Ką veikti krabyje lietui lyjant

Ką veikti Krabyje lietui lyjant?

Orai visam pietų Tailande artimiausias kelias dienas bus „tamsūs“ – jau nepamenu kada taip stipriai lijo kaip lyja šiandien ir planuoja lyti rytoj. Panašu, kad ilgai tai netruks ir jau savaitgalį švies saulutė. Tikėkimės geriausio, bet būkim pasiruošę nesugadinti savo atostogų.  Trumpai surašau ką veikti Krabyje esant tokiam orui, nes į salas artimiausias kelias dienas plaukti – ne pati geriausia idėja:
1. Viena mano mėgstamiausių vietų – karštų srovių spa centras Wareerak.  Rekomenduoju dienos paketus. Išbandyta, labai super viskas. Kaina užsakant per mane mažesnė ir pasiūlymų šiek tiek daugiau. Galima imti tiesiog įėjimą į karštų srovių baseinus – kaina suaugusiam po 350 Thb, o su masažu, kuris ten ypatingo gerumo, kaina po 900 Thb. Taip pat yra ir restoranas pavalgyti.
wareerak karštųjų srovių spa centras
2. Emeraldiniai baseinai ir karštos srovės, esant nedideliam lietui ir Tigro uolos šventykla (Tiger cave temple) – kiekvieną trečiadienį turime turus su lietuviais, kitomis dienomis galime prijungti prie kitų grupių ar suorganizuoti privačią mašiną.
3. Maisto gaminimo kursai. Rekomenduoju ir galiu padėti suorganizuoti maisto gaminimo kursus su Ya, užsakant per mane gausite nuolaidą. Į kainą yra įskaičiuotas paėmimas ir parvežimas į viešbutį.
tailandietiskas maistas
4. Esant nedideliam lietui – plaukimas su baidarėmis Ao Thalane po mangroves arba Bor Thor po uolomis. Užsakant per mane kaina 450 ir 850 Thb (ne Eur) pusės dienos turas. Kaina taip pat su paėmimu ir parvežimu į viešbutį.
5. Raftingas Phangna įlankoj. Kaina užsakant per mane ~900 Thb priklausomai nuo programos (daugiau info žinute).
6. Aplankyti dramblių prieglaudą Pukete. Pageidaujantiems užsakau ir organizuoju pervežimą į Elephant Jungle Sanctuary – įėjimo kaina užsakant per mane 2300 Thb.
Drambliai Tailande
7. Masažai – pasiimkite 3 valandų masažą ir kaifuokite kol už lango lietus  
9. Nardymas – po vandeniu jokio skirtumo lyja ar ne  Daugiau info: Nardymas Tailande

Nardymas Krabyje
Po vandeniu nėra blogo oro. Ir taip taip taip, čia aš 😉


10. Ekskursija po vietinius prekybos centrus. Nuvežimą ir parvežimą galiu užsakyti, prekybos centrus parenkam pagal tai ką norit įsigyt 
11. Daugiau apie jogą Krabi ČIA. Kviečiu išbandyti jogos užsiėmimus: Ao Nang Yoga, Green Yoga Krabi mieste arba Marina Yoga Ao Nang.  O norintiems patirti gilesnį atsipalaidavimą ir ieškantiems vidinės ramybės, galiu pravesti meditacijos ir emocijų paleidimo užsiėmimą.

Joga Tailande

Skaitykite daugiau ką veikti Krabi regione?
Na ir kai lyja, rekomenduoju apsilankyti šiuose restoranuose, kurie turi nemokamą atvežimą ir parvežimą į viešbutį: www.tailandieciai.lt/restoranai-ao-nange-kuriuos-aplankyti-butina

Maždaug kartą per savaitę susibėgam su lietuvaičiais pavakaroti, sekit info lietuvių Krabyje forume ir iki pasimatymo 🙂

Patogiausia keliauti Krabyje iš Ao Nang. Geriausi Booking viešbučių pasiūlymai:
Booking.com


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią