• Titulinis
 • /
 • Kelionė į Tailandą vasario mėn. „Restartas“
Kelionė į Tailandą - meditacijų stovykla su Simona Kupetiene

Kelionė į Tailandą vasario mėn. „Restartas“

Keliauk kitaip! Naujas projektas – kitokios kelionės po Tailandą. Labai džiaugiuosi, galėdama lydėti po tas vietas, kurias per 4 gyvenimo Tailande metus pamilau, bei dalindamasi tuo, ką išmokau Tailande, Indijoje ir, žinoma, gyvendama Lietuvoje.

Kada? 
2019 vasario 14 – vasario 24 d.
10 dienų kelionė.
kelione i tailanda

Tai nėra paprasta kelionė po Tailandą. „Restartas“ – tai auginanti sąmoningumą kelionė, tai kelionė ne tik po šalį, bet ir po save, ne kuo daugiau, o kuo giliau (kiekvienas savo ritmu). Tai ne nėra kelionė – pabėgimas nuo rūpesčių, tai kelionė – sugrįžimas į save, į savo vidų, vidinis išsilaisvinimas. Ši kelionė kiekvienam duos, palies, pajudins, iškels, atleis, pridės, atims. Kelionės metu susipažinsime su įvairiomis meditacijų technikomis, dalį laiko skirsime transformuojančioms judesio praktikoms, nuimančioms blokus, atpalaiduojančioms ne tik kūną, bet ir protą, mokysimės streso mažinimo technikų.
Pamatyk Tailandą tokį, kokį aš matau – esu atvira dalintis tomis vietomis, kurias atradau Tailande gyvendama jau ketvirtus metus. Kelionės pagrindinė vieta yra Krabi – kur pati ir gyvenu pastaruosius kelis metus, tad šiam kraštui pažinti turėsite geriausią čia gyvenantį vedlį 🙂
Joga Tailande

Kam skirta ši kelionė į Tailandą?
– Moterims, vyrams, šeimoms, pavieniams keliautojams (poros pagal galimybę bus apgyvendintos kambariuose su dvigule lova, visi kiti – atskirose lovose dviviečiuose kambariuose);
– Nuolatos gyvenantiems skubėjime ir bėgime;
– Medituojantiems ir neturintiems jokios patirties;
– Patiriantiems stresą, nerimą, baimes;
– Tiems, ko neapleidžia mintis, kad gyvenime yra kur kas daugiau, nei darbas ir namai;
– Tiems, kas nori padidinti džiaugsmo kiekį savo gyvenime.

Po šios kelionės jausitės palengvėję – nustebsite, kiek „papildomų kilogramų“ nešiojatės savo viduje!

Praktikos – tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems – kiekvienas keliausime į save savo tempu, niekam nereikės prie nieko derintis, kiekvienas auga taip, kaip yra geriausia jam. 

Ši kelionė – ne tik įdomiausių mano atrastų vietų, gyvenant Tailande pasidalinimas su jumis, bet ir dalinimasis tuo, kuo pati gyvenu. Ir nesvarbu, ar esate namų šeimininkė, ar verslininkas, ar menininkas… Jei jus kažkas iš ankstesnių punktų palietė, skaitykite toliau:

 • Išgirskite save – išgirskite ko norite jūs. Bet kaip žinoti, ar čia tikrai jūs save girdite, ar girdite tai, ko nori jūsų protas?
 • Mylėkite save, bet kaip mylėti save, kai atrodote sau per storas, per senas, ar per daug ilga nosimi?
 • Priimkite save, bet kaip priimti save, jei nesijaučiate tobulu, o iki menamos tobulybės toli kaip iki mėnulio?
 • Skirkite laiko sau, bet kaip skirti laiko sau, kai darbe projektai veja vienas kitą, o namuose skirti laiką reikia šeimai?

Jei nors vienas iš šių sakinių jums tiko, ši kelionė bus tai, ko jums šiuo metu reikia!

Ši kelionė tiems, kas per darbus, šeimą, vaikus, prievoles, įsipareigojimus pamiršo patį svarbiausią žmogų pasaulyje – tai save. Kas nori savo gyvenime padidinti juoko, džiaugsmo ir… pačio gyvenimo kiekį 🙂 Tiems, kurie turi pasirūpinti begale svarbių dalykų tiek darbe, tiek namuose, bet niekaip nesuranda laiko sau. Tiems, kam trūksta energijos. Tiems, kurie dažnai kartoja „Čia ne man“, „Aš per senas / jaunas / storas / plonas“, „Aš negaliu“, „Aš bijau“, „Aš noriu, bet..“. Tiems, kurie pavargo nuo išorinio triukšmo – pirk daugiau, nesustok, judėk, siek tikslų, būk gera mama, dukra, žmona, kolegė ir taip be pabaigos… Ir tiems, kas gyvena „normalų gyvenimą“, bet viduje jaučia, kad „kažkas lyg ne taip“.

Aš savo praktikų metu padedu išgirsti nuostabiausią garsą, kurio didžioji dalis mūsų, pripažinkime, nesame iki šiol girdėję – tai savo vidinę tylą, savo vidaus muziką. O joje slepiasi tiek daug! Mano mokytojas mane išmokė – netikėk niekuo. Išbandyk, patirk ir tada žinok, tad kviečiu ne skaityti kažkelintąją knygą ar straipsnį apie tai, o patirti patiems!

Keletas atsiliepimų iš buvusių mano praktikų dalyvių:

Ir naujausi atsiliepimai iš ką tik Lietuvoje vykusios meditacijų savaitgalio stovyklos:
„Labai džiaugiuosi susitikus dar kartą ir tikiu, kad nepaskutinį 🙂 Man labai patinka ir tinka tai, ką darai tu. Tu esi labai talentinga savo veiklai. Ir ji tau gaunasi tobulai. Dėkoju tau už šį savaitgalį, už galimybę susitikti . Išvažiuoju namo su nuostabia nuotaika ir energija. Ačiū ir iki. Jolanta“.
„Tu – žadintuvas. Ačiū. Aš prabudau. Čia ir dabar. Su meile, Eglė“.
„Žemiškas susitikimas apie nežinomus dalykus, žemiškiems žmonėms. Nėra fanatizmo. Daug laisvės. Daug šilumos ir nuoširdumo. Tik čia galima šokti dar prieš pusryčius. Ačiū :)“

Kelionės metu ne tik aprodysiu įspūdingiausias Tailando vietas, bet ir supažindinsiu su paprastomis ir lengvomis atsipalaidavimo, streso mažinimo, savęs priėmimo technikomis, kurias galėsite naudoti ir namuose, darbe, ar net keliaujant į darbą!

Viskas, kas vyksta mūsų gyvenime, tai mūsų vidaus veidrodis ir refleksija. Kuo daugiau vidinės ramybės ir tylos, tuo daugiau ramybės mūsų aplinkoje ir išorėje.

Šios praktikos yra visiškai saugios – jums nereikės išeiti iš darbo, nereikės išsiskirti su sutuoktiniu, tapti vegetaru ar veganu, ar atsisakyti savo ankstesnio gyvenimo. Iš esmės nereikės nieko keisti, bet tuo pačiu pasikeis tiek daug! Kita vertus, kuo geriau save pažįstate, kuo labiau save girdite, tuo labiau žinote kas jums netinka. Palengva, kiekvienas savo žingsniu galėsite papildyti save naujomis patirtimis ir suvokimais.

Iškart įspėju apie galimą šalutinį poveikį, kurį patyriau aš pati: padidėjusi vidinė ramybė, mažėjantis streso kiekis, padidėjęs darbingumas, didėjantis pasitikėjimas savimi, augantis kūrybiškumas, geresni santykiai su aplinkiniais, ir, žinoma, su pačiu savimi. Skaistėjanti oda, žibančios akys, krentantis svoris… Na ir vardint galėčiau labai daug, bet geriau vieną kartą pačiam išbandyti, nei šimtą kartų išgirsti, tiesa?

Kelionės programa

1 diena vasario 14 skrydis Vilnius – Bankokas
2 diena vasario 15 skrydis Bankokas – Krabi. Įsiregistravimas į *** viešbutį – tradicinius namelius ant jūros kranto (arba panašų viešbutį). Poilsis. Susipažinimas. Įvadas į meditaciją.

3 diena vasario 16 Krabi. Pusryčiai. Ryto praktika. Dieną – laisvas laikas*. Vakarinė praktika.
4 diena vasario 17 Krabi. Pusryčiai. Meditacija išvykoje – ryto praktika balto smėlio ir žydro vandens salose. Lietuvos nepriklausomybės dienos šventimas – plaukimas po vietine salas. Vakare – vakaro praktika.

poda tub mor chicken salos krabyje

5 diena vasario 18 Krabi. Pusryčiai. Ryto arba vakaro praktika. Laisvas laikas*.
6 diena vasario 19 Krabi. Pusryčiai.  Naujaties – Afirmacijų diena. Šią dieną pradėsime įveikdami 1260 laiptelių ir pasitikdami saulę ant Tigro šventyklos. Meditacija išvykoje – šventykloje. Nuovargį nuplausime ir kūną atgaivinsime privačiose karštosiose srovėse. Vakare kursime savo svajonių ir ateities žemėlapį.
wareerak karštųjų srovių spa centras
7 diena vasario 20 Krabi. Pusryčiai. Ryto arba vakaro praktika. Laisvas laikas*.
8 diena vasario 21 Krabi. Pusryčiai.  Meditacija išvykoje – ekskursija po neturistines Krabi vietas. Vakarinė praktika.
Meditacija tailande Simona Kupetiene

*Laisvą dieną pageidaujantys galės panardyti su Tomu.
Nardymas Tailande
9 diena vasario 22
Krabi – Cheow Lan ežeras. Nakvynė plūduriuojančiuose nameliuose ant ežero Smiley bungalows, Khao Sok nacionaliniame parke. Plaukiojimas baidarėmis. Stovyklos refleksija ir įsisavinimas.
Šią dieną įskaičiuotas pilnas maitinimas.

Cheow Lan ežeras ir plaukiojantys nameliai ant vandens

10 diena vasario 23
Pusryčiai.
Skrydis Surat Thani – Bankokas. Įsikūrimas **** viešbutyje Bankoko senamiestyje Casa vimaya riverside, Booking svečių įveertintas 8,9 balo. Ekskursija po Bankoką.
Bankoko šventyklos

Viešbutis Bankoke:

11 diena vasario 24
Pusryčiai.
Pervežimas į oro uostą. Skrydis Bankokas – Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Visi pervežimai kelionės metu pagal kelionės programą;
 • Meditacijos,  praktikos;
 • Viešbučiai su pusryčiais;
 • 1 pietūs, 1 vakarienė;
 • 2 vietiniai skrydžiai;
 • Lydėjimas kelionės metu;
 • Ekskursijų metu – vanduo, vaisiai;
 • Po stovyklos – 21 dienos palaikymo grupė internetu.

Neįskaičiuota

 • Viza (apie 30 Eur);
 • Pietūs, vakarienės (jei neįskaičiuota į programą);
 • Žvaigždute pažymėtos ekskursijos;
 • Kelionės draudimas;
 • Skrydžio bilietas iki Bankoko (apie 550-600 Eur) – skrydį padėsime įsigyti.

Kelionės kaina 1050 €.
Maža grupė – liko 3 vietos.
Kelionė rezervuojama sumokėjus 400 € rezervacijos mokestį.
Dėl kelionės ir kitų iškilusių klausimų susisiekite telefonu +66629574499 (Line, WhatsApp, Viber) arba el. paštu labas@tailandieciai.lt

Daugiau apie mane
Simona Kupetienė – transformacijų ir meditacijų mokytoja, ketvirtus metus gyvenanti Tailande:
Didžiausias gyvenime lūžis įvyko, kai nusprendžiau savo gyvenimą pakeisti iš esmės. Kai atrodė, kad streso lygis mano gyvenime siekia aukštumas, supratau, kad turiu kažką daryti. Ir daryti dabar nieko nelaukiant. Todėl nusprendėme parduoti šeimos verslą, išnuomoti savo kotedžą ir išvykti pagyventi į… Tailandą. Svarbiausias tikslas buvo – pagyventi kitaip. Neabejotinai, šis gyvenimo etapas buvo ir vis dar yra gausus įdomių atradimų. Svarbiausias atrastas dalykas – tai laikas sau, kuriam, rodos, Lietuvoje laiko neturėjau visai. Niekas nevyksta be reikalo, o aš nuo pat išvykimo buvau visiškai pasiruošusi savo pokyčiams. Išbandžiau įvairiausių savi tobulėjimo praktikų, mano kelyje atsirado įkvepiančių mokytojų. O man tereikėjo pasiimti viską, kas labiausiai tinkama. Šiemet Indijoje krimtau kundalini, Ošo, tantrinių meditacijų ir transformacijų bei dėmesingo sąmoningumo mokslus dvejose mokyklose, Tailande – tantros jogos kursus, reiki, išbandžiau save Budistiniame vienuolyne tylos stovykloje.
simona kupetiene meditacijos kelione

Mano asmeninis blogas: www.facebook.com/tailandieciai
taip pat skaitykite ČIA.

Į pradžią