Koh Ngai sala

Koh Ngai sala Andamanų jūroje

Apie Koh Ngai trumpai esu rašiusi įrašuose apie Krabi ir Trang salas. Man ši sala, kartu su Kradan yra Andamanų jūros perlai, palaima, grožis, ramybė, užburiantys vaizdai ir ahhhh, galėčiau dar daug daug daug mažybinių maloninių žodelių aprašyti, bet viską ir taip supratote, tiesa? Nežinau dar nei vieno, kas joje būtų praleidęs kelias dienas ir šia sala nusivylęs. Na, nebent neteisingai padaręs namų darbus ;). Jei ieškote skaidraus vandens, balto smėlio paplūdimių, ramybės – tai viena iš salų, kurią galėčiau jums rekomenduoti. Bet kurioje, net ir mažiausioje saloje veiklos dienai ar dviem visada surasite, taip ir šioje.

Į ką patogiausia atvykti iš Koh Lanta salos, taip pat iš Koh Kradan. Na ir iš Pak Bara uosto Trange, taip pat iš kitų Trango salų, tai gali būti ir tarpinė stotelė iš/į Koh Lipės salą – dar vieną Tailando deimantų ir, žinoma, iš Krabi.

Savo paskutines šeimos atostogas, kurios buvo dar rudenį (kaip seniai tai buvo – o tai geras dalykas, nes suvokiu, kad greitai laukia naujos atostogos) buvom nusprendę praleisti prie jūros – gražiame paplūdimyje, nors paprastai šeimos išvykoms renakamės džiungles, kalnus. Šį kartą pasirinkom Ngai ir Kradan salas.

Atostogos koh ngai saloje, tailande
Atostogos iš atostogų

Koh Ngai – labai graži sala Krabi regione, labai skaidrus vanduo, labai ramu. Saloje nėra nei kelių, nei parduotuvių, nei pramogų ir mažiau nei 15 viešbučių. Gamta, ramybė – pagrindiniai apibūdinimai.

Ką veikti? Visų pirma tai mėgautis buvimu čia ir dabar 🙂

Nuostabi vieta ieškantiems ramybės
Nuostabi vieta ieškantiems ramybės

Žinoma, bent keliom dienom veiklos yra net ir pačiose ramiausiose salose, pavyzdžiui, galima plaukioti su baidarėmis, galima nueiti arba nuplaukti į vieną slaptą paplūdimį kitoje salos pusėje, galima pasiimti laivą ir apiplaukti aplinkines salas – Kradan, Mook, Rok arba tiesiog pasiimti knygą ir ilsėtis gulint prie jūros ir žiūrint į nuostabų kraštovaizdį. Taip pat galima išbandyti paviršinį ar giluminį nardymą.

Atostogos koh ngai saloje, tailande
Po trumpo lietaus – įspūdingo dydžio vaivorykštė. Jūroje – atoslūgis

Apie mūsų viešbutį, kuriame buvom apsistoję keletą naktų – Koh Ngai resort.

Koh Ngai resort viešbučio teritorija
Koh Ngai resort viešbučio teritorija

Šį viešbutį dar prieš metus mums padovanojo tautiečiai – deja, nepamenu jų vardų, bet noriu padėkoti – jie dėl pasikeitusių aplinkybių turėjo išvykti iš Tailando, o viešbutis jau buvo rezervuotas ir apmokėtas ir negražinamas. Sausio mėnesį vykti niekaip negalėjau, bet su viešbučio šeimininke susiskambinau ir  susitariau, kad atvyksime ne sezonu kai galėsim. Tai užtruko beveik 9 mėnesius, bet viešbutis laikėsi susitarimo, jokių problemų dėl to neturėjom.

koh ngai resort viešbutis
Koh Ngai resort viešbučio kambarys – paprastas, bet tvarkingas

Viešbutis paprastas, senas, kad labai atsargiai jį rekomenduočiau kai planuoju keliones, bet yra daug privalumų: labai tvarkingas, be to vienintelis iš visų viešbučių šioje saloje turi privatų paplūdimį šalia rifo – ideali vieta snorklinti, yra didelis baseinas tiesiai po palmėmis, o vaizdas paplūdimyje – kaip iš atviruko. Aplinkui viešbutį sutiksite ir gyvūnų, viešbutyje gyvena dresuotas, bet laisvas ir pakankamai įkyrus paukštukas 🙂 Iki pagrindinio palūdimio nueisite per 10 minučių.

Šį viešbutį galite rezervuoti per Booking arba Agoda. Ir būtumėme dėkingi, jei rezervacijas darytumėte per mūsų nuorodas – jums papildomai tai nieko nekainuoja, o mums – stimulas rašyti daugiau, o jums – lengviau susiplanuoti savo kelionę 🙂

koh ngai resort viešbutis
Koh Ngai resort viešbutis – vienintelis saloje turintis savo uostą, todėl šalia esantis rifas nesugadintas

Dar keli viešbučiai kuriuos galiu rekomenduoti – Koh Ngai Paradise beach viešbutis – visiškai naujas, tik atidarytas, taip pat turintis privatų paplūdimį bei Cliff beach resort. Daugiau viešbučių rekomendacijų rasite čia.

Kai planuoji keliones kartais keliautojai atsisako tokių mažų salų sakydami kad nebus ką veikti. Bet Ar tikrai? Ar tikrai  saulėtekius ir saulėlydžius tai reiškia nėra ką veikti? O ar tikrai iš tiesų turi būti, kas kas užimtų mus? Kas užimtų mūsų negalėjimą pabūti su savimi pačiu? Ar tikrai keletą dienų negalime pabūti vietoje kur tiesiog gamta, kur vien žiūrėjimas į jūrą užpildo tave daugiau negu bet kokia ekskursija po dar vieną turistų lankytiną vietą. Kai kalbu su keliautojais prieš kelionę – labai dažnai apibūdina savo norus taip:  „noriu gražios gamtos, ramybės, neturistinių vietų”, bet kai pasiūlau tai ko jie ieško, paprastai pasirenka tas vietas, kur visi važiuoja. Gal išsigąsta? Pabandykit keliauti kitaip. Pabandykit pabūti keletą dienų tokioje vietoje, kur galbūt išoriškai nėra ką veikti ir pamatysit kiek daug yra veikti savo viduje. Pabandykit pamatyti Tailandą visokį – ir jo miestus, ir džiungles, ir salą, kurioje keli šimtai viešbučių ir tokią, kurioje – vos keli. Taip susidarysite kur kas geresnį vaizdą apie Tailandą. Ir primenu, kad blogų vietų nėra, bet yra nepadaryti namų darbai. Ir jei jauti, kad viduje gyvena „kirminas“, o ne ramybė, kviečiu tave prie kelionės balandžio mėnesį.

Mano asmeninis blogas Apie gyvenimą džiaugsmo gatvėje.

Planuoji kelionę po Tailandą? Prisijunk prie grupės Tailandas iš pirmų lūpų arba išsirink jau suplanuotą, patikrintą maršrutą po Tailandą čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią