dažniausiai užduodami klausimai apie tailandą keliaujantiems savarankiškai

Dažniausiai užduodami klausimai apie Tailandą

Kaip susiplanuoti savarankišką kelionę į Tailandą patiems? Nuo ko pradėti planuoti kelionę į Tailandą?

 1. Nuspręskite, ar norite keliauti savarankiškai, ar su grupe. Patarimai čia. Jei norite keliauti su grupe – keliaukit į kelionių agentūrą. Jei norite keliauti savarankiškai – skaitykite toliau ir tapkite savo kelionės organizatoriais!
 2. Susiplanuokit savo kelionę paprasčiau ir greičiau – visa reikalinga informacija vienoje vietoje ir 3 paruošti maršrutai jums ČIA.
 3.  Prieš renkantis lėktuvo bilietus – pagalvokite kada keliausite. Tinkamiausio laiko mano manymu nėra – viskas labai priklauso nuo jūsų poreikių, norų ir galimybių. Vasaros laikotarpiu oras malonesnis, bet dažniau „lepina“ lietus, kita vertus vasarą tinkama keliauti po Golfo įlankos salas (Phangan, Samui, Tao) – čia lietus prasideda rugsėjo gale ir tęsiasi iki sausio mėnesio. Nesezono metu džiaugsitės geresnėmis kainomis ir mažiau žmonių. Mažiausiai lietaus sulauksite sausio – kovo mėnesiais. Daugiau skaitykite čia.
 4. Laikas pirkti lėktuvo bilietus! Kaip tą padaryti skaitom čia.
 5. Turit bilietus sausojo sezono metu? Rekomenduoju susiplanuoti nakvynes ir maršrutą iš anksto. Jei keliaujat leitaus sezonu – siūlau neplanuot iš anksto, o atskridus žiūrėt pagal orų situaciją ir vietoj dėliotis maršrutą. Daugiau kaip susirasti nakvynę skaitykite čia. Jei reikia pagalbos suplanuojant maršrutą – kreipkitės, pažiūrėsime, kaip galime jums padėti. Populiariausios viešbučių sistemos (ir 100% saugios) AGODA ir BOOKING.
 6. Vietinius autobuso ar traukinio bilietus galite įsigyti čia. Jei reikia pagalbos Krabyje organizuojantis pervežimus ir transportą, galite kreiptis į mus, pagelbėsime!
 7. Viza – viskas ką reikia žinoti apie vizą vienoje vietoje. jei neaišku, skaitykit antrą kartą arba tol, kol pasidarys aišku 🙂
 8. Būnant vietoje keliauti patogiausiai motoroleriu. Apie motorolerio nuomą skaitykite čia.  Tie, kas motorolerio nuomotis nesiruošia, vietoj keliauti galėsite taxi ar tiesiog užsakant agentūroje turus.
 9. Kainos – kiek kas kainuoja Tailande? Aktualu? Paskaitom!
 10. Prieš keliaujant – nepatingėkite paskaityti šito straipsnio, jausitės labiau kaip vietiniai 🙂
 11. Ruošiatės keliauti su vaikais, bet dėl to nesijaučiate ramūs? Prašom, čia informacija jums.
 12. Na ir paskutiniai, bet ne mažiau svarbūs kiti dalykai:
 • Pinigus geriausiai atsivežti savo valiuta (Eur, USD ar svarai), o išsikeisti vietoje (tik ne oro uoste, ten keiskitės nedidelę sumą). Kiekvienas išgryninimas iš banko kortelės jums kainuos apie 5 eur nepriklausomai nuo sumos + Į jūsų bankui (jei tokie yra). Nepamirškite nusiimti apribojimų atsiskaityti Tailande ir dienos limitų – kalba patirtis 🙂
 • Privalomų skiepų Tailande nėra. Čia tik jūsų tikėjimas ar netikėjimas, farmacijos pramonės palaikymas arba ne.
 • Nepamirškite įsigyti kelionės draudimo. Linkiu, kad jums jo niekuomet neprireiktų!
 • Telefono ir interneto kortelė – jos visos labai panašios. Žiūrėkite pasiūlymus kai pirksite ką už kiek galite gauti tuo metu. Pagrindinėse vietose Tailande visur ryšys bus pakankamai geras su bet kuria kortele, tačiau gali skirtingai dengti mažiau turistines vietas. Perkant kortelę jūsų paprašys paso – neišsigąskite, tai yra normali praktika.

Jei nepatingėsite paskaityti visą Tailando dienoraštį, rasite dar daugiau idėjų ir patarimų keliaujantiems. Gero kelionės planavimo!

Atrodo, svarbiausi dalykai yra. Jei pamiršau kažką – pakomentuokite 🙂 Jei apsilankysite Krabi regione, kviečiu prisijungti prie Krabi lietuviškos grupės FB. Apie mūsų gyvenimą Tailande galite paskaityti mūsų bloge.
Būčiau dėkinga, kad viešbučius užsakinėtumėte per šiame puslapyje esančias nuorodas – jums tai papildomai nieko nekainuos, o man tai motyvacija rašyti daugiau!
Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią