• Titulinis
  • /
  • Pokyčių kelionė – stovykla Koh Phangan saloje
Stovykla moterims Tailande

Pokyčių kelionė – stovykla Koh Phangan saloje

Jei pamenate, prieš gerus keturis mėnesius kartu su savo sena gera pažįstama Zuzana organizavome stovyklą, kurios metu aš tiesiog užsiauginau sparnus ir išmokau skristi 🙂 Tiesą pasakius nelabai nei žinojau kaip viskas ten bus, neturėjau lūkesčių, bet sėkmingai atsidaviau tėkmei. Ir galiu pasakyti – jei iš esmės daug ką dariau anksčiau intuityviai, tai man toje stovykloje įvyko didžiulis lūžis ir susidėliojo visi taškai ant i. Po stovyklos transformacijos vyksta toliau didžiuliais tempais ir galiu pasakyti tik tiek – galų gale gavau (žinau), ko ieškojau išvykdama iš Lietuvos.  Kitaip tariant, ši stovykla buvo ir yra o sėkmės istorija Tailande. Sako, geru reikia dalintis toliau, todėl nieko per daug nelaukdamos stovyklą kartojame, tik koreguojame jos vietą – rugsėjo mėnesio gale – spalio pradžioje oras teoriškai turėtų būti geresnis kitoje Tailando pusėje nei mes gyvename. Kadangi Koh Phangan saloje esam gyvenę anksčiau, tai jaučiuosi užtikrinta, kad vieta pasirinkta puikiai, o ir pati galėsiu pasidalinti savo „insider patirtimi“ ne tik apie Tailandą, bet ir būtent apie tą vietovę 🙂

Gyvendami Koh Phangan saloje pažinom Tailandą
Mūsų ketveriukės pirmoji ilgesnė stotelė buvo būtent Koh Phangan saloje

Tai nieko čia daug nevyniojant į vatą – tiesiai šviesiai sakau – nedvejokite, pasiryžkite, apsispręskite ir parašykite man žinutę. Paleisim nuoskaudas, nusivylimus, nesėkmes, pritrauksim vidinę ramybę, o šiltas Tailando vėjelis pagražins jūsų veidus – garantuoju, atsiras šypsenos veide, o vėjo draikstomi plaukai tinka kiekvienai moteriai ir merginai 🙂  Jei nesate pasiryžę savo gyvenimo į kitą, dar geresnę pusę – pasakysiu atvirai – nevažiuokite, nes pokyčiai po jos tiesiog neišvengiami!

Stovykla moterims Tailande
Taip atrodo stovyklautojai kelionės gale – atsipalaidavę, besišypsantys, trykštantys gyvenimo džiaugsmu. Kaip jie atrodė pradžioje geriau neviešinsiu 😀

KAS? Patyriminė kelionė į Tailandą, Ko Phangan salą

KADA? 2017 m. rugsėjo 25 d. – spalio 6 d.

***Poilsis kūnui, atgaiva protui, palaima sielai***
Spalvingai egzotiška, Tailando budistine dvasia dvelkianti kelionė, nukelianti į chaotišką Bankoko miesto ritmą, apipintą gilia budizmo istorija, leisianti prisiliesti prie didmiesčio kultūros bei skonių įvairovės, vėliau persikelsianti į Ko Phangan ramybės ir gilių potyrių oazę, kur kasdieninių praktikų dėka galėsi pasinerti į save bei pasidžiaugti tave supančios gamtos kūrinyja ir malonumais.

Rugsėjo 25 – skrydžiai Vilnius-Bankokas (vienas persėdimas).
Rugsėjo 26 – įsikūrimas ir poilsis 5* Aetas Bangkok viešbutyje su baseinu, Bankoko centre. Nakvynė dviviečiame kambaryje.
Rugsėjo 26 – ekskursija su gidu po Bankoką ir vakarienė plaukiojančiame laive.
Rugsėjo 27 – pusryčiai viešbutyje ir skrydis į Surathani, plaukimas į Ko Phangan salą, kelionė į kurortą.
Rugsėjo 27 – įsikūrimas ir poilsis 3* Sea Breeze Resort dviviečiame kambaryje, stovyklos pradžia – įvadas į praktikas.
Rugsėjo 28-spalio 4 – jogos, meditacijų ir paleidimų praktikų stovykla, poilsis paplūdymyje, išvykos, turai**
Spalio 5 – plaukimas į Surathani, skrydis į Bankoką.
Spalio 5 – poilsis ir vakarienė ant stogo 4* Suvarnabhumi Ville Airport viešbutyje.
Spalio 6 – skrydžiai Bankokas-Vilnius (vienas persėdimas).

** Į kelionės kainą įskaičiuotos ekskursijos:
– dienos turas į Koh Tao ir  Koh Nang Yuan salas. Koh Nang Yuan yra viena gražiausių salų Golfo įlankoje, kurioje galėsime mėgautis paviršiniu nardymu, skaidriu vandeniu, baltu smėliu. Tai sala, į kurią atvykus, visai kaip Maldyvuose, draudžiama avėti batus 🙂 Neabejotinai, tai puiki vieta atsipalaiduoti ar patirti nuotykių. Pietūs šią dieną įskaičiuoti į kelionės kainą.
– Žygio metu į Phaeng krioklį galėsime išbandyti savo jėgas kopiant į kalną džiunglėse. Tai didžiausias salos krioklys, o maudynės jame atgaivins kūnus karštą dieną. Grįžtant sustosime pavakarieniauti žymiajame maisto turguje Thong Sala, kuriame didžiulį pasirinkimą ras tiek visavalgiai, tiek vegetarai, tiek veganai.
– Vieną dieną skirsime plaukiojimui po laukinius paplūdymius aplink Koh Phangan salą. Aplankysime ir tokius, į kuriuos nėra galimybės nuvažiuoti, kurie pasiekiami tik laiveliais. Pietūs viename iš paplūdimių restoranėlyje ant jūros kranto (už papildomą mokestį).
– Pusdienį praleisime budistų vienuolyne – šventykloje, mokydamiesi vaikščiojimo meditacijos kartu su budistų vienuoliais – tai nepakartojama patirtis, kuri paliks gilų pėdsaką kiekviename.

Kelionės kaina: 1100 Eur.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Viza.
Visi vietiniai pervežimai ir vietiniai skrydžiai.
Visi viešbučiai – kambaryje 2 asmenys.
Pusryčiai kiekvieną dieną.
Ekskursija Bankoke su vietiniu gidu.
Stovykla bei visos praktikos.
Išvykos ir turai (į šventyklą, žygis į krioklius, plaukimai į salas).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Tarptautiniai skrydžiai (kaina ~500-600 eurų).
Pietūs, vakarienės.
Asmeninės išvykos ir papildomi turai.

Tiems, kas gyvena Tailande ar tuo metu svečiuosis, bet norite prisijungti prie šios kelionės – stovyklos – parašykite žinute ir pažiūrėsime kaip galime adaptuoti pasiūlymą būtent jums.

Lektorė Zuzana Bardovska apie save:
Vieni mane pažįsta kaip kalanetikos ir pilateso trenerę, kuri jau beveik dešimtmetį aktyviai sukasi ir save išpildo fitneso pasaulyje. Kiti – kaip profesionalią šokėją ir scenos atlikėją, kuri vesdavo šokių pamokas ir sėkmingai save realizuodavo šou versle, šokdama didžiausiuose Lietuvoje koncertiniuose turuose su Donatu Montvydu ir kitais atlikėjais. Treti – kaip emocijų paleidimo trenerę, kuri atvira širdim dalinasi savo patyrimais, suvokimais bei atradimais, iš esmės pakeitusiais mano gyvenimą.
2014 m. kelionė į Indiją padarė didžiulį pokytį mano viduje, kuris mane nuvedė į savęs pažinimo ir atradimų pasaulį – emocijų paleidimus: suvokiau, kad neišsemiami ramybės klodai yra mano viduje, patyriau save iš naujo ir kryptingai bei drąsiai ėjau šiuo keliu. Dvasinių mokytojų pagalba, besigilindama į savo esatį, po tūkstančiai valandų praktikų su savimi, pradėjau vesti emocijų paleidimų konsultacijas, seminarus bei stovyklas užsienyje.
Mokytojai, kuriuos sutikau savo kelyje ir mokiausi saviugdos: Rytis Lukoševičius (emocijų paleidimai), Agnė Zinkevičiūtė (koučingas, sąmoningas kvėpavimas), Jan Esmann (Shaktipat), Liudas Vasiliauskas (saviugdos, meditacijų stovyklos), Mindaugas Valys (karma seansai), Gediminas Peseckas (Big Mind), Anantara Das (Vedų paskaitos), Šri Mooji Papaji (Advaita Master), Vivek (Advaita Vedanta), Andrius Jarašiūnas (NLP), Jonas Saulis (bioenergetikas), Daiva Kazimeravičienė (Reiki I ir II pakopos).
Mokytojų, kurių paskaitų klausiausi valandų valandas: Hale Dwoskin (Sedonos metodas), Dmitry Trotsky (chiromantas), Martynas Driukas (saviugdos mokytojas).

Kelionė į Tailandą su Zuzana Bardovska paleidimų trenere

Susisiekite: labas@tailandieciai.lt, +66967910715 (taip pat viber, whats app).

Daugiau: www.facebook.com/events/1364074167046263

Į pradžią