Nardymo kursai - ar verta juos laikytis?

Nardymo kursai – ar verta juos laikytis?

Tiems, kam nepatinka skaityti iki pabaigos, kad sužinotų atsakymą, atsakau, kad taip, tikrai verta. Šiuo klausimu negaliu būti objektyvus, dėl akivaizdžios priežasties – esu nardymo instruktorius, todėl norom nenorom skleidžiu nardymo virusą visais įmanomais būdais.

Nardytojo pažymėjimas – tai, kaip vairuotojo pažymėjimas. Be pažymėjimo negali vairuoti mašinos, taip kaip be nardytojo pažymėjimo negali savarankiškai nardyti. Savarankiškai – kai instruktorius nelaiko už rankos nėrimo metu ir gali nerti giliau nei 12 metrų.

PADI sistemoje ir daug skirtingų nardymo pažymėjimų lygių (Scuba diver, Open water diver, Advance open water diver ir kt.). Su kiekvienu lygiu yra išmokstama vis kažkas naujo, tobulinami jau išmokti dalykai ir gaunamas didesnis pasitenkinimas įveikus vis didesnius iššūkius.

Prieš pradedant kursus, reiktų sau atsakyti į tris klausimus:

  1. Ar gerai jaučiuosi vandenyje?
  2. Ar man patinka nardymas?
  3. Ar noriu, kad nardymas būtų mano hobis?

Jei į visus klausimus atsakėte teigiamai – pradėkite domėtis kada, kur ir kaip galima būtų išsilaikyti nardytojo pažymėjimą. Jei bent vienas atsakymas buvo neigiamas arba „nežinau“ – rekomenduoju pirmiausiai išbandyti programą skirtą pirmą kartą neriantiems. Įdomu tai, kad norint išbandyti nerti – nebūtina mokėti plaukti, bet jei norite būti sertifikuotas naras, mokėjimas plaukti yra būtinas. Jei domitės galimybe išsilaikyti nardymo kursus, šis straipsnis jums!

Taip pat visada galite pasikonsultuoti su manimi Facebook‘e arba el. paštu labas@tailandieciai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią