Ekskursijos Krabi

Registracija į turus ir ekskursijas Krabi regione. Nemokamas paėmimas iš Ao Nange, Nopparathara paplūdimio. Papildomas mokestis gali būti taikomas apsistojus Klong Muange, Tub Kaek, Railay, Krabi mieste.

Norite privačiai?! Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime susiplanuoti privačius turus tik jūsų kompanijai. Privatūs turai derinami prie jūsų poreikių – laikas, diena, transporto priemonės ir kt. Galimi privatūs turai su kainomis.

Keliaukite tik su lietuviais

  • Pirmadieniais – maisto gaminimo kursai vakarinė programa
  • Antradieniais – plaukimas su baidarėmis po mangroves
  • Trečiadieniais – Tigro šventykla + emeraldiniai baseinai + privačios karštos versmės
  • Ketvirtadieniais – 4 salų turas – Poda, Tub, Chicken, Railay
  • Penktadienis – Krabi nematytos vietos (džiunglių upė, ežeras ir baidarės, apžvalgos aikštelė) – SEZONO TOP
  • Šeštadieniais – Hong salų turas
  • Sekmadieniais – Arapaimų žvejyba

Šie turai galimi ir kitomis jums patogiomis dienomis jungiantis prie kitų grupių arba važiuojant privačiai tik su savo kompanija.

Už visus turus mokama vietoj paėmimo metu vairuotojui arba mūsų partneriams dieną prieš ekskursiją (jei reikalingas apmokėjimas iš anksto – susisieksime po registracijos). Nemokamas atšaukimas galimas diena prieš iki 18 val.

Širdute ❤ pažymėti mūsų rekomenduojami TOP turai.

Hong salos, Krabi

Sunku išsirinkti?! Susisiekite su mumis ir mes jums rekomenduosime turus ir ekskursijas pagal jūsų pomėgius, norus ir galimybes.

Khao Sok parko Cheow Lan ežero turas

2500 THB

Rekomenduojame dviejų dienų vienos nakties Smiley turą su nakvyne nameliuose ant Cheow Lan ežero. Kaina asmeniui 2500 THB už turą, maitinimą, laivą, nakvynę nameliuose ant ežero ir 300 THB nacionalinio parko mokestis. Kaina vaikui (5-10 metų) 1800 THB už turą, maitinimą, laivą, nakvynę nameliuose ant ežero ir 150 THB nacionalinio parko mokestis. Mūsų svečiai apgyvendinami geriausio tipo nameliuose su dideliu langu (užsakant kitur pasirinkti namelių negalima) ❤

pirma diena
10:30 išvykimas iš uosto, plaukimas iki namelių, įsiregistravimas į namelius ant ežero
12:00 pietūs ir laisvas laikas
17:00 vakarinis safaris – ieškosite gyvūnų, grožėsitės ežero kraštovaizdžiu
19:00 vakarienė ir poilsis

antra diena
6:30 rytinis safaris laivu
7:30 pusryčiai
8:30 ekskursija į Nam Taloo olą per džiungles
13:00 grįžimas į namelius, pietūs
14:00 išplaukimas į uostą

Papildomai kainuos nuvežimas iki ežero uosto ir atgal po ežero turo. Pervežimo kaina nuo 2500 THB / už lengvąjį automobilį į vieną pusę. Turą galima pradėti iš Krabi, Khao Sok miestelio, Puketo ir kt. Dėl pervežimo informacijos susisiekite su mumis.

ĮSKAIČIUOTA
turas, pilnas maitinimas, vanduo, nakvynė, anglakalbis gidas, jei reikalinga nuvežimas ir parvežimas iš/į Khao Sok nacionalinį parką, laivas

Tigro šventykla, emeraldiniai baseinai ir privačios karštosios versmės

550 THB

Turo metu aplankoma Tigro šventykla, emeraldiniai baseinai ir karštosios srovės Wareerak. Važiuojama patogiu, kondicionuojamu mikro autobusu. Visos dienos turas (apie 8 val.). Nelipantys į Tigro uolos šventyklą galės apžiūrėti šventyklų kompleksą, botanikos sodą. Grįžtant galimas sustojamas dramblių ligoninėje. Papildomas paėmimo mokestis taikomas gyvenantiems Klong Muang, Tub Kaek paplūdimiuose. Kaina asmeniui 1200 THB (550 THB už vietą automobilyje ir 650 THB įėjimas į nacionalinį parką ir karštas versmes), vaikui (0-11 metų) 1000 THB (550 THB už vietą automobilyje ir 450 THB įėjimas į nacionalinį parką ir karštas versmes). Paėmimo laikas derinamas pagal oro sąlygas, bet dažniausiai paėmimą darome ankstyvą, kad išvengti didelių žmonių srautų ❤ Kitomis dienomis įmanomas tik privatus toks turas, o jei jungiama prie standartinio turo užsieniečiams, vykstama ne į privačias, o į valstybines karštas sroves.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, buteliukas vandens karštose srovėse

Plaukimas baidarėmis po mangroves - džiungles jūroje

550 THB

Plaukimas baidarėmis po Ao Thalane mangroves. Turo trukmė apie 4 val. Galimas rytinis arba popietinis turas (priklausomai nuo potvynių, atoslūgių ir oro sąlygų). Užsakius mes parinksime jums geriausią laiką plaukti. Kaina asmeniui 550 THB (vaikui iki 10 metų 350 THB). Paėmimas iš Krabi miesto ir Klong Muang papildomai nekainuoja ❤

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, anglakalbis gidas, vanduo, kava, arbata, vaisiai, andeniui atsparus krepšys daiktams susidėti

4 salų turas (Poda, Chicken, Tub, Railay)

700 THB

Turas su tradiciniu tajišku laiveliu. Aplankomos salos – Poda, Tub + Mor, Chicken, Railay įlanka Phranang paplūdimys. Kaina asmeniui 1100 THB (700 THB už vietą laive ir 400 THB nacionalinios parko mokestis), 4-11 m. vaikui 600 THB (400 THB už vietą laive ir 200 THB nacionalinios parko mokestis). Papildomas paėmimo mokestis taikomas gyvenantiems Klong Muang, Tub Kaek paplūdimiuose ir Krabi mieste. Turas trunka apie 6-7 val. Paėmimo laikas derinamas pagal potvynius ir atoslūgius bei oro sąlygas ❤

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, vanduo, vaisiai, paviršinio nardymo kaukės ir šiaudeliai

Hong salų turas

800 THB

4 Hong salų turas: Hong, lagūna, Pakbia, Lading, Daeng. Ture plaukiama su tradiciniu tajišku laiveliu “longtail”. Trukmė apie 6-7 val. (turas ilgesnis nei užsakius gatvėje). Kaina asmeniui 1 100 THB (800 THB už vietą laive ir 300 THB nacionalinio parko mokestis), 4-11 m. vaikui 550 THB (400 THB už vietą laive ir 150 THB nacionalinio parko mokestis). Papildomas paėmimo mokestis taikomas gyvenantiems Klong Muang, Tub Kaek paplūdimiuose ir Krabi mieste. Paėmimo laikas derinamas pagal potvynius ir atoslūgius bei oro sąlygas. Galimybė vykti į turą su greitaeigiu kateriu už papildomą mokestį.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, vanduo, vaisiai, paviršinio nardymo kaukės ir šiaudeliai

Phi Phi salų turas

1200 THB

Turo metu aplankomos Bamboo, Phi Phi Don ir Phi Phi Ley salos su salų gražiausiomis įlankomis ir paplūdimiais. Ture plaukiama su greitaeigiu kateriu “speedboat”. Turo trukmė apie 6 val. Plaukiama su maža grupe. Kaina asmeniui 1600 THB (1200 THB už vietą laive ir 400 THB nacionalinio parko mokestis), 4-11 m. vaikui 1100 THB (900 THB už vietą laive ir 200 THB nacionalinio parko mokestis). Paėmimas iš Krabi miesto ir Klong Muang kainuoja papildomai 100 THB/asm.

ĮSKAIČIUOTA
pietūs, anglakalbis gidas, paėmimas ir parvežimas į viešbutį, vanduo, vaisiai, paviršinio nardymo kaukės ir šiaudeliai

Ankstyvas Phi Phi + 4 salų turas

2500 THB

Ankstyvas išvykimas – galimybė pamatyti vienas gražiausių Tailando salų su mažiau turistų. Turo metu aplankomos Bamboo, Phi Phi Don, Phi Phi Ley, Poda, Chicken, Tub, Mor salos su gražiausiomis įlankomis ir paplūdimiais. Plaukiama greitaeigiu kateriu “speedboat”. Turo trukmė apie 8-9 val. Maža grupė. Kaina asmeniui 2900 THB (2500 THB už vietą laive ir 400 THB nacionalinio parko mokestis), 4-11 m. vaikui 2400 THB (2200 THB už vietą laive ir 200 THB nacionalinio parko mokestis). Paėmimas iš Krabi miesto ir Klong Muang papildomai kainuoja 100 THB/asm.

ĮSKAIČIUOTA
pietūs, anglakalbis gidas, paėmimas ir parvežimas į viešbutį, vanduo, vaisiai, paviršinio nardymo kaukės ir šiaudeliai

Maisto gaminimo kursai

1100 THB

Charizmatiškosios britų žvaigždės Gordono Ramzio tailandietiškų patiekalų mokytojos Ya maisto gaminimo kursai patiks ir mėgstantiems gaminti ir gaminantiems kartą per metus. Rekomenduojame maisto gaminimų kursuose sudalyvauti vakare – pasigaminti ir kartu pavalgyti vakarienę. Gaminami patiekalai: kepti Pad Thai makaronai, papajų salotos, žaliasis ir raudonais kariai, Tom Yum ir Tom Kha sriubos, bazilikų troškinys, kepti ryžiai ir kt. Garantuojame alkani neliksite! Kaina asmeniui 1100 THB, vaikui iki 5 m. nemokamai. Paėmimas iš Krabi miesto ir Klong Muang kainuoja papildomai. Galimybė gaminti vegetarišką maistą ar su vištiena. Už papildomą mokestį – jūros gėrybes.

ĮSKAIČIUOTA
visi reikami gaminimui produktai, anglakalbiai mokytojai, paėmimas ir parvežimas į viešbutį, vanduo, receptų knyga prisiminimui

James Bond salų turas

1300 THB

Turas aktyviems – jo metu aplankoma ne tik James Bond sala, bet ir įspūdinga Suwankhuha šventykla oloje (Monkey Cave), Khao Ping Gan sala, plaukiama į Lod uolą su kanojomis, pietūs Koh Panyee  musulmoniškame kaimelyje ant vandens. Turo trukmė 6-7 val. Kaina asmeniui 1300 THB (nacionalinio parko mokesčiai ir baidarės įskaičiuoti).

ĮSKAIČIUOTA
pietūs, vaisiai, vanduo, paėmimas ir parvežimas į viešbutį, anglakalbis gidas, kanojos, nacionalinio parko mokestis

Romantiškas saulėlydžio salų turas su vakariene laive

2000 THB

Įspūdingas romantiškas saulėlydžio salų turas Andamanų jūroje. Mėgaukitės gražiausiomis Krabi salomis plaukiant dideliu ir patogiu laivu leidžiantis saulei. Kaina asmeniui 2000 THB. Turas vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais.

Programa

13:00 Paėmimas iš viešbučio
14:00 Kruizas pro Phranang ir Railay įlankas
15:00 Maudymasis ir paviršinis nardymas prie Chicken ir Poda salų
17:00 Vakarienė laive
18:00 Kruizas saulėlydžio panoramoje
19:30 Grįžimas į viešbutį

ĮSKAIČIUOTA
BBQ vakarienė, užkandžiai ir vaisiai, vanduo, neriboti gaivieji gėrimai, paėmimas ir parvežimas į viešbutį, anglakalbis gidas, paviršinio nardymo kaukės ir šiaudeliai

Staliuko su VIP vaizdu Laela Grill ar Hill Top restorane rezervavimas

nemokamai

Pasilepinkite vakariene su VIP vaizdu į Andamanų jūrą leidžiantis saulei. Restoranai siūlo nemokamą paėmimas ir parvežimą į viešbutį Ao Nang miestelio ribose. Parašykite mums arba užpildykite rezervacijos formą ir mes jums užsakysime staliuką geriausioje galimoje restorano vietoje. Užsakymo pastabose nurodykite į kurį restoraną norėtumėte – Hill Top arba Lae Lay Grill (mūsų mėsgtamiausias). Paslauga nieko nekainuoja.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį

Koh Rok ir Koh Haa salų turas ir paviršinis nardymas

2100 THB

Vienos dienos paviršinio nardymo (snorkelinimo turas) – šiose salose jis pats geriausias iš visų aplink esančių variantų. Turo metu aplankysite vienas gražiausių salų – Koh Haa ir Koh Rok, maudysitės ir snorkelinsite krištolo skaidrumo vandenyje. Plaukiama su greitaeigiu kateriu “speedboat”. Kaina asmeniui 2500 THB (2100 THB už vietą laive ir 400 THB nacionalinio parko mokestis).

Programa
06:30 Paėmimas iš viešbučio
07:30 Išvykimas iš uosto su greitaeigiu kateriu
09:30 Atvykimas į Koh Rok Nok salą – paviršinis nardymas ir pasimėgavimas gražiu paplūdimiu
12:00 Pietūs palūdimyje, poilsis
13:30 Paviršinis nardymas prie Koh Haa salos
14:30 Paviršinis nardymas – dar vienas sustojimas
15:30 Išplaukimas atgal į uostą
17:45 Parvežimas į viešbutį

ĮSKAIČIUOTA
pusryčiai, pietūs, vaisiai ir gėrimai laive, kava, arbata, anglakalbis gidas, paėmimas ir parvežimas į viešbutį, paviršinio nardymo įranga (nardymo kaukė, šiaudelis, ląstai)

Krabi nematytos vietos

1200 THB

Mūsų slaptos Krabi vietos – visiems mylintiems gamtą ir neturistines vietas. Ankstyvas išvykimas, sustojimas apžvalgos aikštelėje su kvapą gniaužiančiu vaizdu, Tha Pom Klong Song Nam nacionalinis parkas, pasivaikščiojimas po džiungles ir maudynės vėsioje upėje, pietūs ir baidarės Klong Root ežere. Kaina asmeniui 1200 THB (900 THB iki 11 m. vaikui).

Dėl privataus šio turo suorganizavimo susisiekite su mumis.

Mūsų slaptos Krabi vietos – visiems mylintiems gamtą ir neturistines vietas. Ankstyvas išvykimas, sustojimas apžvalgos aikštelėje su kvapą gniaužiančiu vaizdu, Tha Pom Klong Song Nam nacionalinis parkas, pasivaikščiojimas po džiungles ir maudynės vėsioje upėje, pietūs ir baidarės Klong Root ežere. Kaina asmeniui 1200 THB (900 THB 4-11 m. vaikui).
Dėl privataus šio turo suorganizavimo susisiekite su mumis.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, pietūs, vanduo, nacionalinio parko įėjimas, įėjimas į apžvalgos aikštelę, baidarės

RAFTINGAS, KETURRAČIAI IR ZIP LINE

1300 THB arba 1900 THB

9 km Raftingas Phangna nacionaliniame parke, sustojimas SuwanKhuha šventykloje, pasivažinėjimas su keturračiais po džiungles 30 min ir krioklio aplankymas. Turo trukmė apie 8 valandos. Važiavimo apie 2 val. į vieną pusę. Kaina 1900 Thb.

ARBA

5 km Raftingas Phangna nacionaliniame parke, sustojimas SuwanKhuha šventykloje, pasivažinėjimas su keturračiais po džiungles 30 min ir krioklio aplankymas bei nusileidimas zip line. Turo trukmė apie 8 valandos. Važiavimo apie 2 val. į vieną pusę. Kaina 1300 Thb.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį

ARAPAIMŲ ŽVEJYBA

Nuo 5500 THB

Gigantiškų žuvų žvejyba Phangna tvenkinyje. Išpildykite savo svajonę pagaudami žuvį, sveriančią 100 kg ar daugiau! Per mus užsakę 100% žvejyba buvo sėkminga. Visos dienos kaina 5500 THB, pusės dienos žvejyba THB plius nuvežimas ir parvežimas 3000 THB už auto (transporto kaina dalinama iš visų vykstančių). Galima vykti savo transportu. Išvykimas apie 6 val., grįžimas apie 20 val., pusės dienos turo trukmė 13-19 val. Sekmadieniais – lietuviai koperuojasi vykti kartu, prisijunkit ir sutaupykit transporto išlaidoms.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, meškerė, pašaras

WAREERAK KARŠTŲ SROVIŲ SPA DŽIUNGLĖSE

Nuo 2000 THB

Palepinkite savo kūną karštų srovių SPA džiunglėse. Įsimintina atpalaiduojanti dienos SPA programa nuo 2000 THB. Dėl konkrečios programos rašykite ir paderinsime jums patį geriausią variantą.

ĮSKAIČIUOTA
karštų srovių baseinai, masažas

BAN BOR THOR PLAUKIMAS BAIDARĖMIS

900 THB

Baidarės po išskirtinę vietą Krabi. Bor Thor – tauta, antikos laikais gyvenusi jūroje. Su baidarėmis nuplauksite į Pee Hua Too Cave, oloje galėsit pamatyti antikinius piešinius, kurie siekia 3000 metų. Tuomet įplauksite į Lod olą ir Jūros olą, kur plauksite mangrovių miškais palei kalkamens kalvas, aplankysite Tam Kao Wong lagūną. Grįžę į uostą papietausite restorane ir grįšite į savo viešbutį. Kaina asmeniui 900 THB, 4-11 metų vaikui 600 THB.

Šio turo metu yra galimybė pavažinėti su keturračiais už papildomą mokestį – užsakymo formoje nurodykite (užsakyti reikia iš anksto).

ĮSKAIČIUOTA
angliškai kalbantis gidas, pietūs, baidarės, įėjimai į objektus, paėmimas ir parvežimas į viešbutį

SUNKU IŠSIRINKTI?

Susisiekite su mumis ir mes jums rekomenduosime turus ir ekskursijas pagal jūsų pomėgius, norus ir galimybes.

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika