Tub kaek paplūdimys Krabi, Tailande

Ramus poilsis Krabyje įmanomas

Jei Ao Nangas – judrus kaip Palangos Basanavičiaus gatvė, bet jūs visai nenorite gyventi judrioje vietoj, galiu pradžiuginti – kad tai yra ne vienintelė vieta kurioje galite apsistoti. Aplink Ao Nangą yra daug ramių ir gražių vietų. Tai tikrai ne vienintelės ramios vietos aplink, tai išskirtinės vietos ir tirai ne kiekvienam. Dalinuosi su jumis:

RAMYBĖ DŽIUNGLĖSE

Kaip žinia, Krabi regionas žymus ne tik Andamanų jūros paplūdimiais, bet ir specifiniu kraštovaizdžiu – tokio nerasite visame Tailande. Aukštos uolos (bet ne kalnai), daug žalumos – tai, kas jį daro išskirtinį. Ir man, tiesą pasakius, Krabyje pačios įdomiausios apgyvendinimo įstaigos yra tokiau nuo jūros. Jei jūsų noras apsistoti kuo arčiau prie jūros – gal ir netiks šie pasiūlymai, bet jei esate aktyvaus poilsio mėgėjai – tai čia jums tikra dovanėlė. Šie viešbučiai dažniausiai turi nemokamą nuvežimą iki jūros, bet pasirinkus apgyvendinimą juose rekomenduočiau vairuoti motorolerį. Visi šie viešbučiai yra „viduryje nieko“. Dėl nuvažiavimo taip pat rūpintis per daug nereikia – tikrai viešbučiai pasirūpins jus pasiimti iš oro uosto.

WAREERAK RESORT
Jei dievinate SPA malonumus, norite, kad aplink jus būtų tik gamta ir ramybė, ši vieta – jums. Patys namukai gal kiek ir senoki, bet švarūs, servisas puikus, o SPA yra laimėjęs daug apdovanojimų. Teritorijoje yra privatūs karštųjų srovių baseinai. Šis viešbutis yra pakeliui į Koh Lanta salą, galiu užsakyti kiek mažesne kaina arba jei norite aplankyti tik karštas sroves, pasidaryti masažą, bet nenakvoti, galima užsisakyti vienos dienos programą. Dėl užsakymų šiame viešbutyje, taip pat spa programų, galite kreiptis į mane.

Wareerak resort Krabi
Wareerak resort Krabi SPA

Viešbutis Agodoje ir Bookinge.
NATTHA WAREE RESORT AND SPA

Taip pat teritorijoje yra karštų srovių baseinai. Kiek „pagyvenęs“, bet unikalioje vietoje viešbutis, taip pat pakeliui į Koh Lantos salą, galima sustoti keletui valandų arba likti čia su nakvyne. Dėl dienos programų rašykite el paštu mums.

Nattha waree užsakyti galite Bookinge arba Agodoje.

KRABI LIFE HOME STAY
Norite pagyventi bendruomenėje? Tuomet ši vieta jums. Didelė kompanija gali apsistoti dešimtviečiame namelyje. Džiaugsitės ne tik baseinu, bet ir ypatinga aplinka bei ramybe.
Krabi life homestayUžsakyti Bookinge arba Agodoje.

EDEN VILLAS KRABI
Mūsų draugų vilos nuostabioje vietoje. Kaip ir visose kitose vietose, gausite nemokamą nuvežimą iki pajūrio. Ideali vieta didesnei kompanijai – vilos 3-4 kambarių.
Eden villas Krabi Užsakyti Agodoje arba Bookinge. Šią vilą taip pat galiu užsakyti tiesiogiai, susisiekite el paštu.

REAL RELAX RESORT
Jei apsistosite čai – būsime kaimynai. 10 minučių iki jūros motoroleriu ir jūs atsidursite prie jūros, o viešbutis bus apsuptas nuostabaus Krabi būdingo kraštovaizdžio. Dviviečiai kambariai arba vilos šeimai, biudžetinis variantas.

Užsakyti šias vilas galite per Booking arba Agoda sistemą.

Na ir perliukas „kuprinėtojams“ Krabyje ieškantiems biudžetinės nakvynės, bet norintiems išvengt Ao Nango viešbučių karuselės ir ieškantiems ramybe. Šių namelių nebus nei Bookinge, nei Agodoje, nei agentūrose. Dėl šios vietos mums rašykite laiškąNameliai Krabyje - alternatva viešbučiams. Norintiems pasislėpti nuo turistų gausiai lankomų vietų - puiki vieta

Nameliai Krabyje
Vaizdas iš terasos

Šios mano aprašytos vietos – tikrai ne kiekvienam. Aplinkui nebus vietų kur pavalgyti, jus sups ne viešbučiai, restoranai ir masažo salonai, o aplink gyvenantys vietiniai. Vakare lauks lova, o ne vakarėliai, barai, restoranai. Bet jei norite įsimintino ir išskirtinio poilsio – tai puikios, „nenuvalkiotos“ vietos.

RAMUS POILSIS PRIE JŪROS

Visų pirma jei neieškote aplink žmonių masės, siūlau rinktis arba tolimesnes vietas nuo jūros Ao Nange arba ieškoti ramybės Klong Muang arba Tub Kaek paplūdimiuose. Apie Krabi paplūdimius prieš priimant sprendimą dar galite paskaityti šiame straipsnyje.

THE TUBKAAK BUTIQUE HOTEL
Viešbutis ieškantiems prabangos, privatumo, kokybės ir prabangaus poilsio.

Viešbutį užsakyti Bookinge arba Agodoje.

Tub Kaek paplūdimyje vos keli viešbučiai, o ir visi  yra labai geri – tad rinkitės tą, kurį leidžia jūsų piniginės storis. Visi šio paplūdimio viešbučiai Bookinge ir Agodoje.  Aplinkui nesitikėkite restoranų, kavinių, naktinio gyvenimo. Šis paplūdimys dar vadinamas medaus mėnesio paplūdimiu. Tiesa, valgyti galite ir kitų viešbučių restoranuose arba iki Klong Muang važiuoti su taxi ar viešbučio transportu.

Booking.com

Klong Muange taip pat pasirinkimų nemažai, kiek arčiau visų atrakcijų ir aplink bent jau bus kavinių, restoranų pavalgyti. Apie Klong Muan geresnius viešbučius – netrukus.

Na, ir žinoma, Centara grand beach – vienintelis viešbutis turintis savo beveik privatų paplūdimį, yra vos 10 minučių nuo Ao Nango, į Nopparattharą plaukdina nemokamai viešbučio transportas. Sakau beveik – nes visi paplūdimiai priklauso karaliui ir į bet kurį paplūdimį laisvai galima įeiti, bet tame paplūdimyje nebus jokių kitų viešbučių, o privatumo – per akis.

Centara Grand beach hotel Kabi regione

Centara viešbutį rezervuoti galite Agodoje arba Bookinge.

Būtumėme dėkingi, jei viešbučius užsakinėtumėte per nuorodas puslapyje. Jums papildomai tai nieko nekainuos, o mums tai motyvacija rašyti daugiau!
Jei lankysitės Krabi regione – prisijunkite prie čia gyvenančių ir atostogaujančių lietuvių bendruomenės. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią