• Titulinis
  • /
  • Visi
  • /
  • Patong, Karon, Kata – populiariausi Puketo paplūdimiai
Karon paplūdimys

Patong, Karon, Kata – populiariausi Puketo paplūdimiai

Patong, Karon, Kata – 3 populiariausi paplūdimiai Pukete. Nors ir laikausi taisyklės – pamatyti vieną kartą viską verta, bet tai tikrai nėra mano mėgiamiausios vietos nei Pukete, nei tuo labiau Tailande. Šie paplūdimiai patiks tiems, kam reikalingas intensyvus naktinis gyvenimas, kam patinka degintis Palangos pliaže per Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną prie tilto, kam smagu klausytis alų geriančių mūsų kaimynų šnekų vos už kelių metrų. Po kelių dienų praleistų ten, net Ao Nangas (kuris nėra mano mėgstamiausia vieta Krabi regione), atrodo kaip ramybės oazė. Tiesa, net ir tie trys paplūdimiai turi kažką unikalaus ir savo, ir jei netinka man, tikrai nereiškia, kad jie netiks ir jums. Jei svarstote tarp Krabi ir Puketo, šis straipsnis jums! Tikiuosi, padės apsispręsti! O jei pasirinkote Puketą, apie populiariausius jo paplūdimius skaitykite toliau.
Patongas – pagrindinis Puketo paplūdimys ypatingai žymus visame Tailande savo naktiniu gyvenimu. Kaip jis atrodo 22 val. galite pažiūrėti čia. Net neįsivaizduoju, kas ten dedasi vidurnaktį. Bet tam tikrai auditorijai, neabejoju, patiks 🙂 Neabejotinai, nakvynę čia ras kiekvienas – nuo mažo biudžeto „kuprinėtojo“, iki prabangos ieškančių. Viešbučių pasirinkimas ko gero didesnis gali būti tik Bankoke.

Patongas garsus savo naktiniu gyvenimu
Patongo pagrindinė Bangla gatvė atgyja vėlyvą vakarą.

Dieną paplūdimys gausus turistų, rasite vandens sporto pramogų. Vakare aplankykite Banzaan fresh market, taip pat netoli pagrindinės Bangla gatvės yra vienas didžiausių prekybos centrų Pukete Jungceylon. Daug gerų viso pasaulio virtuvių restoranų.

Booking.com

Karon paplūdimys – iškart už Patongo. Vienas ilgesnių paplūdimių, kurio ilgis siekia bene 3 kilometrus. Ne lietaus sezonu paplūdimyje vanduo skaidrus, lietaus sezonu stipriai banguotas. Taip pat tai yra pagrindinis rusų turistų kurortas. Man žinokite, ketvirtus metus gyvenančiai Tailande visai smagu kiekvienoje kavinėje nusipirkti giros, suvalgyti barščių sriubos ir koldūnų 🙂 Tiesa, tai ir vienas brangiausių kurortų. Trūkumas – palei jūrą eina gana judri gatvė. Jei ieškote vidutinės klasės viešbučio, rekomenduočiau apsistoti šio paplūdimio šone, kur yra šiek tiek ramiau viešbutyje Novotel Karon Resort and Spa. Tiesa, čia reiktų paminėti, kad tarp Patong ir Karon paplūdimių yra mažytis Kron Noi paplūdimys su didžiuliu Le Meridien Phuket viešbučiu prabangos ir ramybės mėgėjams, o norint naktinis gyvenimas ir pramogos pasiekiamos ranka. Šią vietą drąsiai rinkčiausi ir aš.
Karon papludimys PuketeKaron paplūdimysKiti viešbučių pasiūlymai Karon paplūdimyje:
Booking.com

Na ir dar vienas paplūdimys – Kata. Mėgiamas šeimų su vaikais, nemažai veiklos aplink būtent skirta vaikams. Paplūdimys geras, žmonių, žinoma, daug. Viešbučių įvairovė ir pasirinkimas didelis – nuo viešbučių ant jūros kranto, iki pigių hostelių – ieškoti ČIA. Viešbučiai ant jūros kranto: The Boat House Phuket, Beyond resort. Vėlgi, ieškantiems ramybės – rekomenduočiau apsistoti ne pagrindiniame Kata viešbutyje, o visai šalia esančiame Kata Noi paplūdimyje, kuriame yra vos keli viešbučiai: The Shore At Katathani Adult Only – viešbutis kuriame nebus vaikų ir galėsite mėgautis prabanga ir ramybe, Katathani Phuket beach resort. Na ir vienas biudžetinis viešbutis KataNoi Pavilion by Amorn. Taip jau nutiko, kad iš šio paplūdimio nuotraukų neturiu, o svetimų nenaudoju :/
Booking.com

Daugiau informacijos apie Puketą ČIA.
Ieškote kelionės po Puketą? Susiplanuokite savarankiškai! Maršrutai su Puketu ČIA.
Jei keliausite po Pietų Tailandą, kviečiu prisijungti prie grupės FB. O jei turite klausimų apie keliavimą Tailande, susisiekite labas@tailandieciai.lt. Gero atostogų planavimo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią