• Titulinis
  • /
  • Visi
  • /
  • Tailandas Lietuvoje – Tailandietiško maisto restoranai Vilniuje
Tailandietiško maisto restoranai Vilniuje

Tailandas Lietuvoje – Tailandietiško maisto restoranai Vilniuje

Rugpjūčio mėnesį praleidome Lietuvoje. Vedžiau mokymus, meditacijas, vaikai – taip išlauktoj stovykloj, Tomas – atsakingas už visokius lietuviškus reikalus. Taip pat norėjome išbandyti viską, kas susiję su Tailandu ir galima rasti Lietuvoje. Taigi, kaip mums sekėsi? Gana neblogai. Tailandas Lietuvoje prasideda maistu ir baigiasi masažais (apie tailandietišką masažą skaitykite čia). Daugiau nieko kito ir nepavyko rasti 🙂 Jei žinote – pasidalinkite, greitai vėl būsiu Lietuvoje, mielai išbandyčiau. Šį kartą – apie tailandietiško maisto restoranus ką mums pavyko aplankyti viešnagės Lietuvoje metu:

Tailandietiško maisto restoranai Vilniuje

VaThaiTau – tajiško maisto restoranas 
Vathaitau FB 
J. Basanavičiaus g. 37 iš kiemo pusės Vilnius

VaThaiTau restorano terasa
VaThaiTau restorano terasa

Pirmasis aplankytas – VaThaiTau. Jau iš pavadinimo galima spręsti, apie ką bus kalba. Jauki terasa, neabejotinai primenanti Tailandą, pradžiugino, kad gavome šaukštą ir šakutę (tajai maistą valgo su šaukštu, šakutė atlieka peilio funkciją. Daugiau įdomybių apie tailandietišką maistą skaitykit čia). Ragavome papajų salotas som tam (tai vienas mūsų mėgstamiausių patiekalų), kalmarus gruzdintus aliejuje, raudonajį karį (Tomas buvo išsiilgęs) ir „Tau sau“ kiaušininius noodlus. Sugrįžtumėme dėl som tam salotų ir kalmarų dar kartą, o karį ir makaronus paliekam kitiems, nemėgstantiems aštriau – mums, pripratusiems prie tajiško skonio gamos buvo „per silpna“. Iš kitos pusės visai suprantama – lietuvių skonio receptoriai net ir minimaliam aštrumui gali būti labai jautrūs ir dažnai tenka stebėti nepatyrusius „ragautojus“ kosinčius nuo menkiausio aštrumo.

„SpoonOut“
SpoonOut FB 
Halės turgavietė Pylimo 58 ir PC Panorama – Vilnius

spoon out tailandiečių restoranas Vilniuje
Spoon Out tailandiečių restoranas Vilniuje

SpoonOut‘o meniu vos 8 patiekalai (visiška priešingybė tailando restoranams, kur tenka rinktis gal iš kokių 80 patiekalų), tad išragavome viską. Tailande beveik visuose restoranuose meniu gali siekti ir 10 ar daugiau puslapių – išradingumu tajai nesiskundžia. Apsispręsti, ką valgys mūsų tąkart 6 žmonių kompanija nebuvo sunku. Labai pradžiugino patiekaluose esanti kalendra – drąsus sprendimas lietuviškam skoniui, bet būtent taip dažniausiai užsisakę patiekalus ir gauname juos paruoštus čia. Tiesa, karių skonis skyrėsi nuo tų, ką mes valgome Tailande. Tiesą sakant iš visų patiekalų labiausiai patiko malaizietiškos laksos versija – ji skyrėsi nuo valgytos Malaizijoje, bet bent jau mums ji buvo net skanesnė nei ragauta Azijoje! Būtent dėl laksos grįžtumėm atgal.

Prieš keliaujant paragaukite Tailandietiško maisto Lietuvoje ir patys palyginkite kai būsite čia.

Taip pat skaitykite VMGonline apie tailandietišką maistą bei restoranus Vilniuje 🙂

Žinote tailandietiškų vietų Lietuvoje? Žymėkite #TailandasLietuvoje! Taip pat kviečiame prisijungti prie grupės apie Tailandą – Tailandas iš pirmų lūpų. Taip sekite mus FB Apie gyvenimą Džiaugsmo gatvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią