Paslaugos Tailande

Autorius: Tomas Kupetis

Mielai savo patirtimi ir žiniomis dalinamės šiame tinklaraštyje, taip pat Facebook grupėje, kurioje galite klausti ir turėdami laisvesnio laiko atsakysime bei idėjų galite pasisemti Instagram. Jei atsakymo vis tik nerandate, kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis arba susisiekite su mumis.

Keliautojai apie mūsų darbą

Bamboo sala Krabi

Esu labai dėkinga, kad atvykau į šią nuostabią šalį kaip tik pačiu tinkamiausiu man metu. Tiesiog nuostabi kelionė, pilna naujų patirčių, įspūdžių, emocijų, kurios liejosi per kraštus.

Krabi saulėlydis

Esu labai patenkinta, tai buvo nuostabi kelionė. Daug pirmų kartų, savęs išbandymų, atsakymų į klausimus. Viskas buvo suorganizuota, pasirūpinta, aišku. Lūkesčiai patenkinti su kaupu. Dar nesibaigus kelionei galvoju apie sekančią kelionę. Labai daug pamatėme, kažką supratau, kažką pajaučiau. Ačiū ❤️

moteru ratas tailande simona kupetiene

Simona, ačiū tau už žinias, energiją, kantrybę, idėjas, naujas patirtis, naujas pažintis, už galimybę smarkiai praplėsti savo akiratį ir galimybes, už stiprias emocijas, susiliejimą su gamta, rūpestį, pokalbius, šokius, už bendrystę ir moterų ratus, už daugybę nuostabių akimirkų liksiančių atmintyje bei nuotraukose. Džiaugiausi ir dėkojau visatai kasdien už galimybę būti ir dalyvauti tokioje patyriminėje kelionėje, kuri buvo pirma, bet tikrai ne paskutinė.

surin salos turas

Dėkoju Jums Tomai ir Simona už gražią ir turiningą kelionę, daug pirmų naujų kartų. Be Jūsų kelionė būtų ne ta. Į daugelį dalykų pradėjau žiūrėti kitomis akimis. Kalbinu savo šeimą kitais metais sugrįžti į Tailandą.

Moteru kelione Tailande

Geresnę pirmąją pažintį su Tailandu būtų sunku ir įsivaizduoti. Ačiū už puikiai suorganizuotą ir turiningą laiką. Ačiū už “pasodintą” moteriškos išminties ir asmeninės meilės bei laisvės sėklą.

Kokosas Tailande

Labai norėjau kitokių atostogų ir moterų stovykla Tailande buvo vienas geriausių mano sprendimų! 10 dienų tyrinėjom Tailandą, nėrėm po vandeniu ir pačios į save, balansavom tarp baimės jausmo ir malonumo patirti kažką naujo, atradom naujus skonius ir gėrėm saulę, leidom laikui tekėti lėčiau, o sau – visko šiek tiek daugiau, paleidom protą, kad išgirstume vidinį balsą, buvom čia ir dabar, juokiantis ar šokant laukiniame paplūdimyje!

MILDA

Surin salos Tailande

Kelionė, nustebinusi naujais suvokimais, atradimais, skoniais ir kvapais, daugybe pirmų kartų, nuostabiais vaizdais bei pažintimis, galimybėmis susilieti su gamta, bei pažvelgti į savo vidų, jausti širdimi, kuo dažniau sakyti gyvenimui TAIP ir žvelgti savo baimėms tiesiai į akis.

INGA

Surin salos Tailande

Į kelionę vykome neatlikę jokių namų darbų, su tikslu būti nustebintiems. Įvairiapusis supažindinimas su Tailandu pranoko lūkesčius 🙂 Kasdien programa stebino daugelio turistų nepramintomis vietomis. Kelionėje pažinome ne tik šią šalį, bet ir save - Simonos meditacijų dėka. Buvo pasirūpinta viskuo, liko tik atsipalaiduoti. Dėkojame.

ERNESTAS IR AUDRONĖ

Koh Chang

Nuoširdus, didelis AČIŪ už naujus atradimus, potyrius, kurie tikrai paliks didelį įspaudą gyvenime. Tai, ką kuriate ir leidžiate kitiems prisiliesti - nuostabu.

JOVITA

Khao Sok nacionalinis parkas Tailande

Ačiū už praleistas dienas. Viskas buvo OK. Galbūt net labai OK. Žinokit, kad labai labai OK.

AUDRIUS

Ačiū, Simona ir Tomai, už nuostabias akimirkas, praleistas su Jumis šioje kelionėje. Sužavėjo mane Tailandas savo gamta, draugiškais žmonėmis, skaniu maistu… Dėka Jūsų išvykstu namo papildžiusi savo širdį gėriu, šiluma ir ramybe, kuriuos Jūs skleidėte visos kelionės metu. Dar kartą dėkoju Jums ir visatai už šią dovaną.

RENATA

Koh Phayam sala

Džiaugiuosi, kad teko su jumis susipažinti. Praleidom smagiai laiką. Parsivešiu daug įspūdžių, gerą nuotaiką. Ačiū už praleistą laiką.

SAULIUS

Our Jungle Camp - Eco Resort

Labai džiaugiuosi, kad su Jumis susipažinau. Po šios dienos išmokau į viską žiūrėti pozityviai, nesikankinti ir nesmerkti savęs dėl to kas nepavyko. Jaučiu kaip atsipalaidavo mano kūnas ir siela. Kas buvo vakar nesvarbu, svarbu šiandien, o kas bus rytoj pamatysim. Ačiū už naujus pojūčius, išvykas, skanų maistą, patarimus, pamokymus. Labai norėčiau dar sugrįžti (tikiuosi taip ir bus).

RASA

Koh Phayam sala

Noriu padėkoti Jums už naujai atrastą potyrį Tailande, už profesionaliai sudarytą atostogų programą, už naujus patyrimus meditacijų metu. Šioje kelionėje pamačiau save kitu rakursu. Išvykstu ramesnis. Ačiū labai. Buvo tikrai malonu ir smagu su Jumis bendrauti.

B.

viesbutis krabi tailandas

Laikas tikrai neprailgo, kitam kartui mėginsim susiplanuoti ilgesnes atostogas. Ačiū už pagalbą ir turus, viskas buvo sudėliota idealiai ❤️ kitą kartą būtinai vėl kreipsimės ☺️

LAURA

Similan salos Tailandas

Visa mūsų kompanija labai patenkinta kelione (nors draugus Birutę ir Romą reikėjo ilgokai kalbinti). Viskas mums tikrai gerai sekėsi, lėktuvai nevėlavo, skrydžiai nenukelti, nors teko skaityti daugybę neigiamų atsiliepimų apie Aeroflot, mums viskas sekėsi. Gal dėl to, kaip mėgsta sakyti Simona, viskas prasideda mūsų galvoje. O aš mėgstu sakyti, kad mintys materializuojasi, kaip tikėsi, taip ir bus. Labai norime Jums padėkoti, kad padėjote suorganizuoti mūsų atostogas, viską tiksliai sudėliojote, patarėte, užsakėte. Visi pervežimai buvo tikslūs, kaip laikrodis. Visus viešbučius pasirinkom tikrai sėkmingai (geras kainos ir kokybės santykis). Ypatingai norime padėkoti Tomui, džiaugiamės su Jumis susipažinę, esate mielas, rūpestingas, šiltas žmogus. Sėkmės Jums Jūsų darbuose, asmeniniame gyvenime!

DALIA SU KOMPANIJA

koh lipe sala

Visi labai laimingi, kupini įspūdžių ir geros nuotaikos. Kol kas atrodo, kad kažkas Lietuvoje pradangino spalvas, bet nieko - pavasaris nebe už kalnų 🙂 Koh Lipėje labai patiko: nardėme, vaikščiojom po salą, plaukėme į šalia esančią kitą salą, kai kas kopė į jos viršų, vakarais ragaudavom grill patiekalų ant jūros kranto. Žodžiu, sėmėme įspūdžius pilnomis rankomis. Dar kartą ačiū Jums už pagalbą. O mes jau nusprendėme dar kartą būtinai sugrįžti į Tailandą. Gražios Jums dienos.

INGA

saulėlydis Koh Lanta

Ačiū už organizuota pervežimą iš Lantos į Krabio oro uosta. Perduokite linkėjimus nerealiam vairuotojui, kuris buvo linksmas, labai daug papasakojo apie Tailandą ir buvo apsukrus:) nes jei ne jis, mes 3 valandas būtume prastovėję eilėje keltą 🙁 jis paprašė mūsų skrydžio rezervacijos išrašo ir su juo priešakyje važiavo prieš eismą, lenkdamas visa nežmoniško ilgio automobiliu ir mašinų eilę. Ir jam pavyko kelto darbuotojus įtikinti, kad mums skubu 🙂 Per visą atostogų laika tai buvo pats šauniausias ir be galo dėmesingas vairuotojas 🙂

Šiuo metu jau sėdime lėktuve atgal per Maskva į LT. Tuo pačiu norime jums padėkoti už puikiai sudėliotą mūsų atostogų planą, ekskursijas, rekomendacijas ir visa informacija, kuria mums suteikėte! Be jūsų mūsų atostogos tikrai nebūtų tokios sklandžios ir turiningos. Būtinai jūsų paslaugas rekomenduosiu socialiniuose tinkluose ir gyvai draugams. Didelis dėkui!!!

LAURA SU ŠEIMA

bankokas tailande pagal gintare ir sauliu

Naudodamiesi Jūsų patarimais puikiai praleidome laiką Bankoke. Namo grįžome laimingai ir be jokių nuotykių. Dar kartą dėkojame už Jūsų patarimus ir pagalbą, be kurių laikas praleistas Tailande nebūtų toks turiningas ir įdomus. Ačiū ir sėkmės!

LEONARDAS IR AUDRONĖ

koh lipe sala

Puikiai suplanuota kelionė - pamatėm labai daug unikalių vietų. Viešbučiai taip pat Labai geri. Patiko jūsų abiejų konkretumas, tikslumas. Ačiū už pagalbą ir papildomos kelionės dalies pasirūpinimą. Su jumis jautėmės saugiai. Ir norim dar su jumis keliauti bei rekomenduosime kitiems.

 

ASTA IR LIGITAS

Kaip supjaustyti mangą?

Labai laukiau šios kelionės. Norėjau pamatyti Tailandą kitokį, ne turistinį. Norėjau susipažinti su meditacijomis. Iš arti pačiupinėti kas tai yra. Norai išsipildė visu šimtu procentų. Nuostabūs vaizdai, garsai, nauji žmonės, naujos pažintys, vakarojimai,  naujos patirtys. Viskas super.

KRISTINA

karaliaus rumai bankokas

Viskas labai super, viskas labai patinka. Pats geriausias sprendimas buvo, kad nusipirkome jūsų maršrutą. Būtinai rekomenduosime jums ir kitiems.

VAIDAS

krabi andamanų jūra

Mes jau namie  norim pasakyti didelį AČIŪ Jums už pagalbą , konsultacijas už tai, kad jautėmės ne vieni Tailande. Svajonėse paliksim viltį kada nors vėl atvykti į Tailandą 😊 Sėkmės Jums visur ir visada 🌷🌷🌷

LAIMUTĖ

koh yao noi

Norime padėkoti už kelionės suplanavimą ir pagalbą jos metu. Ačiū labai. Kelionė buvo be jokių trukdžių, nesusipratimų ar nesėkmių. Turėjome tobulas atostogas pasakiškoje šalyje be galo draugiškų žmonių dėka.

VITOLDA

khao sok nacionalinis parkas

Turėjome labai turiningą dieną, pavyko pamatyti nemažai gyvūnų, net King Cobra! Patys vietiniai buvo nustebę ją pamatę 😍 Vėl ir vėl dėkojame jums labai 🙏❤️ Jūsų dėka mūsų kelionė tikrai ypatinga 😍

VAIDA

palmės

Didelis AČIŪ Jums už Jūsų atliekamą darbą. Jūs NEREALŪS.

ŽILVINAS

Kelionės Tailande planavimas

Mūsų viešnagė Tailande eina į pabaigą, daug pamatėm, patyrėm, sužinojom. Ačiū už galimybę konsultuotis, protingą veiklų pasiūlymą. Šiaip tai daugelį savo kelionių susiplanuoju pati, ir visai neblogai pavyksta. Kai nusipirkom bilietus, galvojau, kad ir šią kelionę neskubėdama susidėliosiu. Bet kai pamačiau žemėlapį, supratau, kad be išmanančio žmogaus to nepavyks padaryti. Manau, kad pasirinkti jūsų paslaugas buvo protingas sprendimas ir grįšime namo su pačiomis gražiausiomis patirtimis.

GRAŽINA

Hong salos, Krabi

Puiki kelionė, labai gerai praleidome laiką ir pailsėjome. Ačiū 🙂  Labai džiaugiuosi visomis paslaugomis ir turais kuriuos per jus užsakėme. Vairuotojai visada buvo punktualūs ir rūpestingi. Norėčiau padėkoti labai šauniam gidui Mat, kuris mus lydėjo Hong salų ture, super.

Visa jūsų siųsta informacija apie turus buvo aiški, be jokių paklydimų viską radome.  Ačiū už pagalbą, tikrai rekomenduosime kitiems 🙂

SIMONA

Bankoko panorama Mahanakhon

Naudodamiesi Jūsų patarimais puikiai praleidome laiką Bankoke. Namo grįžome laimingai ir be jokių nuotykių. Dar kartą dėkojame už Jūsų patarimus ir pagalbą, be kurių laikas praleistas Tailande nebūtų toks turiningas ir įdomus. Ačiū ir sėkmės!

AUDRONĖ

viesbutis krabi tailandas

Viešbutis nuostabus, ir lokacija, ir komfortas, ir aptarnavimas. Kelionė nuostabi, labai ačiū jums už organizavimą!!! Mūsų komanda labai laiminga, tikrai jus rekomenduosim visiems savo artimiesiems!!!

VIDA

Tailando maršrutai

Noriu padėkoti už Jūsų suorganizuotą kelionę ir konsultacijas kelionėje. Jautėmės saugus ir ramūs, galėjome mėgautis naujais įspūdžiais 🙂 Esame labai patenkinti visomis ekskursijomis ir pačia kelione. Tailandas nuostabi šalis, tikiuosi dar teks į ją sugrįžti. Jums linkiu sėkmės 🙂

VIRGINIJA

moteru stovykla tailande

Atsiliepimą norėčiau pradėti nuo padėkos. Esu dėkinga Simonai ir Tomui už sunku net žodžiais apsakyti kokį fantastišką laiką. Taip pati geriausia kelionė per visą mano gyvenimą - per tokį trumpą laiką pažinau save iš naujo. Pažinau save nuoširdžią ir tyrą, užsikrėčiau Simonas gerumu ir jausmingumu. Didžiausias ačiū jums už viską. Darykite tai ką darote ir nesustokite. Jūs fantastiški. Žinau tik tiek kad dar grįšiu.

EMA

Ačiū už tą buvau organizuota kelionė, bot kritis dėmesys į visas smulkmenas. Gavau daug daugiau negu buvo galima tikėtis.

DANGUOLĖ

Simona ir Tomai, kelionės įvertinimas 10 iš 10. Viskas buvo labai super! Daug keliavusi, bet tokio atsijungimo nesu patyrusi. Suorganizuota viskas nuo pradžios iki galo, apgalvota kiekviena smulkmena. Svarbiausia buvo juntamas saugumo jausmas, nebuvo jausmo nepatogu, negražu ir pan.
Ačiū jums labai už viską, buvo nerealu jaučiuosi kaip sapne. Dėkui Tomui, su jo pozityvumu ir ramumu galėčiau eiti įį pasaulio kraštą ir nebijočiau nieko.

JOLANTA

koh lanta - stovykla tailande

Ši kelionė buvo viena naudingiausių ir prasmingiausių iki šiol mano gyvenime. Visapusiškai.
Ačiū Simonai, kad davė mums dovaną pažvelgti į save, prisiminti, kas mes esame ir kokios vertybės bei turtai slypi mumyse. Ačiū, kad visa tai atrakinau.
Ačiū Tomui, kad leido jaustis saugiai kiekviename žingsnyje kartu. Rūpestis, ramybė, saugumas - tai, ką tu dovanojai. Ačiū, Tomai, kad padėjai nugalėti baimę nardyti. Esi pats geriausias instruktorius ever. Su tavo pagalba šios baimės neturiu.
Ačiū Simona ir Tomai, kad parodyti pati gražiausia Tailandą. Kelionės įspūdžiai pranoko visus lūkesčius.

KORNELIJA

saulėlydis Koh Lanta

Noriu padėkoti už kelionę lūkesčių iš pildymą. Pamatytos vietos - tikrai nematytos ir dėl jų galima būtų grįžti nekartą. Jūsų nuoširdus, betarpiškas bendravimas buvo nuostabus. Buvimas čia ir dabar suteikia daug naujų potyrių, emocijų. Tiek šiltų žmonių kartu - kažkas nerealaus. Kartu kūrėme tai, kuo dar ilgai gyvensime. Organizuota puikiai, matytos vietos super. Gerumo jausmas bus tai, su kuo lauksime Kalėdų ir dalinsimės su visais. Kuo didžiausios sėkmės jums, tęskite ką darote, o mes būsime kartu. Simona- tu mano mokytoja.

ALMA

palmė pajūryje Tailande

Ačiū už tobulai praleistą laiką! Buvo labai gera perlipti per save, įveikti baimes, išbandyti savo kantrybės ribas. Pažvelgti į save iš vidaus giliau, atrasti naujų pojūčių, pamatyti tai, kas buvo užslėpta kažkur giliai…  Dar nesuprantu savo jausmų, bet išsivežu labai daug teigiamų emocijų, naujų patirčių ir be galo didelį norą mylėti save labiau!

JURGITA

Esu dėkinga tau, Simona, už tavo patirtį, kuria daliniesi, už žinias, už gerumą, supratimą, šilumą. Yra apie daug ką apmąstyti ir ko pasimokyti… Atsidurti šioje stovykloje ir susipažinti su tavimi buvo vienas geriausių sprendimų gyvenime!

LAURA

Moterų kelionė Tailande

Šį kartą Tailandas papildė tavo praktikas ir aš jaučiausi, kaip gražiame filme. Ir tą filmą kūrėme mes pačios. Pradedi su meditacija ant jūros kranto saulei leidžiantis ant šilto smėlio. Kai dangus rožinis, oranžinis, violetinis ir besikeičiantis kas minutę. Vėjas plaukuose, bangų ošimas. Tavo malonus balsas vedantis vis gilyn ir tolyn į save. Atmerki akis, o virš tavęs – žvaigždėtas dangus ir dainuojantis cikadų choras. Su širdimi pripildyta meilės ir apima visiška palaima. Žiūri į tamsą, jūrą, mėnulį, laivus tolumoje ir galvoji ar tai tikrai vyksta man, ar tai ne filmas“.

VIKTORIJA

<<<
>>>

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika

      Dėkojame, jūsų užklausa gauta!