• Titulinis
  • /
  • Visi
  • /
  • Kitokios kelionės po Tailandą – kelionės protui, kūnui ir sielai
Simona Kupetiene - transformaciju ir meditaciju mokytoja

Kitokios kelionės po Tailandą – kelionės protui, kūnui ir sielai

Kai ieškai ko nors daugiau, nei kelionės… Labai džiaugiuosi galėdama pristatyti kitokias keliones po Tailandą, kuriose ne tik keliausime po tas vietas, kurias per 4 gyvenimo Tailande metus pamilau, bet ir po savo vidų. Tai kelionė kūnui, protui ir sielai.
meditaciju ir transformaciju kelione

Vasario mėnesį kviečiu į kelionę TailandeRestartas“ – perkrauk save!
Kelionės metu ne tik aprodysiu įspūdingiausias Tailando vietas, bet ir supažindinsiu su paprastomis ir lengvomis atsipalaidavimo, streso mažinimo, savęs priėmimo technikomis, kurias galėsite naudoti ir namuose, darbe, ar keliaujant! Kelionės metu aplankysime Bankoką, Khao sok parką bei ilsėsimės Krabi regione.
Kelionė po tailandą ir meditacijos su Simona Kupetiene. Poilsis Krabi

Balandžio mėnesį – kelionė-stovykla Tailande moterimsVidinė ramybė
Mielosios, šį kartą laikas bei dėmesys sau – palepinkime save gražiais vaizdais, patirkime kūnišką atsipalaidavimo palaimą per tailandietiškus masažus, padarykime tai, ko nesame iki šiol dariusios, aplankykime vietas, kur dar nesame buvusios, ragaukime tai, ko nesame ragavusios. Kelionės metu pabuvosime Bankoke, Khao Sok parke ir ilsėsimės prabangioje viloje Samui saloje.
Kelionė - stovykla moterims Tailande su Simona Kupetiene. Piolsis Samui saloje

Taip pat visas moteris kviečiu susipažinti Lietuvoje!
Savaitgalio stovykla moterims sausio 4-6 dienomis „Vidinė laisvė“ – pradėk naujus metus kitaip!
Pilna stovyklos moterims programa ir daugiau informacijos čia.

Daugiau renginių gruodžio mėnesį Lietuvoje – jau netrukus.

Mano kursų dalyvių atsiliepimai ♥♥

Daugiau apie mane:
Simona Kupetienė – transformacijų ir meditacijų mokytoja, ketvirtus metus gyvenanti Tailande:
Didžiausias gyvenime lūžis įvyko, kai nusprendžiau savo gyvenimą pakeisti iš esmės. Kai atrodė, kad streso lygis mano gyvenime siekia aukštumas, supratau, kad turiu kažką daryti. Ir daryti dabar nieko nelaukiant. Todėl nusprendėme parduoti šeimos verslą, išnuomoti savo kotedžą ir išvykti pagyventi į… Tailandą. Svarbiausias tikslas buvo – pagyventi kitaip. Neabejotinai, šis gyvenimo etapas buvo ir vis dar yra gausus įdomių atradimų. Svarbiausias atrastas dalykas – tai laikas sau, kuriam, rodos, Lietuvoje laiko neturėjau visai. Niekas nevyksta be reikalo, o aš nuo pat išvykimo buvau visiškai pasiruošusi savo pokyčiams. Išbandžiau įvairiausių savi tobulėjimo praktikų, mano kelyje atsirado įkvepiančių mokytojų. O man tereikėjo pasiimti viską, kas labiausiai tinkama. Šiemet Indijoje krimtau kundalini, Ošo, tantrinių meditacijų ir transformacijų bei dėmesingo sąmoningumo mokslus dvejose mokyklose, Tailande – tantros jogos kursus, reiki, išbandžiau save Budistiniame vienuolyne tylos stovykloje.

Mano asmeninis blogas: www.facebook.com/tailandieciai

Taip pat skaitykite http://www.zmones.lt/naujiena/gyvenimo-skonis/simona-kupetiene-tobulybe-suvokimas-kad-as-pats-esu-savo-gyvenimo-kurejas-674-779450

Taip pat dar yra kelios vietos į vasario mėnesio kelionę po pietų Tailandą su manimi, kurią organizuoja „Kelionių akademija„.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią