Vestuvės Tailande

Autorius: Tomas Kupetis

Vestuvės Tailande – Krabi regione. Pasirūpinsime jūsų viena svarbiausių gyvenimo dienų ir įgyvendinsime visus jūsų pageidavimus.

Galimi standartiniai ir nestandartiniai vestuvių paketai ir pasiūlymai:

 • PAPLŪDIMIO VESTUVĖS: santuokos ceremonija paplūdimyje, fotosesija, vakarienė ant jūros kranto;
 • VESTUVĖS LAIVE: vestuvės tradiciniame tajų laivelyje jūroje, fotosesija salose.
 • DVASINĖS VESTUVĖS OLOJE: kakavos ceremonija, grojantys dubenys, gėlių mandala, šamaninės apeigos.
 • Kitų jūsų norų ir poreikių įgyvendinimas. Kad viena svarbiausių jūsų gyvenimo dienų būtų įsimintina!

Dėmesio, vestuvės Tailande lietuvos piliečiams tik simbolinės. Pildant užklausą prašome pateikti kaip įmanoma daugiau informacijos (asmenų kiekis, kokios vestuvės domina, kokie pageidavimai, kada).  KODĖL VERTA?

  – Pasirūpinsime viskuo, jums beliks mėgautis

  – Įspūdžiai visam gyvenimui

  – Įgyvendinsime jūsų norus ir lūkesčius

  – Vestuvės kainuos mažiau nei Lietuvoje

  Keliautojai apie mūsų darbą

  viesbutis krabi tailandas

  Laikas tikrai neprailgo, kitam kartui mėginsim susiplanuoti ilgesnes atostogas. Ačiū už pagalbą ir turus, viskas buvo sudėliota idealiai ❤️ kitą kartą būtinai vėl kreipsimės ☺️

  LAURA

  Similan salos Tailandas

  Visa mūsų kompanija labai patenkinta kelione (nors draugus Birutę ir Romą reikėjo ilgokai kalbinti). Viskas mums tikrai gerai sekėsi, lėktuvai nevėlavo, skrydžiai nenukelti, nors teko skaityti daugybę neigiamų atsiliepimų apie Aeroflot, mums viskas sekėsi. Gal dėl to, kaip mėgsta sakyti Simona, viskas prasideda mūsų galvoje. O aš mėgstu sakyti, kad mintys materializuojasi, kaip tikėsi, taip ir bus. Labai norime Jums padėkoti, kad padėjote suorganizuoti mūsų atostogas, viską tiksliai sudėliojote, patarėte, užsakėte. Visi pervežimai buvo tikslūs, kaip laikrodis. Visus viešbučius pasirinkom tikrai sėkmingai (geras kainos ir kokybės santykis). Ypatingai norime padėkoti Tomui, džiaugiamės su Jumis susipažinę, esate mielas, rūpestingas, šiltas žmogus. Sėkmės Jums Jūsų darbuose, asmeniniame gyvenime!

  DALIA SU KOMPANIJA

  koh lipe sala

  Visi labai laimingi, kupini įspūdžių ir geros nuotaikos. Kol kas atrodo, kad kažkas Lietuvoje pradangino spalvas, bet nieko - pavasaris nebe už kalnų 🙂 Koh Lipėje labai patiko: nardėme, vaikščiojom po salą, plaukėme į šalia esančią kitą salą, kai kas kopė į jos viršų, vakarais ragaudavom grill patiekalų ant jūros kranto. Žodžiu, sėmėme įspūdžius pilnomis rankomis. Dar kartą ačiū Jums už pagalbą. O mes jau nusprendėme dar kartą būtinai sugrįžti į Tailandą. Gražios Jums dienos.

  INGA

  saulėlydis Koh Lanta

  Ačiū už organizuota pervežimą iš Lantos į Krabio oro uosta. Perduokite linkėjimus nerealiam vairuotojui, kuris buvo linksmas, labai daug papasakojo apie Tailandą ir buvo apsukrus:) nes jei ne jis, mes 3 valandas būtume prastovėję eilėje keltą 🙁 jis paprašė mūsų skrydžio rezervacijos išrašo ir su juo priešakyje važiavo prieš eismą, lenkdamas visa nežmoniško ilgio automobiliu ir mašinų eilę. Ir jam pavyko kelto darbuotojus įtikinti, kad mums skubu 🙂 Per visą atostogų laika tai buvo pats šauniausias ir be galo dėmesingas vairuotojas 🙂

  Šiuo metu jau sėdime lėktuve atgal per Maskva į LT. Tuo pačiu norime jums padėkoti už puikiai sudėliotą mūsų atostogų planą, ekskursijas, rekomendacijas ir visa informacija, kuria mums suteikėte! Be jūsų mūsų atostogos tikrai nebūtų tokios sklandžios ir turiningos. Būtinai jūsų paslaugas rekomenduosiu socialiniuose tinkluose ir gyvai draugams. Didelis dėkui!!!

  LAURA SU ŠEIMA

  bankokas tailande pagal gintare ir sauliu

  Naudodamiesi Jūsų patarimais puikiai praleidome laiką Bankoke. Namo grįžome laimingai ir be jokių nuotykių. Dar kartą dėkojame už Jūsų patarimus ir pagalbą, be kurių laikas praleistas Tailande nebūtų toks turiningas ir įdomus. Ačiū ir sėkmės!

  LEONARDAS IR AUDRONĖ

  koh lipe sala

  Puikiai suplanuota kelionė - pamatėm labai daug unikalių vietų. Viešbučiai taip pat Labai geri. Patiko jūsų abiejų konkretumas, tikslumas. Ačiū už pagalbą ir papildomos kelionės dalies pasirūpinimą. Su jumis jautėmės saugiai. Ir norim dar su jumis keliauti bei rekomenduosime kitiems.

   

  ASTA IR LIGITAS

  Kaip supjaustyti mangą?

  Labai laukiau šios kelionės. Norėjau pamatyti Tailandą kitokį, ne turistinį. Norėjau susipažinti su meditacijomis. Iš arti pačiupinėti kas tai yra. Norai išsipildė visu šimtu procentų. Nuostabūs vaizdai, garsai, nauji žmonės, naujos pažintys, vakarojimai,  naujos patirtys. Viskas super.

  KRISTINA

  karaliaus rumai bankokas

  Viskas labai super, viskas labai patinka. Pats geriausias sprendimas buvo, kad nusipirkome jūsų maršrutą. Būtinai rekomenduosime jums ir kitiems.

  VAIDAS

  krabi andamanų jūra

  Mes jau namie  norim pasakyti didelį AČIŪ Jums už pagalbą , konsultacijas už tai, kad jautėmės ne vieni Tailande. Svajonėse paliksim viltį kada nors vėl atvykti į Tailandą 😊 Sėkmės Jums visur ir visada 🌷🌷🌷

  LAIMUTĖ

  koh yao noi

  Norime padėkoti už kelionės suplanavimą ir pagalbą jos metu. Ačiū labai. Kelionė buvo be jokių trukdžių, nesusipratimų ar nesėkmių. Turėjome tobulas atostogas pasakiškoje šalyje ne galo draugiškų žmonių dėka.

  VITOLDA

  khao sok nacionalinis parkas

  Turėjome labai turiningą dieną, pavyko pamatyti nemažai gyvūnų, net King Cobra! Patys vietiniai buvo nustebę ją pamatę 😍 Vėl ir vėl dėkojame jums labai 🙏❤️ Jūsų dėka mūsų kelionė tikrai ypatinga 😍

  VAIDA

  palmės

  Didelis AČIŪ Jums už Jūsų atliekamą darbą. Jūs NEREALŪS.

  ŽILVINAS

  Kelionės Tailande planavimas

  Mūsų viešnagė Tailande eina į pabaigą, daug pamatėm, patyrėm, sužinojom. Ačiū už galimybę konsultuotis, protingą veiklų pasiūlymą. Šiaip tai daugelį savo kelionių susiplanuoju pati, ir visai neblogai pavyksta. Kai nusipirkom bilietus, galvojau, kad ir šią kelionę neskubėdama susidėliosiu. Bet kai pamačiau žemėlapį, supratau, kad be išmanančio žmogaus to nepavyks padaryti. Manau, kad pasirinkti jūsų paslaugas buvo protingas sprendimas ir grįšime namo su pačiomis gražiausiomis patirtimis.

  GRAŽINA

  Hong salos, Krabi

  Puiki kelionė, labai gerai praleidome laiką ir pailsėjome. Ačiū 🙂  Labai džiaugiuosi visomis paslaugomis ir turais kuriuos per jus užsakėme. Vairuotojai visada buvo punktualūs ir rūpestingi. Norėčiau padėkoti labai šauniam gidui Mat, kuris mus lydėjo Hong salų ture, super.

  Visa jūsų siųsta informacija apie turus buvo aiški, be jokių paklydimų viską radome.  Ačiū už pagalbą, tikrai rekomenduosime kitiems 🙂

  SIMONA

  Bankoko panorama Mahanakhon

  Naudodamiesi Jūsų patarimais puikiai praleidome laiką Bankoke. Namo grįžome laimingai ir be jokių nuotykių. Dar kartą dėkojame už Jūsų patarimus ir pagalbą, be kurių laikas praleistas Tailande nebūtų toks turiningas ir įdomus. Ačiū ir sėkmės!

  AUDRONĖ

  viesbutis krabi tailandas

  Viešbutis nuostabus, ir lokacija, ir komfortas, ir aptarnavimas. Kelionė nuostabi, labai ačiū jums už organizavimą!!! Mūsų komanda labai laiminga, tikrai jus rekomenduosim visiems savo artimiesiems!!!

  VIDA

  Tailando maršrutai

  Noriu padėkoti už Jūsų suorganizuotą kelionę ir konsultacijas kelionėje. Jautėmės saugus ir ramūs, galėjome mėgautis naujais įspūdžiais 🙂 Esame labai patenkinti visomis ekskursijomis ir pačia kelione. Tailandas nuostabi šalis, tikiuosi dar teks į ją sugrįžti. Jums linkiu sėkmės 🙂

  VIRGINIJA

  moteru stovykla tailande

  Atsiliepimą norėčiau pradėti nuo padėkos. Esu dėkinga Simonai ir Tomui už sunku net žodžiais apsakyti kokį fantastišką laiką. Taip pati geriausia kelionė per visą mano gyvenimą - per tokį trumpą laiką pažinau save iš naujo. Pažinau save nuoširdžią ir tyrą, užsikrėčiau Simonas gerumu ir jausmingumu. Didžiausias ačiū jums už viską. Darykite tai ką darote ir nesustokite. Jūs fantastiški. Žinau tik tiek kad dar grįšiu.

  EMA

  Ačiū už tą buvau organizuota kelionė, bot kritis dėmesys į visas smulkmenas. Gavau daug daugiau negu buvo galima tikėtis.

  DANGUOLĖ

  Simona ir Tomai, kelionės įvertinimas 10 iš 10. Viskas buvo labai super! Daug keliavusi, bet tokio atsijungimo nesu patyrusi. Suorganizuota viskas nuo pradžios iki galo, apgalvota kiekviena smulkmena. Svarbiausia buvo juntamas saugumo jausmas, nebuvo jausmo nepatogu, negražu ir pan.
  Ačiū jums labai už viską, buvo nerealu jaučiuosi kaip sapne. Dėkui Tomui, su jo pozityvumu ir ramumu galėčiau eiti įį pasaulio kraštą ir nebijočiau nieko.

  JOLANTA

  koh lanta - stovykla tailande

  Ši kelionė buvo viena naudingiausių ir prasmingiausių iki šiol mano gyvenime. Visapusiškai.
  Ačiū Simonai, kad davė mums dovaną pažvelgti į save, prisiminti, kas mes esame ir kokios vertybės bei turtai slypi mumyse. Ačiū, kad visa tai atrakinau.
  Ačiū Tomui, kad leido jaustis saugiai kiekviename žingsnyje kartu. Rūpestis, ramybė, saugumas - tai, ką tu dovanojai. Ačiū, Tomai, kad padėjai nugalėti baimę nardyti. Esi pats geriausias instruktorius ever. Su tavo pagalba šios baimės neturiu.
  Ačiū Simona ir Tomai, kad parodyti pati gražiausia Tailandą. Kelionės įspūdžiai pranoko visus lūkesčius.

  KORNELIJA

  saulėlydis Koh Lanta

  Noriu padėkoti už kelionę lūkesčių iš pildymą. Pamatytos vietos - tikrai nematytos ir dėl jų galima būtų grįžti nekartą. Jūsų nuoširdus, betarpiškas bendravimas buvo nuostabus. Buvimas čia ir dabar suteikia daug naujų potyrių, emocijų. Tiek šiltų žmonių kartu - kažkas nerealaus. Kartu kūrėme tai, kuo dar ilgai gyvensime. Organizuota puikiai, matytos vietos super. Gerumo jausmas bus tai, su kuo lauksime Kalėdų ir dalinsimės su visais. Kuo didžiausios sėkmės jums, tęskite ką darote, o mes būsime kartu. Simona- tu mano mokytoja.

  ALMA

  palmė pajūryje Tailande

  Ačiū už tobulai praleistą laiką! Buvo labai gera perlipti per save, įveikti baimes, išbandyti savo kantrybės ribas. Pažvelgti į save iš vidaus giliau, atrasti naujų pojūčių, pamatyti tai, kas buvo užslėpta kažkur giliai…  Dar nesuprantu savo jausmų, bet išsivežu labai daug teigiamų emocijų, naujų patirčių ir be galo didelį norą mylėti save labiau!

  JURGITA

  Esu dėkinga tau, Simona, už tavo patirtį, kuria daliniesi, už žinias, už gerumą, supratimą, šilumą. Yra apie daug ką apmąstyti ir ko pasimokyti… Atsidurti šioje stovykloje ir susipažinti su tavimi buvo vienas geriausių sprendimų gyvenime!

  LAURA

  Moterų kelionė Tailande

  Šį kartą Tailandas papildė tavo praktikas ir aš jaučiausi, kaip gražiame filme. Ir tą filmą kūrėme mes pačios. Pradedi su meditacija ant jūros kranto saulei leidžiantis ant šilto smėlio. Kai dangus rožinis, oranžinis, violetinis ir besikeičiantis kas minutę. Vėjas plaukuose, bangų ošimas. Tavo malonus balsas vedantis vis gilyn ir tolyn į save. Atmerki akis, o virš tavęs – žvaigždėtas dangus ir dainuojantis cikadų choras. Su širdimi pripildyta meilės ir apima visiška palaima. Žiūri į tamsą, jūrą, mėnulį, laivus tolumoje ir galvoji ar tai tikrai vyksta man, ar tai ne filmas“.

  VIKTORIJA

  <<<
  >>>

  Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika

    Dėkojame, jūsų užklausa gauta!