Koh Ngai sala Tailande

Trango salos – neatrasti Tailando deimantai

Trangas – Tailando provincija į pietus nuo Krabi. Jei norisi skaidraus vandens ir žydros jūros, bet nenorite plaukiot į jas iš Krabi imant dienos turus, o Phi Phi aplankyti netraukia, be to pageidaujate ramaus poilsio, rekomenduoju Trango salas: Mook, Kradan, Libong, Ngai (pastaroji priklauso Krabi regionui, bet į ją papult patogu ir iš Trango). Argi nenuostabūs vaizdai? Baltas smėliukas ir smaragdinės spalvos jūra – viskas ko reikia mano tobuloms atostogoms.

Nuostabios pietų Tailando salos

Didelis privalumas su Trango salomis – patogus susisiekimas iš Bankoko – Trange yra ir oro uostas, ir atvykti galima traukiniu, o iš traukinių stoties ar oro uosto – minivenu iki uosto. Pusvalandis laivu – ir atsiduri nuostabiose salose. Iš Krabi – autobusu iki Trang arba iš Koh Lantos – atplaukti keltu. Taip pat patogu kaip tarpinė stotelė į Koh Lipę, Tarutao ir aplinkines salas ar Langkawi Malaizijoje. Bilietų galite ieškoti šiame puslapyje arba kreiptis į kelionių agentūrą: 12go. Jei ieškosite bilietų iš Krabi, galiu pagelbėti.

Koh Mook sala – tiks mažo biudžeto keliautojams dėl nebrangios nakvynės pasirinkimo ir maisto kainų palyginti su kitom salom – tai viena pigiausių mano iki šiol aplankytų salų. Rekomenduoju apsistoti Haad Farang paplūdimyje, iš jo patogu nusigauti į žymiąją Emeraldinę lagūną. Rekomenduojami viešbučiai: Koh Mook Charlie beach resort,  Nature hill resort.  Visi viešbučiai Koh Mooke – Booking puslapyje ar Agodoje. Mook sala atoslūgio metu (bet net ir per juos galima maudytis):
Koh Mook sala Pietų Tailande

Iš Mook salos patogu keltis į Kradan ir Ngai salas. Kradan sala – nardytojų rojus. Turkio spalvos vanduo, laukinė gamta, mažai turistų – garantuota. Tiesa, Koh Mook salos kainų čia nesitikėkite, teks pakloti kur kas didesnę sumą. Nors keletas biudžetinių nakvynės variantų tikrai yra: Bookinge.  Rekomenduoju: The Reef resort ir Coral Garden resort. Šioje saloje nėra kelių ir parduotuvių.

Koh Kradan sala pasižymi skaidriu vandeniu

Važiuojam toliau – sekanti kelto stotelė – Ngai sala. Ji priklauso Krabi regionui, į ją galite papulti ir iš Krabi, Ao Nango, Lantos (į kitas salas tiesą sakant galite papult, tiesiog tai artimiausia stotelė). Ši sala dar vadinama medaus mėnesio sala – jei norite veikti NIEKO, tinka idealiai. Nepamirškite knygų ir kremo nuo saulės – daugiau jums joje nieko neprireiks. Medaus mėnesio sala pateisina savo pavadinimą ir dėl kainų – tai brangiausia iš visų šių salų. Šioje saloje taip pat nerasite parduotuvių ir kelių. Visiškas relaxas 🙂 Tiesa, net ir Ngai bei Kradan salose jei pasiilgtumėte veiklos, visada galima pasiimti laivą paplaukioti aplink salas, nuplaukt į Emeraldinę lagūną ar pavaikščioti po džiungles ir pasimėgauti nardymu ar paviršiniu nardymu. Kaip aš sakau, bet kurioje Tailando saloje, bent 2 dienom veiklos rasite (o kitą kartą daugiau ir nereikia).

Koh Ngai sala Tailande

Libong saloje nesu buvus, bet esu girdėjusi nuostabių atsiliepimų. Manau, kad pasirinkę – nesigailėsite. Nakvynę užsakyti galite čia arba čia. Sekanti sala iš jos galėtų būti Tarutao arba tai tarpinė stotelė pakeliui į Lipę. Jei vis tik norisi pasilikti arčiau Krabi, apie Krabi salas rašiau čia.

Apie Krabi regiono salas skaityti čia.
Būčiau dėkinga, kad viešbučius užsakinėtumėte per šiame puslapyje esančias nuorodas – tai man papildoma motyvacija rašyti daugiau! Kaip nusigauti iš vienos salos į kitą? Kelto bilietus sezono metu galite įsigyti iš anksto internetu ČIA. Jei keliaujate iš Krabi, galite kreiptis į mane, kaina bus šiek tiek mažesnė nei užsakant internetu.
Planuojate savarankišką kelionę po Tailandą? Suplanuoti, paruošti maršrutai ką reikia žinoti nuo A iki Z – čia.

Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią