Privatūs turai ir ekskursijos Krabi

Norite išskirtinės kelionės tik jūsų kompanijai? Privatumo? Norite pradėti turą, kol dar visi miega ar jau grįžę? Gel esate didelė kompanija? Tuomet jums rekomenduojame užsisakyti privatų turą. Visi privatūs turai gali būti adaptuoti pagal jūsų poreikius ir norus.

Už visus turus mokama vietoj paėmimo metu vairuotojui arba mūsų partneriams dieną prieš ekskursiją (jei reikalingas apmokėjimas iš anksto – susisieksime po registracijos). Nemokamas atšaukimas galimas diena prieš iki 12 val. Dėmesio, kainos gali keistis – rezervuojant patikslinsime galutinę kainą.

Širdute ❤ pažymėti mūsų rekomenduojami TOP turai.

Sunku išsirinkti?! Susisiekite su mumis ir mes jums rekomenduosime turus ir ekskursijas pagal jūsų pomėgius, norus ir galimybes.

Phi Phi Ley sala

Khao Sok parko Cheow Lan ežero turas

2600 THB

Rekomenduojame dviejų dienų vienos nakties Smiley turą su nakvyne nameliuose ant Cheow Lan ežero. Kaina asmeniui 2600 THB už turą, maitinimą, laivą, nakvynę nameliuose ant ežero ir 300 THB nacionalinio parko mokestis. Kaina vaikui (5-10 metų) 1900 THB už turą, maitinimą, laivą, nakvynę nameliuose ant ežero ir 150 THB nacionalinio parko mokestis. Mūsų svečiai apgyvendinami geriausio tipo nameliuose su dideliu langu (užsakant kitur pasirinkti namelių negalima) ❤

pirma diena
10:30 išvykimas iš uosto, plaukimas iki namelių, įsiregistravimas į namelius ant ežero
12:00 pietūs ir laisvas laikas
17:00 vakarinis safaris – ieškosite gyvūnų, grožėsitės ežero kraštovaizdžiu
19:00 vakarienė ir poilsis

antra diena
6:30 rytinis safaris laivu
7:30 pusryčiai
8:30 ekskursija į Nam Taloo olą per džiungles
13:00 grįžimas į namelius, pietūs
14:00 išplaukimas į uostą

Papildomai kainuos nuvežimas iki ežero uosto ir atgal po ežero turo. Pervežimo kaina nuo 2600 THB / už lengvąjį automobilį į vieną pusę. Turą galima pradėti iš Krabi, Khao Sok miestelio, Puketo ir kt. Dėl pervežimo informacijos susisiekite su mumis.

ĮSKAIČIUOTA
turas, pilnas maitinimas, vanduo, nakvynė, anglakalbis gidas, jei reikalinga nuvežimas ir parvežimas iš/į Khao Sok nacionalinį parką, laivas

Tigro šventykla, emeraldiniai baseinai ir privačios karštosios versmės

2800 THB

Turo metu aplankoma Tigro šventykla, emeraldiniai baseinai ir karštosios srovės Wareerak. Važiuojama patogiu, kondicionuojamu automobiliu. Visos dienos turas (apie 8 val.). Nelipantys į Tigro uolos šventyklą galės apžiūrėti šventyklų kompleksą, labai seną atogrąžų mišką. Grįžtant galimas sustojamas dramblių ligoninėje. Papildomas paėmimo mokestis taikomas gyvenantiems Klong Muang, Tub Kaek paplūdimiuose. Kaina už mašiną 2800 THB (1-3 asm.) arba už mikroautobusą 3200 THB (4-10 asm.) + 850 THB / asm. įėjimas į nacionalinį parką ir privačias karštas versmes. Paėmimo laikas derinamas individualiai, bet dažniausiai paėmimą darome ankstyvą, kad išvengti didelių žmonių srautų ❤

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, buteliukas vandens karštose srovėse

4 salų turas (Poda, Chicken, Tub, Railay)

3200 THB

Turas su tradiciniu tajišku laiveliu. Aplankomos salos – Poda, Tub + Mor, Chicken, Railay įlanka Phranang paplūdimys. Kaina už laivą 3200 THB (1-8 asm.), 4200 (9-15 asm.) + 400 THB / asm. nacionalinio parko mokestis. Papildomas paėmimo mokestis taikomas gyvenantiems Klong Muang, Tub Kaek paplūdimiuose ir Krabi mieste. Turas trunka apie 6-7 val. Paėmimo laikas derinamas individualiais ir atsižvelgiant potvynius ir atoslūgius bei oro sąlygas ❤

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, vanduo, vaisiai, paviršinio nardymo kaukės ir šiaudeliai

Hong salų turas

3700 THB

Hong salų turas: Hong, lagūna, Pakbia, Lading, Daeng. Ture plaukiama su tradiciniu tajišku laiveliu „longtail”. Trukmė apie 6-7 val. (turas ilgesnis nei užsakius gatvėje). Kaina už laivą 3700 THB (1-10 asm.) + 300 THB nacionalinio parko mokestis. Papildomas paėmimo mokestis taikomas gyvenantiems Klong Muang, Tub Kaek paplūdimiuose ir Krabi mieste. Paėmimo laikas derinamas individualiai ir pagal potvynius ir atoslūgius bei oro sąlygas. Galimybė vykti į turą su greitaeigiu kateriu – rašyti atskirą užklausimą.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, vanduo, vaisiai, paviršinio nardymo kaukės ir šiaudeliai

Phi Phi salų turas

15000 THB

Turo metu aplankomos Bamboo, Phi Phi Don ir Phi Phi Ley salos su salų gražiausiomis įlankomis ir paplūdimiais. Ture plaukiama su greitaeigiu kateriu „speedboat”. Turo trukmė apie 6 val. Kaina už laivą 15000 THB + 400 THB/asm. nacionalinio parko mokestis.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, vanduo, vaisiai, paviršinio nardymo kaukės ir šiaudeliai

James Bond salų turas

5200 THB

Turas aktyviems – jo metu aplankoma ne tik James Bond sala, bet ir įspūdinga Suwankhuha šventykla oloje (Monkey Cave), Khao Ping Gan sala, plaukiama į Lod uolą su kanojomis, pietūs Koh Panyee  musulmoniškame kaimelyje ant vandens. Turo trukmė 7-8 val. Kaina nuo 5200 THB 2 asmenims. Esant didesniam žmonių skaičiuo – lauktume jūsų užklausos.

ĮSKAIČIUOTA
pietūs, vanduo, paėmimas ir parvežimas į viešbutį, kanojos, nacionalinio parko mokestis

Hong salų saulėlydžio turas su BBQ paplūdimyje

4500 THB

Įspūdingas ir nepamirštamas privatus popietinis turas po Hong salas, kurį vainikuoja saulėlydis ir BBQ laukiniame paplūdimyje. Kaina 4500 THB už laivą (1-9 asm.) ir 300 THB/asm nacionalinio parko mokestis. BBQ kaina 500 THB/asm (min. 3000 THB).

ĮSKAIČIUOTA
BBQ vakarienė,  vaisiai, vanduo, paėmimas ir parvežimas į viešbutį, paviršinio nardymo kaukės ir šiaudeliai

Krabi nematytos vietos

2700 THB

Mūsų slaptos Krabi vietos – visiems mylintiems gamtą ir neturistines vietas. Ankstyvas išvykimas, sustojimas apžvalgos aikštelėje su kvapą gniaužiančiu vaizdu, penkių pakopų Huay To krioklys su maudynėmis, pietūs ir baidarės Klong Root ežere. Kaina už mašiną 2700 THB (1-3 asm.) arba 3100 THB (4-10 asm.). Papildomai 350 THB /asm. įėjimai į lankomus objektus + pietūs.

Šis turas galimas su saulės pasitikimu. Paėmimas iš viešbučio būtų apie 5:30 val.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, nacionalinio parko įėjimas, įėjimas į apžvalgos aikštelę, baidarės

ARAPAIMŲ ŽVEJYBA

Nuo 5500 THB

Gigantiškų žuvų žvejyba Phangna tvenkinyje. Išpildykite savo svajonę pagaudami žuvį, sveriančią 100 kg ar daugiau! Per mus užsakę 100% žvejyba buvo sėkminga. Visos dienos kaina 5500 THB + nuvežimas ir parvežimas 3500 THB už auto (transporto kaina dalinama iš visų vykstančių. Galima vykti savo transportu. Išvykimas apie 6 val., grįžimas apie 20 val. Sekmadieniais – lietuviai koperuojasi vykti kartu, prisijunkit ir sutaupykit transporto išlaidoms.

ĮSKAIČIUOTA
paėmimas ir parvežimas į viešbutį, meškerė, pašaras

SUNKU IŠSIRINKTI?

Susisiekite su mumis ir mes jums rekomenduosime turus ir ekskursijas pagal jūsų pomėgius, norus ir galimybes.

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika

      Dėkojame, jūsų užklausa gauta!