Koh Yao Noi sala

Jogos kelionė į Tailandą

Negaliu nepasidalinti tuo, kuo šiuo metu pati gyvenu. Sakyti, kad joga į mano gyvenimą atėjo neplanuotai, būtų melas – ji jau 9 metai kažkur šalia iš paskos manęs ėjo, švelniai primindama apie save, tačiau šį kartą ji mane tiesiog užbūrė. Tiesiog turėjo ateiti laikas tam – reikėjo išsivalyti, sustiprėti, padidėti mano sąmoningumas. Jau metai, galima sakyti, joga yra nuolatinė ir stabili mano gyvenimo dalis, didinanti mano sąmoningumą. O pastaruoju metu aš joje randu savęs dar daugiau, nei pradėjus intensyviai praktikuoti prieš metus. Pradėjau ne tik praktikuoti, bet ir daugiau dirbti su jogos centrais, stovyklų organizavimu Tailande.
Šį kartą noriu pakviesti į jogos kelionę – Krabyje intensyvus 5 dienų jogos ir menų festivalis + 3 dienos Koh Yao Noi saloje jogos centre + 2 dienos poilsio Krabi. Preliminari 10 dienų kelionės kaina 900-1000 Eur (priklausys nuo susirinkusios grupės dydžio), įskainant nakvynę ir pervežimus. Visos kelionės metu lydėsiu aš, tačiau anglų kalbos žinios bent minimalios būtinos. Lėktuvo bilietai, maitinimas ir kelionės draudimas neįskaičiuotas.

Tailando jogos ir menų festivalis Krabyje:  37 jogos mokytojai iš viso pasaulio, 18 pamokų ar „workshopų“ per dieną – nuo juoko jogos, jogos nėščiosioms, iki gilių kvėpavimo praktikų, kundalini jogos, detoksikacijos.

jogos festivalis
Jogos festivalis Tailande
Koh Yao Noi saloje turėsime daugiau laisvo laiko – per dieną mūsų lauks 2 per dieną 2 valandų jogos pamokos (viso 4 val.) ir kiekvieną rytą saulėtekio tai či ant jūros kranto. Nuoširdžiai pasakysiu, kad tame jogos centre buvo mano viena geriausių jogos patirčių. Pasisemti idėjų, pasikrauti naujos energijos tikrai galėsite, ten muzikas, šokis, kvėpavimas ir asanos persipina ir tampa vienu. Laisvu laiku galėsite ilsėtis, keliauti arba išbandyti papildomas pamokas – nuo specifinių meditacijų, iki kundalini jogos praktikų. Nakvynė dviviečiuose nameliuose ant jūros kranto su baseinu.
Koh Yao Noi sala

2 dienos poilsis Krabi. Nakvynė dviviečiuose nameliuose su baseinu. Kadangi čia gyvenu, jei bus norinčių galėsiu aprodyti ne tik įdomiausias lankytinas vietas, bet ir vietinio gyvenimo „užkulisius“.
Kelionė į Tailandą
Papildomai galėsiu pasiūlyti juoko jogos pamokas ar reiki energetinį masažą (su galimybe išsilaikyti kursus).  Norintiems pasilikti Tailande ilgiau arba atvykti anksčiau, kelionės konsultacijos nemokamos. Surinkus grupę žmonių – speciali kaina.

Jei norite prisijungti prie lietuviško „retrito“, taip pat turiu ką pasiūlyti – emocijų paleidimų, jogos ir meditacijų stovykla su Zuzana Bardovska jau rugsėjo mėn. gale.

Šios kelionės – tai yra tai, ką aš iš tikrųjų norėčiau veikti ateityje. Tebūnie tai oficiali mano nauja pradžia 🙂 Jei nei viena iš šių kelionių netinka, bet į Tailandą norite atsivežti savo grupę, padedu organizuoti „retreatus“ Tailande.

Labai lauksiu laiškų labas@tailandieciai.lt arba viber, whats app +66967910715.  Daugiau informacijos – kiekvienam susidomėjusiam.

Į pradžią