Kaip susirasti nakvynę Tailande

Kaip susirasti nakvynę keliaujant

Planuojam kelionę toliau. Kai lėktuvo bilietai nupirkti – sekantis žingsnis – maršruto susidėliojimas. Mes savo puslapyje dalinamės ir maršrutais po Tailandą, sekite mūsų naujienas. Toliau – ieškome pervažiavimų iš vienos vietos į kitą ir, galiausiai, viešbučių.

Jei keliaujate „žaliuoju“ sezonu balandžio-spalio mėnesiais, tikrai galite bandyti viešbučius užsisakinėti vietoje. Žinoma, internetą tokiu atveju telefone turėti būtina, nes neretai už rezervacijas vietoje  paprašo daugiau, nei pvz. Agodoj ar Bookinge. Tikri nebus problema užsisakyti viešbučius internetu ir paskutinę minutę. Nors šiais metais šiuo sezonu žmonių buvo gerokai daugiau nei pernai, bent jau Krabi regione, tačiau viešbučių užimtumas nėra didelis.

Jei jums ramiau savo nakvynę žinoti iš anksto, tokiu atveju geriausia užsakinėti internetu. Populiariausios viešbučių užsakymo svetainės – visiškai patikimos:

Booking – labai daug variantų norintiems atsiskaityti grynais jau atvykus vietoje, be to daugelį viešbučių galima atšaukti vos ne iki paskutinės dienos. Puslapis bei pagalba yra ir  lietuvių kalba. Iškart matot galutines kainas, jokių paslėptų mokesčių.


Booking.com

Agoda – užsakant šiame puslapyje moki pinigus iš karto. Agodoje sudėtingiau ieškoti triviečio kambario ir paprastai jie būna brangesni ir dar vienas dalykas kas man nelabai patinka – jie mokesčius prideda pačiame gale, tad tą kainą kurią matote paieškoje, ji yra negalutinė.

Kartais galite visai įdomių variantų rasti per AirBnb. Mes patys esame apsistoję per juos ne vieną kartą, kai kuriose šalyse būna labai įdomių variantų. Deja, yra mitas, kad nakvynė per AirBnb bus pigi. Norvegijoj – gal ir taip, bet tikrai ne Azijoje. Dovanojame 27 USD AirBnb nuolaidų kodąviskas ką reikia padaryti, užsiregistruoti per šią nuorodą. Tiesa, AirBnb prašys patvirtinti jūsų  tapatybę, tam bus reikalinga paso kopija. Rekomenduoju šitą susitvarkyti vos užsiregistravus, o ne tada, kai nakvynę jau reikia užsakinėt.

Man pačiai viešbučio paieška yra vienas didžiausių galvos skausmų, ypač, kai niekada ten nesu buvusi, ir atvirkščiai – jei jau lankiausi, viskas labai paprasta. Tad jei reiks pagalbos užsakinėjant viešbučius, parašykite! Jei reikalinga pagalba užsakant viešbutį, parašykite savo reikalavimus, žmonių skaičių, datas ir biudžetą.

Vietinius pervažiavimus iš vienos vietos į kitą galite užsisakyti čia – kainos bus kaip ir perkant vietoje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Tailandą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią