• Titulinis
  • /
  • Visi
  • /
  • Tailandas Lietuvoje – tailandietiški masažai Vilniuje ir Kaune
https://www.tailandieciai.lt/kitokios-keliones-po-tailanda/

Tailandas Lietuvoje – tailandietiški masažai Vilniuje ir Kaune

Tailandas Lietuvoje – projektas, kurio metu mes išbandėme su Tailandu susijusias paslaugas Lietuvoje. Šį kartą apie tailandietiškus masažus. Ir aš žinau, kur Tailando mylėtojai pirks kalėdines dovanas šiemet 🙂 O apie tailandietiškus restoranus Vilniuje jau rašiau čia.

Tailandietiško masažo salonai Vilniuje

Nuad Thai masažo namai
Nuad Thai FB 
www.nuadthai.lt
Didžioji g. 20 / Savičiaus g. 1, Vilnius

Nuad Thai masažo salonas Vilniuje

Po moterų stovyklos Druskininkuose kartu su sese apsilankėme Nuad Thai masažo namuose Vilniaus senamiestyje. Po stovyklos man tai buvo tai, ko labiausiai reikėjo kūnui ir sielai. Ir tai buvo TO-BU-LA. Tailandietiškas aliejinis masažas buvo geriau nei tikėjausi (kita vertus didelių lūkesčių ir neturėjau, tiesiog ėjau) ir patikėkite, tikrai žinau ką sakau, nes per 4 gyvenimo Tailande metus čia tikrai žinau, ką reiškia geras masažas – jų turėjau daugiau nei 100 tai tikrai. Aptarnavimas – aukščiausio lygio, arbata po, galėjau išsirinkti aliejų, interjeras – ten apgalvota kiekviena detalė. Sugrįžčiau dėl visko.

Azia Spa – rytų masažo namai
Azia Spa FB 
www.aziaspa.lt
Šv.Mikalojaus g. 5; Odminių g. 3, Vilnius

Azia Spa masažo namai Vilniaus senamiestyje
Azia Spa – rytų masažo namai Vilniaus senamiestyje

Na ir dar vienas #TailandasLietuvoje perliukas – Azia Spa rytų masažo namai. Šį kartą lankiausi kartu su Tomu. Na ir kas belieka pasakyti – tailandietiškas masažas kaip „gerose rankose“ Tailande (visiems, kas klausia rekomendacijų dėl masažo salonų Tailande atsakau, kad masažą daro ne salonas, o rankos, bet panašu, kad Lietuvoje atvykę tailandietės masažuotojos – jos visos „tobulų rankų“). Taigi, ir grįžčiau, ir kartočiau, ir vėl ką nors nusivesčiau! Šiame salone yra masažo kambarių dviems asmenims, tad romantiška nuotaika garantuota 🙂

Tailandietiškas masažas Kaune
Bounty Bay
Bounty Bay FB
www.bountybay.lt

Tailandietiškas masažas Kaune
Tailandietiškas masažas Kaune

Kaune tailandietišką masažą išbandė Tomas, o aš tuo tarpu su vaikais žiūrėjome filmuką „Bounty Bay“ esančiame druskų kambaryje (ohhh, kaip buvo vaikai pasiilgę – Lietuvoje turėjom reikalų su astma, tad druskų kambaryje yra buvę ne kartą). Aš dar gavau dovanų – atstatomąjį veido taškinį masažą (tikiuosi prisimenu teisingai). Jo negaliu palyginti su niekuo, nes japonišką masažą dariausi pirmą kartą, bet veidas po to buvo tikrai žymiai labiau atsipalaidavęs – į saloną atvykau „pilna reikalų“ (patikėkite, veide galima tai labai aiškiai nuskaityti, kai žmogus „reikaluose“ ir įtampoje). O tailandietiškas masažas, pasak Tomo, buvo kiek kitoks, nei mes esame pratę. Paprastai tajiško masažo metu tampymai ir laužimai būna tik masažo gale ir labai trumpai, o čia didžioji dalis buvo skirta būtent tam, tad rekomenduotumėme „drūto“ tipo masažų mėgėjams. Jei tikitės kažko panašaus kaip Tailande – čia nebus TAS variantas. Šis masažas labiau būtų sportinis, ištempiantis ir atstatantis.

Kitų tailandietiškų masažo salonų Kaune nepavyko aptikti, bet gal kažką galite rekomenduoti ir jūs?

Žinote tailandietiškų vietų Lietuvoje? Žymėkite #TailandasLietuvoje! Taip pat kviečiame prisijungti prie grupės apie Tailandą – Tailandas iš pirmų lūpų ir sekite mus FB Apie gyvenimą Džiaugsmo gatvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią