Apie mus

Penkti metai kai pardavėme savo verslą, išnuomavome kotedžą Vilniuje ir išvykome ieškoti nuotykių į Pietryčių Aziją bei apsigyvenome Tailande. Šį laiką skyrėme pažinti ir suprasti europiečiams tolimą kultūrą, aplankyti įdomias vietas, išragauti visus patiekalus, pravaikščioti nemindžiotais takais, į kuriuos jokia knyga neveda, užmegzti daug pažinčių, kontaktų.

Šis tinklaraštis gimė iš noro dalintis, padėti tiems, kas planuoja kelionę savarankiškai. Tailandas – didelė bei įvairi šalis, sudėtinga susiorientuoti ką verta pamatyti, o ko ne, nes kas tinka visiems, nebūtinai tinka Jums.

Mūsų paslaugos: kelionių konsultacijos ir maršrutų planavimas, grupių lydėjimas, nardymas, motorolerių, laivų nuoma, turai, ekskursijos.

Ką mes čia veikiame?

Tomas Kupetis – šeimos galva, rankos ir protas, tailandiečių projekto vadovas, nardymo instruktorius, mylimas vyras ir tėtis, internetinių projektų vystytojas ir Google Adwords specialistas.

Simona Kupetiene – mama, žmona, keliautoja, Tailandą išnarsčius skersai išilgai, meditacijų ir transformacijų praktikė, mokėsi Tailande, Indijoje ir Balyje. Tailandiečių kūrybininkė, idėjininkė ir svajotoja.  Šis laikotarpis buvo kupinas ne tik kelionių, bet ir vidinių atradimų ir transformacijų.

Su mumis galite susisiekti čia

FB grupė: Tailandas iš pirmų lūpų

FB: Nardymas Tailande

FB: Tailandas 

Simonos vidiniai dalinimaisi FB: Apie gyvenimą Džiaugsmo gatvėj

Simonos Instagram

Apie mus rašo

Simona ir Tomas Kupečiai Thale Noi ežeras

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku Privatumo politika

      Dėkojame, jūsų užklausa gauta!