Simona Kupetiene - transformaciju ir meditaciju mokytoja

Pokyčiai gyvenime

„Gyvenu tol, kol judu“ – nežinau, kas šiuos žodžius kažkada pasakė, bet jie yra apie mane. Anksčiau judėjimą įsivaizdavau kaip darbinių tikslų siekimą, planavimą, siekimą turėti vis daugiau, tai dabar judėjimas yra pirmiausiai susijęs su vidine būsena. Svarbiausias judėjimo atspirties taškas šiuo metu yra ar tobulėju kaip žmogus, kaip asmenybė? Ar išmokstu kažko naujo?
Paskutiniai 3 metai buvo intensyvūs išbandant naujas sąmoningumo praktikas, o šiemet jau buvau pasiruošusi žengti kitą žingsnį. Kiekvieną kartą lydint grupę matydavau atvykusius labai įsitempusius turistus – nuolatinis stresas darbe, nesugebėjimas atsipalaiduoti man ne tik yra labai pažįstamas – pati ilgai gyvenau tokį gyvenimą. Ir sutikti žmonės tebuvo mano ankstesnio gyvenimo veidrodis, į kurį pažiūrėjus supratau, kad noriu dalintis tuo, kuo gyvenu, kad tai galima lengvai pakeisti, jei tik noro yra. Tai man buvo didelė paskata tapti meditacijų ir transformacijų mokytoja. Po itin intensyvių kursų Indijoje iškart pradėjau mokyti – sąmoningumo, atsipalaidavimo, streso mažinimo sesijos tiek grupėms, tiek privatiems asmenims.
Na, ir iškart gavau pasiūlymą sudalyvauti „Žmonių“ projekte „Siekiantiems tobulybės“ – gavau žinutę „labai norėčiau tave šiame projekte matyti“. Gyvenimui ir jo pasiūlymams vis dar mokausi sakyti TAIP, o šį kartą pagalvojau, kad jei mano pokyčiai palies nors vieną žmogų, jau vien dėl to verta tai padaryti. Tad apie mano transformacijas skaityti čia. Na, ir buvau atrinkta dalyvauti finale, kur šiuo metu vyksta balsavimas, todėl jūsų balsas labai reikalingas ir svarbus! Neabejotinai jums bus atsilyginta karmos taškais, o gal ir dar daugiau, nes dalinimasis geru, visada grįžta su kaupu! BALSUOTI ČIA.

Ačiū, su jūsų pagalba laimėta pirmoji vieta 🙂

O mano emocinės laisvės pamokas galėsite išbandyti Lietuvoje Rugpjūčio 6-9 dienomis Vilniuje. Daugiau informacijos ČIA.
Taip pat kartu su Vaida Kurpiene organizuojame moterų stovyklą „Mityba ir vidinė ramybė„. Kviečiame prisijungti!
Daugiau apie mane – FB puslapyje Apie gyvenimą Džiaugsmo gatvėj. Iki susitikimo kelionėse!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią