Individualios kelionės į Tailandą suplanavimas

Autorius: Tomas Kupetis

Patikėkite mums suplanuoti jūsų įsimintiną kelionę po Tailandą. Individualus kelionės maršrutas, geriausiai atspindintis jūsų pomėgius, poreikius, finansines ir fizines galimybes bei lūkesčius.

Didžiausia keliautojų klaida – keliauti ten, kur visi keliauja arba „kažkas rekomendavo“, o ne galvoti apie tai, kokį Tailandą norite pamatyti būtent jūs ir jūsų bendrakeleiviai.

Tailandas didelis ir čia yra visko – nuo turistais perkrautų vietų, iki visiškos ramybės. Ir nebūtinai populiariausios vietos atspindi jūsų lūkesčius, o kartais maža nuošali sala bus  jūsų kaimyno rojumi, o jums – sugadintos atostogos. Penkti gyvenimo metai Tailande ir didelė kelionių patirtis po įvairiausias Tailando vietas leidžia sudėlioti geriausią maršrutą būtent pagal jūsų norus, lūkesčius ir finansines galimybes.

Arba galite užsisakyti kelionės į Tailandą konsultaciją.  KODĖL VERTA?

  – Kelionės planas pagal individualius poreikius
  – Kelionės planas pagal jūsų skiriamą biudžetą
  – Konsultacijos ir patarimai visos kelionės metu
  – Sutaupysite savo laiko
  – Nepermokėsite keliaudami
  – Nepadarysite kelionės planavimo klaidų
  – Pasirūpinsime jumis ir jūsų kelione
  – Gyvename Tailande jau 6 metus

  Keliautojai apie mūsų darbą

  viesbutis krabi tailandas

  Laikas tikrai neprailgo, kitam kartui mėginsim susiplanuoti ilgesnes atostogas. Ačiū už pagalbą ir turus, viskas buvo sudėliota idealiai ❤️ kitą kartą būtinai vėl kreipsimės ☺️

  LAURA

  <<<
  >>>

  Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika

    Dėkojame, jūsų užklausa gauta!