Individualios kelionės į Tailandą suplanavimas

Autorius: Tomas Kupetis

Patikėkite mums suplanuoti jūsų įsimintiną kelionę po Tailandą. Individualus kelionės maršrutas, geriausiai atspindintis jūsų pomėgius, poreikius, finansines ir fizines galimybes bei lūkesčius.

Didžiausia keliautojų klaida – keliauti ten, kur visi keliauja arba „kažkas rekomendavo“, o ne galvoti apie tai, kokį Tailandą norite pamatyti būtent jūs ir jūsų bendrakeleiviai.

Tailandas didelis ir čia yra visko – nuo turistais perkrautų vietų, iki visiškos ramybės. Ir nebūtinai populiariausios vietos atspindi jūsų lūkesčius, o kartais maža nuošali sala bus  jūsų kaimyno rojumi, o jums – sugadintos atostogos. Penkti gyvenimo metai Tailande ir didelė kelionių patirtis po įvairiausias Tailando vietas leidžia sudėlioti geriausią maršrutą būtent pagal jūsų norus, lūkesčius ir finansines galimybes.

Arba galite užsisakyti kelionės į Tailandą konsultaciją.

KODĖL VERTA?

– Kelionės planas pagal individualius poreikius
– Kelionės planas pagal jūsų skiriamą biudžetą
– Konsultacijos ir patarimai visos kelionės metu
– Sutaupysite savo laiko
– Nepermokėsite keliaudami
– Nepadarysite kelionės planavimo klaidų
– Pasirūpinsime jumis ir jūsų kelione
– Gyvename Tailande jau 6 metus

Keliautojai apie mūsų darbą

viesbutis krabi tailandas

Laikas tikrai neprailgo, kitam kartui mėginsim susiplanuoti ilgesnes atostogas. Ačiū už pagalbą ir turus, viskas buvo sudėliota idealiai ❤️ kitą kartą būtinai vėl kreipsimės ☺️

LAURA

<<<
>>>

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika

      Dėkojame, jūsų užklausa gauta!