Keliauti su vaikais

Keliauti su vaikais

Per šiuos metus Tailande sutikome daug žmonių. Su vienais gyvai susipažinome, o su kitais tiek bendraujame Facebooke, kad, rodos, irgi esame seniai nesimatę draugai. Aišku, su daugeliu jų mus sieja pagrindinė tema – kelionės. Na, ir vaikai. Šiuo metu, rodos, keliauja kas netingi ir paieško galimybės tą daryti. Vis gi keliautojų po tolimas šalis su vaikais nėra tiek daug. O dar mažiau jų rašo viešus kelionių dienoraščius. Yra toks posakis – jei keliai susitinka, reiškiasi, esi panašiame energetiniame lygmenyje arba susitinki tam, kad kažką duotum ar pasiimtum… Dalinuosi šeimų dienoraščiais, kuriuos aš skaitau / seku:

Apie gyvenimą Džiaugsmo gatvėj. Tailandas – šitą ko gero visi žinote 🙂 Kadangi pati jį ir rašau, tai tenka kiekvieną įrašą perskaityti bent po kelis kartus 🙂 Nesam dideli mes keliautojai, nes daugiausiai vienoje vietoje praleidžiam, bet per praeitus metus teko pagyventi ne tik Tailande, bet ir Balyje, Vietname, aplankyti Malaiziją, Singapūrą.

Balinėtojai – su balinėtoja Ieva ir jos Emilija susipažinome kai mėnesiui buvom išvykę į Balį. Teko praleisti keletą smagių dienų, kol Tomas laikėsi nardymo kursus. Ieva sugeba rašyti subtiliai apie labai gilius dalykus ir atskleidžia tikrąjį Balio veidą.

20150927_143552.jpg

Keliaujam su vaiku – su Kristina, Dovydu ir Lani susipažinome gyvendami Koh Phangane, kai jų viešnagė saloje užsitęsė nuo kelių dienų iki berods 10-ies. Skolinom greitpuodį Lani košei virti, tuomet po kurio laiko mūsų keliai susitiko Balyje. Apie jų ilgai užsitęsusius nuotykius po Pietryčių Aziją ir keliavimą su mažu vaiku skaitykite jų bloge. Čia kai tiek Lani, tiek Vasarė su Vakariu buvo maži – mūsų bendravimo pradžioje beveik prieš metus! 🙂

IMG_6018

NoWinter.lt – Justina, Martynas ir Oliveris skaičiuoja paskutines dienas Tailande, kurių dalį leidžia kartu su mumis statydami smėlio pilis ir dalindamiesi savo baseinu. O šiandien kartu organizuojam cepelinų balių!

12920498_1597623547225678_3497324764242431506_n

48 dienos svajones: Tailandas – kartais atrodo, kad Dianą pažįstu kokį vieną šimtą metų ir buvo tikrai gera susitikti Tailande! Linkiu, kad 48 dienos kažkada pavirstų į 148 ir pavyktų susimatyti dar kartą šioje šypsenų šalyje, vis tik Dariui ko gero reiktų išsilaikyti nardymo kursus 🙂 Linkėjimai Dominykai!

Penkiese viena kryptim: Pietryčių Azija – tikiuosi, kad Ieva su Tomu ir trimis mažaisiais muškietininkais dar pakels sparnus kur nors į tolimą pasaulio kraštelį. Smagu buvo pabendrauti prieš mūsų kelionę, faina buvo susitikti Koh Phangane, o ir dabar karts nuo karto susirašyti! Deja, savo blogo jau kuris laikas neberašo.

Devyni mėnesiai Azijos ir Pabėgę nuo žiemos : Tailandas – abiejų kelionės daugiausiai apsiriboja Koh Phangan sala. Nieko nepasakysi, ji ir mus buvo „įtraukusi“ – tai gera sala pagyventi pusmetį. Kaip tiek vieniems, tiek kitiems sekasi gyventi sėsliai, galite paskaityti jų dienoraščiuose. Nei su vienais, nei su kitais tiek daug bendravus online prieš jiems atvykstant, gaila, bet mūsų keliai taip ir nesusikirto…

Dar daugiau sutikome tų, kurie dienoraščių nerašo, bet jie vis tiek paliko dalelę savęs mumyse. Linkėjimai visiems kuriuos sutikom, ir tiems, su kuriais dar tik pasimatysime!

Keliaujate su vaikais ir rašote blogą? Nepasididžiuokite ir komentare prirašykite savo dienoraščio pavadinimą, nes „sharing is caring“! Ir kas žino, kur ir kada mūsų keliai susikirs, o gal kiti keliautojai su mažyliais pasinaudos jūsų patarimais!

Dar daugiau mūsų šeimos nuotykių: Facebook’e ir Instagram’e.

2 Responses

  1. Mes dabar keliaujam su vaikais. Tik ne po Aziją, o po pietų Ameriką. Ir rašom blogą „Imam Pietų Ameriką“ 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią