Nauji viešbučiai Ao Nang, Krabi

Nauji viešbučiai Ao Nange

Kiekvienais metais atsiranda vis naujų ir naujų viešbučių. Šį kartą trumpai apie juos. Nauji viešbučiai turim tam tikros pridėtinės vertės, ko kiti viešbučiai neturi, pavyzdžiui, švaros, tvarkingumo jausmas. Tiesa, jei atvykstate į Krabi regioną, paskaitykite ar tikrai Ao Nangas atitinka jūsų lūkesčius. O ką veikti Krabi regione informaciją rasite ČIA.

Ao Nang Hill 11/1 – mano naujas TOP’as Ao Nange – praktiškai centre, bet labai ramioje vietoje, apsuptas tik Krabi regione esančių uolų grožio, visai netoli jūros, jaukus, švarus, naujas – aš balsuoju už šį viešbutį jei ieškote „ramios vietos, bet kad būtų ir veiksmo netoli“ 🙂 Užsakyti Agoda arba Booking. Nemažas kambarių pasirinkimas, kaina tikrai nėra didelė už kokybę, kurią gausite.

viesbutis aonang hill 11/1

Wake up viešbutis pačioje Ao Nang širdyje – minutė iki jūros, tiks ir jaunimui, ieškančiam „dormo“, tiek ir privačių kambarių. Tiek iki pasilinksminimo vietų, turistinių restoranų, tiek iki jūros – ne daugiau kaip 1 minutė kelio. Užsakyti galite tiek Agodoje, tiek Bookinge.

wake up viešbutis AO Nang širdyje

Maneetel Krabi Beachfront – dar vienas perliukas, patraukęs mano dėmesį. Tikrai pati apsistočiau, tad drąsiai galiu rekomenduoti. Iki ramaus ir vietinių pamėgto Nopparatthara paplūdimio (kuris vos 10 min. nuo Ao Nang centro pėsčiomis) – vos pereiti per kelią. Užsakyti Bookinge arba Agodoje.

Maneetel Krabi Beachfront

Ava Sea resort – irgi visai neseniai atidarytas viešbutis esantis pačiame Ao Nang centre – pagrindinėje jo gatvėje. Atkreipkite dėmesį, kad jei kambario langai bus į gatvę, gali būti šiek tiek trukšminga – tad miegantiems itin jautriai reiktų parašyti užsakant komentarą, kad pageidaujate kambario ne į gatvės pusę (kiti viešbučiai čia išvardinti šios problemos neturėtų turėti, nepaisant to, kad visų labai gera vieta). Užsakyti Bookinge arba Agodoje.

ava sea viešbutis ao nange

Daugiau viešbučių aprašymų – mano ankstesniuose straipsniuose:

Nebrangūs viešbučiai 

Viešbučiai ant jūros kranto

Viešbučiai Ao Nange

Railay beach viešbučiai 

Viešbučiai neturistinėse vietose

Atrodo nemažai viešbučių esu rekomendavusi, bet vis sulaukiu klausimų – na ką dar galite rekomenduoti? Artimiausiu metu planuoju papildyti viešbučių sąrašą – geriausi Krabi hosteliai jaunimui, viešbučiai šeimoms Krabi regione. Jei turite daugiau pageidavimų – rašykite komentare! Būčiau dėkinga, kad viešbučius užsakinėtumėte per šiame puslapyje esančias nuorodas.

Jei aplankysite Krabi, kviečiame prisijungti prie FB grupės! Daugiau tailandietiškos kasdienybės internete – ČIA.


Booking.com

One Response

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią