• Titulinis
  • /
  • Kelionė – stovykla moterims Tailande „Vidinė ramybė“
simona kupetiene meditacijos kelione

Kelionė – stovykla moterims Tailande „Vidinė ramybė“

Keliauk kitaip! Naujas projektas – kitokios kelionės po Tailandą. Labai džiaugiuosi, galėdama lydėti po tas vietas, kurias per 4 gyvenimo Tailande metus pamilau, bei dalindamasi tuo, ką išmokau Tailande, Indijoje ir, žinoma, gyvendama Lietuvoje.

Kada? 
2019 balandžio 5 – balandžio 16 d.
11 naktų kelionė.

Tai kelionė – stovykla tik moterims po Tailandą, kurioje jaukinsimės šiuo metu vis labiau ir labiau populiarėjančią mindfulness arba lietuviškai sąmoningumo/dėmesingumo praktiką bei ją papildysime heartfulness patirtimi – mokysimės medituoti, būti čia ir dabar, pajusti savo kūną, įsiklausyti į save. Taip pat turėsite galimybę pažinti Tailando kultūrą giliau – balandžio 13 dieną švęsime Tajų naujus metus!
Taip pat šios kelionės po Tailandą metu apsistosime tik prabangiuose viešbučiuose ir viloje.

Tai geriausia kalėdinė dovana, kurią tu gali pasidovanoti sau, savo sesei, dukrai ar mamai! Šios kelionės metu kieviena palengvės – visų pirma vidumi, o pasipildys džiaugsmo emocijomis!

„Vidinė ramybė“ galite interpretuoti kaip tik norite – gal tai bus tiesiog puikios atostogos su savimi, skiriant laiko sau, mokantis save geriau pažinti, gal tai pilna sąmoningumo kelionė, kurioje stebėsite save, savo kiekvieną žingsnį, jausmą. O gal tai bus sąmoningo gyvenimo pradžia arba jei jau einate sąmoningumo keliu – puikios atostogos su bendramintėmis. O gal – tiesiog viskas kartu.
Man pabuvimas su moterimis yra būtinas. Jei anksčiau neįsivaizdavau kaip galima atostogauti be šeimos ar vyro, tai dabar atostogauti be šeimos bent keletą kartų per metus man yra didelė privilegija, kurią labai vertinu. Grįžtu į šeimą ramesnė, pailsėjus, išgražėjus, spindinčiomis akimis, visai kitokios energijos. O to rezultatus, neabejotinai, jaučia visa šeima.
meditacijų kelionė moterims

Taigi, mielosios, šį kartą laikas bei dėmesys sau – palepinkime save gražiais vaizdais, patirkime kūnišką atsipalaidavimo palaimą per tailandietiškus masažus, padarykime tai, ko nesame iki šiol dariusios, aplankykime vietas, kur dar nesame buvusios, ragaukime tai, ko nesame ragavusios.

Praktikos – tinkamos tiek pradedančiosioms, tiek patyrusioms. Tai kelionė ne tik po Tailandą – tai kelionė kūnui, protui ir sielai. Ši kelionė suplanuota gamtos ir ramybės bei neturistinių vietų mėgėjoms.

Kelionės moterims Tailande programa:

1 diena balandžio 5 d. penktadienis
skrydis iš Europos į Bankoką

2 diena balandžio 6 d. šeštadienis
atskridimas į Bankoką.
Pervežimas oro uostas – viešbutis. Įsiregistravimas prabangiame **** viešbutyje Amara Bangkok dangoraižyje su baseinu 26 aukšte. Viešbutis įsikūręs prieš pat aukščiausią Bankoko pastatą MahaNakhon. Poilsis. Susipažinimas, pirmosios praktikosmi.

3 diena balandžio 7 d. sekmadienis
Bankokas. Pusryčiai.
Laisvas laikas.
Skrydis Bankokas – Surat Thani. Apsistosime Khao Sok nacionaliniame parke plūduriuojančiuose nameliuose ant Cheow Lan ežero. Poilsis.  Plaukimas baidarėmis. Vakarinės praktikos. Vakarienė įskaičiuota.


4 diena balandžio 8 d. pirmadienis
Cheow Lan ežeras. Pusryčiai, pietūs, vakarienė įskaičiuota.
Turai po džiungles, krioklius. Aplankysime laisvėje gyvenančių laukinių gyvūnų lankymo vietą. Didelė tikimybė pamatyti laukinius dramblius. Vakarinės praktikos.

5 diena balandžio 9 d. antradienis
Cheow Lan ežeras. Pusryčiai.
Ryto safaris – tylos meditacija plaukiojant laiveliu po atbundantį ežerą ankstyvą rytą.
Persikėlimas į Koh Phangan salą, kurioje gyvenau pusę metų. Įsiregistravimas į prabangią vilą. Poilsis.

6 diena balandžio 10 d. trečiadienis
Pusryčiai.
Ryto / vakaro praktikos. Dieną – laisvas laikas.

7 diena balandžio 11 d. ketvirtadienis
Pusryčiai.
Ryto / vakaro praktikos. Dieną ekskursija po Samui – paplūdimiai, turgus.

8 diena balandžio 12 d. penktadienis
Pusryčiai.
Ryto ir vakaro praktikos. Dieną – laisvas laikas.

9 diena balandžio 13 d. šeštadienis
Pusryčiai.
Tajų nauji metai. Aplankysime budistų vienuolyną ir sudalyvausime naujametinėse šventinėse apeigose. Dieną naujus metus švęsime pagal naujus papročius – laistydami vandeniu kitus ir linkėdami sėkmės. Daugiau apie šią šventę skaitykite čia.

10 diena balandžio 14 d. sekmadienis
Pusryčiai.
Ryto ir vakaro praktikos. Dieną – laisvas laikas.

11 diena balandžio 15 d. pirmadienis 
Pusryčiai.
Ryto praktikos. Skrydis Surat Thani – Bankokas. Nuvežimas iš oro uosto į jūsų viešbutį. Nakvynė ***** viešbutyje šalia oro uosto su baseinu.

12 diena balandžio 16 d. antradienis 
Pusryčiai.
Nuvežimas į oro uostą.
Skrydis Krabi – Bankokas – Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Visi pervežimai kelionės metu pagal kelionės programą.
Meditacijos, mindfulness praktikos.
Viešbučiai su pusryčiais. Vila Koh phangan saloje. Kambaryje – 2-3 asmenys.
2 pietūs, 2 vakarienės.
Vietinis skrydis.
Kelionės lydėjimas kelionės metu.
Turų metu – vanduo.

Neįskaičiuota:
Viza (apie 30 Eur);
Pietūs, vakarienės (jei neįskaičiuota į programą)
Žvaigždute pažymėtos ekskursijos
Kelionės draudimas
Skrydžio bilietas iki Bankoko (apie 550 Eur)

Kelionės kaina 1199 Eur.

Kelionė rezervuojama sumokėjus 400 Eur neatšaukiamą rezervacijos mokestį.
Maža grupė – vietų skaičius ribotas!
Dėl kelionės susisiekite labas@tailandieciai.lt

Daugiau apie mane:
Simona Kupetienė – transformacijų ir meditacijų mokytoja, ketvirtus metus gyvenanti Tailande:
Didžiausias gyvenime lūžis įvyko, kai nusprendžiau savo gyvenimą pakeisti iš esmės. Kai atrodė, kad streso lygis mano gyvenime siekia aukštumas, supratau, kad turiu kažką daryti. Ir daryti dabar nieko nelaukiant. Todėl nusprendėme parduoti šeimos verslą, išnuomoti savo kotedžą ir išvykti pagyventi į… Tailandą. Svarbiausias tikslas buvo – pagyventi kitaip. Neabejotinai, šis gyvenimo etapas buvo ir vis dar yra gausus įdomių atradimų. Svarbiausias atrastas dalykas – tai laikas sau, kuriam, rodos, Lietuvoje laiko neturėjau visai. Niekas nevyksta be reikalo, o aš nuo pat išvykimo buvau visiškai pasiruošusi savo pokyčiams. Išbandžiau įvairiausių savitobulėjimo praktikų, mano kelyje atsirado įkvepiančių mokytojų. O man tereikėjo pasiimti viską, kas labiausiai tinkama. Šiemet Indijoje krimtau kundalini, Ošo, tantrinių meditacijų ir transformacijų bei mindfulness mokslus dvejose mokyklose, Tailande – tantros jogos kursus.

Mano asmeninis blogas: www.facebook.com/tailandieciai
taip pat skaitykite čia.

Ši kelionė gali būti suorganizuota tik jūsų kompanijai.

Į pradžią