Kelionė moterims į Tailandą 2023 01 08 – 2023 01 20

khao sok parkas stovykla

LIKO 2 VIETOS

Kviečiame į patyriminę stovyklą – kelionę moterims Tailande. Kiekvienas mūsų susitikimas unikalus, išskirtinis, gilus, transformuojantis. Šį kartą seksime pasaką apie moterį kūrėją. Moterį, kuri kuria savo gyvenimą pati. Kuri žino, ko nori. Kuri yra atvira gyvenimui ir jo pasiūlymams. Kuri ieško ne pasiteisinimų, o galimybių. Kuri pasikliauja savo intuicija. Kuri sako „aš noriu“, o ne „man reikia“. Šios kelionės raktinis žodis – „Malonumas“.

Tai nėra vien stovykla ir mokymai ar viena kelionės po gražias vietas, tai yra kelionė – patirtis. Bus visko, ir džiaugsmo, ir juoko, ir ašarų. Ir žinių, ir gražių vietų, ir vaizdų. 

❤️ Gyvensime nuostabioje privačioje viloje.
❤️ Turėsime laiko sau.
❤️ Keliausime, pamatysime ir atrasime.
❤️ Patirsime.
❤️ Kursime.
❤️ Mėgausimės.
❤️ Megzime ryšį su savimi ir aplinka.
❤️ Mesim lauk, kas mūsų neaugina – baimes, įsitikinimus, senas programas.
❤️ Šoksime.
❤️ Piešime.
❤️ Juoksimės.
❤️ Verksime.
❤️ Sportuosime.
❤️ Atrasime.
❤️ Išbandysime save.

Kelionės metu tyrinėsime vieną gražiausių paplūdimių Tailande Railay, išnaršysime Krabi neatrastas vietas, mėgausimės karštose srovėse, plauksime po laukines salas, piknikausime gamtoje, kursime laužą olose, lakstysime basomis po smėlį, skaičiuosime žvaigždes Khao Sok nacionaliniame parke, nakvosime plūduriuojančiuose nameliuose, trauksime savo gražiausias sukneles – visa patirtis vyks per savęs pažinimą ir gamtą: kalnus, krioklius, ežerus ir paplūdimius.

Tavęs laukia ne tik gražūs vaizdai, bet ir mano bei mano Tailande gyvenančių draugių patirtis, praktikos, kurios man padėjo kurti savo pasaulį:
ryto mankšta ir meditacija, kakavos ceremonija, dailės pamokos, šokio ir judesio terapija, grojančių dubenų terapija, joga nidra, yin joga, reiki sesijos, fotosesija ir, žinoma, Tailandietiškas masažas (masažas už papildomą mokestį). Žinoma, daug improvizacijos ir tekmės kelionės eigoje.

Ši kelionė į Tailandą – akims, protui, kūnui, sielai: nuostabūs užburiantys vaizdai išliksiantys visam gyvenimui, meditacijų praktikos ir patirtys protui bei subtilus prisilietimas prie savo sielos, mankšta, masažai ir skaniausias maistas jūsų fiziniam kūnui. Tai patyriminė kelionė, kur dėmesį skirsime ne tik gražiems vaizdams, bet ir mūsų vidui.

Į eilutes sudėti šią kelionę labai sunku, bet jei reiktų tai apibūdinti, tai pirmi žodžiai kas ateina į širdį yra šie: atsipalaidavimas, malonumas, poilsis, pasimėgavimas, nuotykiai ir meilė 💗 Jei tai rezonuoja – ši kelionė tau!

Kelionė skubančioms, lekiančioms, bėgančioms ir kartais pamirštančioms svarbiausią žmogų pasaulyje – save. Pasilepinkite – atėjo tam laikas!

PROGRAMA (gali nežymiai keistis)

2023-01-08
Skrydis į Tailandą: Puketą (yra galimybė skristi ir per Bankoką).

2023-01-09
Pasitikimas Puketo arba Krabi oro uoste. Pervežimas, įsikūrimas privačioje viloje. Susipažinimas, poilsis.

2023-01-10
Ryto mankšta ir kvėpavimas. Laukinės salos, nacionaliniai parkai, piknikas salose. Pusryčiai įskaičiuoti.

2023-01-11
Diena SAU. Transformacijų diena – kakavos ceremonija ir ekstatiniai šokiai oloje prie „Dvasios kalno“. Pusryčiai įskaičiuoti

2023-01-12
Dienos išvyka – saulės pasitikimas kvapą gniaužiančioje apžvalgos aikštelėje, meditacija saulei kylant, apvalančios maudynės krioklyje, baidarės po veidrodinį ežerą, maudynės džiunglių upėje. Pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti.

2023-01-13
Diena SAU. Ryto praktikos, laikas prie jūros. Išbandysime save bei atskleisime kūrybiškumą dailės terapijoje ir Krabi naktinis turgus. Pusryčiai įskaičiuoti.

2023-01-14
Diena SAU. Atsitraukimo diena. Norintys galės išbandyti giluminį nardymą su Tomu. Pusryčiai įskaičiuoti.

2023-01-15
Aktyvi diena Railay įlankoje. Kopsime, eisime, maudysimės, palydėsime saulę viename gražiausių Tailando paplūdimių. Pusryčiai įskaičiuoti.

2023-01-16
SPA diena – Wareerak karštos srovės ir fotosesija vienoje nuostabiausių Krabi vietų. Galimybė pasimėgauti masažu džiunglėse.  Pusryčiai įskaičiuoti.

2023-01-17
Ko Sok ežeras – nakvynė plūduriuojančiuose nameliuose ant ežero. Ėjimas į olą. Baimės įveikimo ir pasitikėjimo diena. Pusryčiai, pietūs, vakarienė įskaičiuoti.

2023-01-18
Ko Sok ežeras. Pervežimas į viešbutį Pukete. Poilsis. Pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti.

2023-01-19
Poilsis. Vakare – skrydis namo. Yra galimybė prasitęsti kelionę ir poilsį (taip pat yra galimybė atskristi anksčiau – likusią kelionės dalį padėsime susiplanuoti).

2023-01-20
Grįžimas namo.

KELIONĖS METU LYDĖS

Simona Kupetienė – keliautoja, tailandiečių bendraautorė, sąmoningų kelionių vedlė, meditacijų ir transformacijų mokytoja. Tailandas – antrieji namai jau 7 metus.

Daugiau apie mane ČIA, mano blogas FB Apie gyvenimą Džiaugsmo gatvėj. Tailandas

Praktikas vesime kartu su mano sielos sesėmis – reiki mokytoja ir garso terapeute Galie Baril ir jogos mokytoja Mai Bunmas.

KODĖL MES?
 • Parodysim vietų, kurias atradome gyvendami Tailande daugiau nei 6 metus
 • Lydėsime jus kelionės metu
 • Padėsime, patarsime, rekomenduosime ir konsultuosime
 • Papasakosime apie vietinių gyvenimą iš savo patirties
 • Pamaitinsime pačiais skaniausiai tailandietiškais patiekalais
 • Išmokysime mažiausiai 3 tajiškus žodžius
 • Po šios kelionės norėsite grįžti į Tailandą dar ne vieną kartą

ĮSKAIČIUOTA
 • Apgyvendinimas Ao Nang Banburi viloje ir nameliuose ant vandens „kaip pas vietinius“
 • Pusryčiai, pietūs ir vakarienės – kaip nurodyta maršrute
 • Visi pervežimai ir programoje numatyti turai
 • Įėjimai į lankomus objektus, nacionalinių parkų mokesčiai
 • Simonos arba Tomo lydėjimas visos kelionės Tailande metu
 • Konsultacijos prieš kelionę ir kelionės atmintinės
 • Praktikos
NEĮSKAIČIUOTA
 • Skrydis į Tailandą ir atgal nuo 1100 € (iš kitų EU miestų kaina gali būti mažesnė)
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • Papildomi turai
 • Pietūs ir vakarienės nenurodytos maršrute
 • Asmeninės išlaidos
PAPILDOMA INFORMACIJA
 • Nuo 2022 m. spalio 1 d. visi likę pandeminiai reikalavimai yra nuimti – nereikia nei vakcinacijos, nei testų.
 • Papildomų turų kainos: nardymas apie 150 €,  plaukimas baidarėmis su planktonu apie 60 €. Kitas galimas veiklas pasiūlysime būnant vietoje
 • Programa gali keistis nežymiai dėl oro sąlygų
 • Miegama dviviečiuose kambariuose
 • Visi viešbučiai mūsų patikrinti, atrinkti ir rekomenduojami:
KELIONĖS KAINA ASMENIUI:

199€ mokama pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą rezervuojant kelionę ir 1100€ mokama atvykus į Tailandą kelionės programą vykdančiam paslaugos teikėjui. Avansas negražinamas.

Turite daugiau klausimų apie kelionę? Parašykite mums:

  Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika

    Dėkojame, jūsų užklausa gauta!