Saulėlydis Lae La grill restorane

2 restoranai Ao Nange, kuriuos aplankyti privaloma!

Nors Ao Nange yra tikrai daug restoranų, kai manęs paklausia apie geresnes prabagesnes vietas kuriose galima paskanauti tailandietiško ar azijietiško maisto ir kurias tikrai tikrai verta aplankyti, mažai ką turiu pasiūlyti. Vis tik yra dvi išskirtinės vietos, kurias rekomenduoju aplankyti visiems, ieškantiems kažko įpatingesnio.

Dėmesio, abi vietas verta aplankyti gražiu oru – abu restoranai su nuostabiu vaizdu į jūrą, fantastiški saulėlydžiai garantuoti. Arba ir per lietų – abu restoranai turi nemokamą atvežimą iš Ao Nang centrinės dalies ir Nopparathara paplūdimio, taip pat parvežimą po vakarienės. Dėmesio, rezervuojant per mus iš anksto geresni staliukai pirmose eilėse su vaizdu garantuoti, o rezervacija jums nieko nekainuos. Atsiųskite savo viešbučio pavadinimą, kambario numerį, asmenų skaićių, savo vardą ir paėmimo valandą.

Hill Top restoranas

Maistas tailandietiškas. Didelis jūrų gėrybių pasirinkimas. Vidutinės kainos apie 370 Thb (apie 10 Eur).

Restoranas yra ant kalno, iš kurio atsiveria panorama į jūrą ir tai bene geriausia vieta Ao Nange stebėti saulėlydį.

Jame rasite ir „meilės stalą“ norintiems išskirtinės patirties, kurio rezervacija kainuoja 2500 Thb (ir atvykus 2500 Thb), visą sumą galite pravalgyti. Idealu švenčiantiems vestuvių metines ar norintiems pasipiršti ♡♡

Ao Nang Hill top restoranas

Vakarienė su vaizdu Krabyje

Kainos Ao Nang Hill Top restorane

Restorano meniu Krabi
Naminius kokosinius ledus Tailande išbandyti būtina!    

Lae La Grill. Visai neseniai atrasta vieta – kol kas tai viena labiau patinkančių prabangesnių vietų ypatingoms progoms ir ypatingiems svečiams ♡♡ Kiek aukštesnio lygio restoranas. Taip pat turi vieną nuošalų staliuką poroms, puiki vieta piršlyboms ar vestuvių metinėms.

Saulėlydis Lae La grill restorane
Saulėlydis Lae La grill restorane
Lae La grill restoranas - vienas mūsų rekomenduojamų sąraše
Paprastai šis restoranas nesiskundžia lankytojų stygiumi net ir nesezono metu.

Restoranas Krabi

Sužadėtuvės Krabi
Sužadėtuvės Krabi

Kainų lygis abejose vietose yra panašus. Vidutinė sąskaita 2 asmenims be alkoholinių gėrimų gali būti apie 1200 Thb, aptarnavimo mokestis jau įskaičiuotas.

Ir vis tik, abu restoranai tikrai neprilygsta europiniams standartams, tad didelių lūkesčių aptarnavimui nesitikėkite! Čia gyvenant išmokome priimti viską kaip yra ir nesistebėti daugeliu dalykų, o viską kas vyksta priimti kaip pamoką ir galimybę mokytis 🙂

Planuojate aplankyti Krabi regioną ar pietų Tailandą? Prisijunkite prie grupės FB Tailandiečiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią