Kelionė į Tailandą moterims su Vaida Kurpiene

Kelionė po Pietų Tailandą pasiilgusiems ramybės, gamtos, šilumos ir saulės. Ši kelionė yra bendras Vaidos Kurpienės (www.sulieknek.lt, Vaida Kurpienė – Sveika mityba) ir Simonos Kupetienės (www.tailandieciai.lt, Apie gyvenimą Džiaugsmo gatvėj) projektas.

KELIONĖJE LIKO 2 LAISVOS VIETOS

Kelionės metu apsistosime išskirtiniu kraštovaizdžiu nuo kitų provincijų išsiskiriančiame Krabi regione, aplankysimės Khao Sok nacionaliniame parke, kur gyvensime plūduriuojančiuose nameliuose ant ežero ir ilsėsimės Pukete.

Ši kelionė į Tailandą – akims, protui, kūnui, sielai: nuostabūs užburiantys vaizdai išliksiantys visam gyvenimui, mindfulnes ir meditacijų praktikos – mankšta ir treniruotė protui, streso mažinimo praktikos bei balansuojantys kvėpavimo pratimai, tuo pačiu ir subtilus prisilietimas prie savo sielos, mankšta, masažai ir skaniausias maistas jūsų fiziniam kūnui bei Vaidos Kurpienės paskaitos apie sveiką mitybą, praktiniai sąmoningo valgymo užsiėmimai.

Kelionė nuolatos skubančioms, lekiančioms, bėgančioms – pasilepinkite. Atėjo laikas labiau save mylėti!

Kitos artimiausios kelionės:

Ką rinktis - atostogas Pukete ar Krabi?

KELIONĖS METU LYDĖS

Vaida Kurpienė – mitybos specialistė, dviejų populiarių knygų autorė, lektorė, socialiniuose tinkluose turinti per 150 tūkstančių sekėjų. Jau beveik 10 metų mokanti kaip pakeisti savo mitybos įpročius be kančios, kaip nustoti su savimi kovoti ir rasti santarvę su savo kūnu, kaip suprasti savo kūno signalus, kaip pasiekti norimą svorį valgant skaniai ir sočiai.

Vaidos klientų atsiliepimai.

Simona Kupetienė prieš beveik 5 metus pardavė savo verslą ir kartu su vyru bei dviem vaikais išvyko į pietryčių Aziją, kurį laiką keliavo ir pasiliko gyventi Tailande, kartu su vyru sukūrė www.tailandieciai.lt projektą. Šis laikotarpis buvo kupinas ne tik kelionių, bet ir vidinių atradimų ir transformacijų:
“Simona Kupetienė prieš beveik 5 metus pardavė savo verslą ir kartu su vyru bei dviem vaikais išvyko į pietryčių Aziją, kurį laiką keliavo ir pasiliko gyventi Tailande, kartu su vyru sukūrė www.tailandieciai.lt projektą. Šis laikotarpis buvo kupinas ne tik kelionių, bet ir vidinių atradimų ir transformacijų:
“Per šiuos metus pati išbandžiau įvairiausių praktikų, sutikau daugybę mokytojų, atradau savo kelią, kuris man tinkamiausias. Ir vis tik didžiausi mano mokytojai visada šalia – tai mano vyras, vaikai, tėvai.
Esu dėkinga savo kursų mokytojams Tailande, Indijoje ir Balyje, kurie skatino atrasti savo kelią ir dalintis tik tuo, kuo pati tikiu ir ką esu patyrus.
Tiems, kam svarbu diplomai, savuosius įgijau “Satyam Shivam Sundaram” meditacijų mokykloje kartu su Shiva Girish ir Dev OM iš “Meditation Ashram & Happiness Commune” – New Age arba XXI a. meditacijų mokytoja, “Yoga Essence Rishikesh” – kundalini meditacijų mokytoja, “Bliss tribe” studio – reiki 2, baigiau “Inside flow yoga” arba lietuviškai “Joga iš vidaus” kursus su žymiuoju kontraversiškuoju pasaulį užkariaujančiu Young Ho Kim bei Tantros kursus “Mahasidha yoga” mokykloje, mindfulnes ir life coaching kursus “New Skill academy”. Budistines praktikas ir mindfulnes gilinau Tailande vienuolynuose – Wat Suan Mokh bei Plum Village. 🙏

Bet man svarbiau ne mano diplomai, o ką SAKO keliavę kartu:

Moterų kelionė Tailande

Jaučiausi, kaip gražiame filme

Šį kartą Tailandas papildė tavo praktikas ir aš jaučiausi, kaip gražiame filme. Ir tą filmą kūrėme mes pačios. Pradedi su meditacija ant jūros kranto saulei leidžiantis ant šilto smėlio. Kai dangus rožinis, oranžinis, violetinis ir besikeičiantis kas minutę. Vėjas plaukuose, bangų ošimas. Tavo malonus balsas vedantis vis gilyn ir tolyn į save. Atmerki akis, o virš tavęs – žvaigždėtas dangus ir dainuojantis cikadų choras. Su širdimi pripildyta meilės ir apima visiška palaima. Žiūri į tamsą, jūrą, mėnulį, laivus tolumoje ir galvoji ar tai tikrai vyksta man, ar tai ne filmas“.

VIKTORIJA

Esu dėkinga tau, Simona

Esu dėkinga tau, Simona, už tavo patirtį, kuria daliniesi, už žinias, už gerumą, supratimą, šilumą. Yra apie daug ką apmąstyti ir ko pasimokyti… Atsidurti šioje stovykloje ir susipažinti su tavimi buvo vienas geriausių sprendimų gyvenime!

LAURA

Nuo 1299 €

sausio 17-28 d.

LIKO 2 VIETOS

Kodėl mes?

keliauti su tailandieciai.lt smagu, nes:

Parodysim vietų, kurias atradome gyvendami Tailande jau virš 4 metų

Būsime su jumis visos kelionės metu

Padėsime, patarsime, rekomenduosime

Papasakosime apie vietinių gyvenimą iš savo patirties

Pamaitinsime pačiais skaniausiai tailandietiškais patiekalais

Išmokysime mažiausiai 3 tajiškus žodžius

Po šios kelionės norėsite grįžti į Tailandą dar ne vieną kartą

ĮSKAIČIUOTA

  • Apgyvendinimas 4*arba boutique stiliaus viešbučiuose su pusryčiais
  • Pietūs ir vakarienės nurodytos maršrute
  • Visi pervežimai ir programoje numatyti turai (pažymėti * – už papildomą mokestį)
  • Įėjimai į lankomus objektus, nacionalinių parkų mokesčiai
  • Vaidos ir Simonos lydėjimas visos kelionės Tailande metu
  • Mitybos paskaitos, mankšta bei meditacijų praktikos

NEĮSKAIČIUOTA

  • Skrydis į Tailandą ir atgal nuo 550 €
  • Medicininų išlaidų draudimas kelionės metu
  • Papildomi turai
  • Pietūs ir vakarienės nenurodytos maršrute
  • Asmeninės išlaidos

REGISTRACIJA

Užpildykite registracijos formą kiekvienai keliaujančiai ir mes su jumis susisieksime

KLAUSKITE

  MARŠRUTAS

  Sausio 17 d.
  Skrydis į Tailandą, Puketą (iš Vilniaus ar kitų Europos miestų).

  Sausio 18 d.
  Atskridimas, pervežimas į Krabi. Įsikūrimas jaukiame 4* viešbutyje kalnų ir ežero apsuptyje, vos 2 km iki Andamanų jūros. Viešbutyje nemokamai galima paplaukioti baidarėmis, pažaisti stalo tenisą, yra sporto salė. Miegama dviviečiuose kambariuose po 2 asm. Poilsis, susipažinimas.

  Sausio 19 d. Pusryčiai.
  Vietinių salų turas – aplankysime žymųjų Railay paplūdimį, Poda, Tub, Gai salas.

  Sausio 20 d. Pusryčiai.
  Poilsis, saulės ir jūros malonumai, masažai, skanus maistas.

  Sausio 21 d. Pusryčiai, pietūs.
  Šią dieną lankysime nematytas Krabi regiono vietas – apžvalgos aikštelę su kvapą gniaužiančiu vaizdu – fantastiška vieta gražiai fotosesijai, neturistiniuose emeraldiniuose baseinuose viename nacionalinių parkų, kur galėsite ne tik pasivaikščioti, bet ir atsigaivinti upėje, plauksime baidarėmis. Pietausime restorane ant ežero kranto ir turėsime galimybę apsilankyti vietinių turgelyje, nusipirkti šviežių, ką tik nuo medžių nuskintų vaisių, pamatyti vietinių gyvenimo.

  Sausio 22 d. Pusryčiai.
  DIENA SAU. Poilsis, saulės ir jūros malonumai, masažai, skanus maistas.
  *Norintys galės panardyti, aplankyti Phi Phi salas.*

  Sausio 23 d. Pusryčiai.
  Išbandysime save lipdami į Tigro šventyklą, kūną atpalaiduosime karštose versmėse.

  Sausio 24 d. Pusryčiai.
  Poilsis, saulės ir jūros malonumai, masažai, skanus maistas.
  *Galėsime apsilankyti tailandietiško maisto gaminimo pamokėlėse*

  Sausio 25 d. Pusryčiai, pietūs, vakarienė.
  Iš ryto išvyksime į Khao Sok nacionalinį parką, kur apsistosime vienai nakčiai plūduriuojančiuose  nameliuose ant Cheow Lan ežero. Laisvu laiku galėsime paplaukioti baidarėmis, keliausime po laukines džiungles, apsilankysime oloje. Diena be prabangos, bet egzotiški įspūdžiai garantuoti.

  Sausio 26 d. Pusryčiai, pietūs.
  Saulėtekio meditacija. Ryto safaris – pasiplaukiojimas po ežerą laiveliu tekant saulei. Po pusryčių išvyksime į Puketą, kur įsiregistruosime į paskutinį 4* arba boutique stiliaus viešbutį poilsiui.

  Sausio 27 d. Pusryčiai.
  Poilsis saloje, saulės ir jūros malonumai, masažai, skanus maistas. Stovyklos užbaigimas.

  Sausio 28 d. Pusryčiai.
  Puketo viešbutis – oro uostas. Skrydis  atgal į Europą.

  Norintiems yra galimybė prasitęsti kelionę, parašykite žinutę ir padėsime susiplanuoti.

  PAPILDOMA INFORMACIJA

  • Visi kelionės atnaujinimai FB renginyje.
  • Papildomų turų kainos: nardymas apie 150 €, dienos SPA džiunglėse – apie 60 €. Kitas galimas veiklas pasiūlysime būnant vietoje.
  • Programa gali keistis nežymiai dėl oro sąlygų.
  • Miegama dviviečiuose kambariuose atskirose lovose.
  • Yra galimybė miegoti atskirame kambaryje už papildomą mokestį (priemoka 500 Eur).
  • Investicija į save: po 1299 Eur keliaujant dviese ar 1399 Eur užsiregistravus vienai.
  • Visi viešbučiai patikrinti www.tailandieciai.lt, atrinkti ir rekomenduojami, 3-4* arba boutique stiliaus.
  • Skrydis į kelionės kainą neįskaičiuoti. Skrydžio bilietas 500-650 Eur.

  Patogus skrydis su vienu persėdimu Vilnius – Puketas – Vilnius (galima vykti ir iš kitų miestų):
  1. Su Aeroflot avialinijomis;
  2. Su Turkish avialinijomis;

  Galimybė atskristi iš kitų šalių (dėl informacijos kreiptis [email protected], padėsime susirasti patogiausią skrydžio bilietą).

  Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika