Phra Nang paplūdimys Railay įlankoje

Garsusis Railay paplūdimys Krabyje

Vos penkiolika minučių laiveliu iš Ao Nang centro, Noparatthara uosto ar Ao Nammao uosto ir jūs garsiąjame Railay paplūdimyje (o iki jų iš autobusų ar traukinių stoties galite atvažiuoti taxi – kaina užsakius iš AO Nango 550 Thb, oro uoste 600 Thb, viešasis autobusas – 150 Thb asmeniui, taxi galite užsakyti susisiekę su mumis). Laivelio kaina iš Ao Nang centro į vieną pusę 6-18 val. 100 Thb asmeniui (bet plaukia tik tuo atveju kai surenka ne mažiau kaip 8 žmones – t.y. jei žmonių nesurenka reikia laukti, jei skubi – moki visą kainą), po 18 val. 150, o naktį kaina sutartinė (laiveliai plukdo visą parą, tiesiog fiksuotas laikas yra 6-18 val.). Į Railay Phranang paplūdimį paprastai plukdo ir 4-7 salų turuose, bet rekomenduoju Railay paplūdimiams skirt bent vieną dieną (o dar geriau ir naktį). Beje, šis pusiasalis labai panašus į kitą Tailando CocaColą – Phi Phi Don salą. Iš tiesų tai gražiausias ir įspūdingiausias paplūdimys yra Phra Nang, o Railay – jo pusbrolis kuriame įsikūrę pusiasalio pagrindiniai viešbučiai. Į nei vieną iš šių paplūdimių jūs nenuvyksite su automobiliu ar motoroleriu – nes į juos neveda joks kelias, galima nukeliauti tik valtele. Norintiems aktyviau leisti laiką rekomenduočiau vis tik apsistoti Ao Nange, o į šiuos paplūdimius atvykti arba dienai arba pasilikti keletui ramaus poilsio dienų. Apie Krabi regiono paplūdimius daugiau skaitykite čia. Kad būtų aiškiau kur yra kas – įkeliu ir nuotrauką ir žemėlapį:Railay žemėlapis

railay žemelapisIš Phra Nang (jame tik vienas prabangus viešbutis ir vakarais veikiantis vienas garsiausių pasaulio turistams skirtų restoranų) paplūdimio maždaug 5 minutės iki Railay East (kuriame daugiau prabangūs viešbučiai). Iš Railay East maždaug 5 minutės iki Railay West (kuriame yra įvairių viešbučių). Per atoslūgį galima nueiti iki bohemiškojo Tonsai (apie 5 minutės). Dieną bus gausu turistų, bet maždaug 15 val. išplaukia didžioji dalis turų, o nuo 18 val. pabrangsta persikėlimas į Ao Nang, tai ir žmonių beveik nebelieka.

Pradėsiu nuo prabangiausio ir brangiausio viešbučio, vienintelio Phra Nang įlankoje. Medaus mėnesiui ir tiems, kas gali sau tai leist – jums patiks ten viskas. Klausimų dar kyla kodėl? Vienas gražiausių paplūdimių ne tik Krabi regione, bet ir visame Tailande, 5 žvaigždutės ir absoliučiai tobuli atsiliepimai Bookinge – daugiau sakyti nieko nereikia. Jei galite sau leisti nakvynę už 400-1000 Eurų, pataikėte tiesiai į dešimtuką:
Phra Nang paplūdimyje esantis 5* viešbutis - vienas geriausių ir prabangiausių regione Krabi

Rayavadee viešbutis Agodoje
Rayavadee viešbutis Bookinge

Žygiuojame toliau – Railay East paplūdimys. Ši Railay pusė labai rami, iki vakarinio Railay, kai ir minėjau, vos 5 minutės kelio.
Sunrise tropical resort -pakeliui š Phra Nang paplūdimy, o ir Railay west netoli. Patogi vieta, žiūrim:
Sunrise tropical resort Railay ritinėje pusėjeViešbutis BookingeViešbutis Agodoj
Railay princess resort and spa – bijau pameluot, bet šio viešbučio vaizdas iš baseino išeina tiesiai į pajūrį. Visi viešbučiai ten daugiau mažiau geri, net nežinau ką čia prie kiekvieno parašyt:

Railay Princess resort and spa Bookinge
Railay Princess resort and spa Agodoje.
Railay garden view resort – pigesnė alternatyva rytinėje pusėje. Tajiško stiliaus bungaliukai, be baseino:
Dar vienas viešbutis Railay East paplūdimyjeRailay Phutawan resort – jei nėra būtinybės apsistoti ant jūros kranto ir mėgstantiems gražius vaizdus.

Užsakyti šį viešbutį per Agoda
Bookinge

Railay West paplūdimys nebebus toks ramus kaip rytinis, kita vertus pakankamai ramus norintiems poilsio, o vakare nueiti į kokį regio bariuką ar pavakarieniaut ne savo viešbučio restorane.
Tiek ten to ir viešbučių pasirinkimo:
Sand sea resort – užsakyti Bookinge arba Agodoj.
Sand Sea resort Railay west pusėje
Ir prabangesnis Railay Village resort – Bookinge ir Agodoje.
Railay Village Resort & SpaIeškantiems pigesnės nakvynės, backpackerių vieta yra Tonsai paplūdimys. Per atoslūgį iki Railay nueisite per  5 minutes. Pats paplūdimys nėra toks malonus maudytis kaip Phra Nang, nes jame yra koralų. Užtat bohemiška aplinka, regis, gitaros paplūdimyje vakare garantuota!
Chill out bar and bungalow – lyg ir viskas aišku, kad nakvynė – tai priedas prie bohemiško hipių baro. Liūdna vakare nebus, pažadu!
Bohemiškas baras ir viešbutis KrabyjeUžsakyti per Booking arba Agoda.

Tonsai dar yra:
Tonsay Bay resort
Mountain view
Dream valley resort

Tiesa, jei apsistosite viename iš šių paplūdimių ir nersite su Tomu, nemokamas transferas neįsiskaičiuos, papildomai reiks mokėti už atplukdymą iki Ao Nang paplūdimio.
Jau buvote apsistoję viename iš šių viešbučių? Pasidalinkite savo įspūdžiais komentare! O aš būčiau dėkinga, kad viešbučius užsakinėtumėte per šiame straipsnyje esančias nuorodas – jums papildomai nieko nekainuoja, o mums tai papildoma motyvacija rašyti.
Daugiau apie mus: FB puslapyje arba Instagrame.

Save

Save

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią