Titulinis Paslaugos Individualios kelionės į Tailandą suplanavimas

Individualios kelionės į Tailandą suplanavimas

Patikėkite mums suplanuoti jūsų įsimintiną kelionę po Tailandą. Individualus kelionės maršrutas, geriausiai atspindintis jūsų pomėgius, poreikius, finansines ir fizines galimybes bei lūkesčius.

Didžiausia keliautojų klaida – keliauti ten, kur visi keliauja arba “kažkas rekomendavo”, o ne galvoti apie tai, kokį Tailandą norite pamatyti būtent jūs ir jūsų bendrakeleiviai.

Tailandas didelis ir čia yra visko – nuo turistais perkrautų vietų, iki visiškos ramybės. Ir nebūtinai populiariausios vietos atspindi jūsų lūkesčius, o kartais maža nuošali sala bus  jūsų kaimyno rojumi, o jums – sugadintos atostogos. Penkti gyvenimo metai Tailande ir didelė kelionių patirtis po įvairiausias Tailando vietas leidžia sudėlioti geriausią maršrutą būtent pagal jūsų norus, lūkesčius ir finansines galimybes.

Arba kviečiame prisijungti prie kelionių kartu su mumis. Artimiausios kelionės:

KODĖL VERTA?

kelionė be rūpesčių


Gyvename Tailande jau 5 metus

 

Kelionės planas pagal jūsų poreikius

 

Sutaupysite savo laiko

 

Nepermokėsite keliaudami

 

Nepadarysite kelionės planavimo klaidų

 

Konsultacijos ir patarimai visos kelionės metu

 

Pasirūpinsime jumis ir jūsų kelione

Susiekite su mumis

Laimingi keliautojai apie mūsų darbą

nardymas su vezliais

Didelis AČIŪ

Didelis AČIŪ Tomui ir Simonai už paruoštą maršrutą, operatyvias konsultacijas, turus. Visos kelionės metu jautėme, kad šalia yra žmonės, kurie reikalui esant visada padės. Dar kartą ačiū.

RAMŪNAS

500 rai nameliai ant vandens

Pats geriausias sprendimas

Pats geriausias sprendimas buvo, kad nusipirkome jūsų maršrutą. 🤗 rekomenduosiu jus visiems kam tik galėsiu!

SKOMANTAS

Koh Ngai sala

Kelionė su Jūsų pagalba tapo lengva

Ačiū labai už dėmesį mums! Kelionė su Jūsų pagalba tapo lengva, ir superinė! Dabar tyliai svajojame apie grįžimą. Linkime jums kuo didesnės kloties ir laimės šiame nuostabiame krašte.

IEVA

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika