Kelionės planavimas

Suplanuosime nepamirštamą kelionę po Tailandą jums. Tik individualūs kelionės maršrutai, geriausiai atspindintys jūsų pomėgius ir lūkesčius nuo prabangių nakvynių iki nakvynių nacionaliniuose parkuose, kur neapsakomo grožio gamta nereiks dalintis su minia kitų turistų.
Taip pat siūlome kelionių konsultacijas – turintiems savarankiško keliavimo patirties, bet norintiems laiką išnaudoti efektyviai bei susiplanuoti kelionę pačiu patogiausiu būdu.
Arba galite rinktis iš jau paruoštų maršrutų po Tailandą – kelionės plano kaina tik nuo 19 Eur.

Didžiausia keliautojų klaida – keliauti ten, kur visi keliauja arba „kažkas rekomendavo“, o ne galvoti apie tai, kokį Tailandą norite pamatyti būtent jūs ir jūsų bendrakeleiviai. Tailandas didelis ir čia yra visko – nuo turistais perkrautų vietų, iki visiškos ramybės. Ir nebūtinai populiariausios vietos atspindi jūsų lūkesčius, o kartais maža nuošali sala bus kaimyno rojumi, o jums – sugadintos atostogos. Ketvirti metai gyvenimo Tailande ir didelė kelionių patirtis po įvairiausias Tailando vietas leidžia sudėlioti geriausią maršrutą būtent pagal kiekvieno norus, lūkesčius ir finansines galimybes.

Daugiau informacijos labas@tailandieciai.lt

Kas mes? Simona ir Tomas, Tailande gyvenantys beveik 4 metus.

Tailandas savarankiškai

Laimingi keliautojai apie mus

Į pradžią