Viešbučiai Koh Lantos saloje

Viešbučiai Koh Lantoje 1 dalis

Apie viešbučius Koh Lantoje – mes patys savo atostogų metu buvom apsistoję viloje, kurių Lantoj gausu, bet paskutiniu metu teko ieškoti nemažai viešbučių Koh Lantoje, be to važinėjant viską „skenavom“ ir vieną kitą aplankėm, tad dalinuosi mūsų atradimais.

Koh Lanta - Krabi sala
Vaizdas iš mūsų vilos Koh Lantoje, Tailande

Jei Lantoje norite ramaus poilsio – į viešbutį važiuokite tuktuku, taxi ar minivenas iš oro uosto / Krabi jus gali pristatyti tiesiai į viešbutį už tą pačią kainą. Jei norite laiką leisti akyviau rekomenduoju vos atvykus prie uosto ar pagrindiniame kelyje išsinuomot motorolerį – taip išvengsite taxi mokesčio į vieną pusę, turėsit laisvę ir motorolerį išsinuomosit dvigubai pigiau nei viešbutyje. Žinoma, jei keliaujat su lagaminais toks būdas jums netiks. Beje, dėl viešbučių Tailande – siūlau skaičiuoti ne žvaigždutes, o atsiliepimus Bookinge ar Agodoje. Čia viešbučių žvaigždutės dažniausiai prasilenkia su logika.  Rekomenduojami viešbučiai bus įvairiems biudžetams – konkrečias kainas galėsite matyti paspaudę ant nuorodų.

Apie Koh Lantos salą ir mūsų įspūdžius daugiau skaitykite šiame straipsnyje.

Pradėsiu nuo vietos ne ant jūros kranto – mes gyvenom nelabai toli nuo Keeree Lay ir jie atrodė kaip nameliai iš kosmoso 🙂 Pati mielai apsistočiau dėl vietos – labai netoli visko, vos pora minučių motoroleriu, iki jūros norint galima ir pasivaikščioti. Aplinkui ramu, graži gamta, o vaizdas iš šių namelių terasos turėtų būti užburiantis – aplink kalnai ir vaizdas į jūrą. Šis viešbutis labiau panašus į mažas vilas, nei į viešbutį. Paskaitykit atsiliepimus Bookinge ar Agodoj ir jūs galvosit tą patį ką ir aš:
Keeree Lay viešbutisSri Lanta Resort – šį viešbutį pravažiavom bent kelis kartus ir kiekvieną kartą mintyse pagalvojau – „wow, tas baseinas“. Atsiliepimai puikūs, vieta gera, viešbutis visiškai atitinkantis tailandietišką dvasią. Užsakyti galite per Booking ar Agoda.
Sri Lanta resort
Nieko su savim negaliu padaryt – kalnai, gamta ir vaizdas į jūrą bei nuostabus baseinas ir geri buvusių klientų atsiliepimai – tai mano pagrindiniai viešbučių kriterijai. Ne žvaigždučių skaičius, ne viešbutis ant jūros kranto. Alama sea village resort – taip pat įsikūręs pietinėje, ramiojoje salos dalyje. Manau, kad labai protinga viešbučio kaina, patikrinti galite: Bookinge ir Agodoje.
Koh Lanta viešbutis
Mūsų draugų, gyvenančių Lantoje rekomenduota vieta Coco Lanta resort. Ekonominės klasės nakvynė, geroje vietoje – aplink bus daug nebrangių vietų pavalgyti. Bungaliukai ant jūros kranto. Kainų ieškokite ir užsakykite čia: Booking, Agoda.
Koh Lanta viesbuciai

OK, su tokiom kainom stebuklo tikėtis neverta – tiems, kam reikia švarios nakvynės, bet nebrangios, ant jūros kranto – ši vieta tiks puikiai. Leaf house – bungaliukai viename pagrindinių salos paplūdimių, iš šios vietos bus patogu keliauti visur.  Leaf house rasite Bookinge ir Agodoje:
Leaf house bunagliukai ant juros krantoRekomenduočiau atkreipti dėmesį į Lantos senamiestį – tai nepopuliari vieta apsistoti tarp turistų, bet verta dėmesio. Ir kainos šioje pusėje gerokai mažesnės nei rytinėje. Koh Lantos senamiestis labai jaukus, daug gerų vietų pavalgyti, o iki gražių paplūdimių ne taip ir toli pavažiuoti motoroleriu. Be kita ko šioje pusėje nakvynė bus ir labai originali – nameliai ant vandens. Jei nepavyko aplankyti Khao sok ir nakvot ant ežero, gal tai alternatyva? Šie variantai būtų mano Nr 1 jei norite aktyviai leisti laiką ir važinėti motoroleriu dėl daugelio priežasčių – neturistinės vietos, gera nakvynės kokybė, nedidelės kainos ir aplink daug gardaus maisto. Jūsų dėmesiui, nakvynė Nr. 1 I Talay Lanta. 
Koh Lantos senamiestisUžsakyti galite per Booking arba Agoda puslapius, taip pat man rodos ir per AirBnb. Paspaudus ant šios AirBnb nuorodos gausite 27 USD nuolaidų kuponą nakvynei. Kita alternatyva – visai šalimais esantis Fresh House. Viskas labai panašu, vieta šalia, čiupkite kuris arčiau širdies. Užsakyti Bookinge, Agodoj, ir, manau, AirBnb.
Šis įrašas bus papildytas, sekite naujienas! O aš būčiau dėkinga, jei viešbučius užsakinėtumėte per šiame straipsnyje esančias nuorodas – jums tai papildomai nieko nekainuos, o man – motyvacija rašyti daugiau!

Daugiau apie Koh Lantos salą Krabi regione ČIA.

Apie Krabi regioną Tailande daugiau čia.

Daugiau apie mūsų keliones ir gyvenimą Tailande: Facebook puslapyje ir Instagrame. Draugaukime! Prisijunkite prie lietuvių Krabyje grupės FB.

Save

Save

Save

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią