIDE YIN YOGA – sausio 7-13 d. su Veerle ir Roni.

Me Myself and I – sausio 15-22 d. su Aliya Galim. Ši stovykla tik moterims ir į ją lydėsiu aš pati. Mokytoja kalba ir rusų kalba. Tai labiausiai mane įkvėpusi jogos mokytoja, o patikėkite, jų turėjau labai daug. Patiks toms, kam joga yra ne stovėjimas ant galvos, o savęs atradimas per šokį, moteriškumą, muziką.
Stovykla moterims Tailande

YOGA, QIGONG & MEDITACIJOS – vasario 1-7 d. su Antonella Milo.

Bliss of being – vasario 10-16 d. Su Roni ir Dimitri.

SOULFUL WOMEN RETREAT – kovo 18 – 23 su Veerle.

Noriu pasakyti, kad visos stovyklos yra su itin patyrusiais mokytojais, turinčiais daugiau nei 10 metų patirtį jogoje. Ir net tiems, kurie sako „joga ne man“, po šių atostogų sakysite visiškai kitaip 🙂 Ir nesvarbu koks jūsų lygis, kiek metų praktikuojate, transformacijos šiose stovyklose bus milžiniškos. Bet visų pirma ne kiek lankstume, kiek palengvėjusioje savo sieloje ir prote.

Dėl šių stovyklų susisiekite su manimi labas@tailandieciai.lt. Viber/whatsapp/line +66967910715.

 

Į pradžią