Wareerak karštos srovės Krabi regione

Naujų metų palydėjimas ir sutikimas Krabi

Kadangi patys esam prasti naujų metų šventikai ir vakarėlių neorganizuojame, kviečiame naujus metus esančius Krabyje atšvęsti kitaip – gamtoje ir ramybėje, be didelio turistinio šurmulio.

Sako – kaip palydėsi senus metus ir kaip sutiksi naujus, tokie nauji metai ir bus. Rinktiniai pasiūlymai lietuviams, atrinkti, išjausti ir geriausia ką galim pasiūlyt šiom dviem ypatingom dienom. Pasirinkus šias keliones nejausite Kalėdinės turistinės beprotybės, kuri čia jau beprasidedanti.

Tad gruodžio 31 dieną kviečiu prisijungt visus į karštų srovių SPA dienos programą Wareerak centre – nusišveist seną odą ir pasiruošt naujiems įspūdžiams, geriausias masažas Krabi regione, skanūs pietūs, karštos srovės, gamtos ramybė ir nepakartojami įspūdžiai garantuoti. Norintys gali pasilikti ir 2 dienų programai su nakvyne.
Užsakant per mane kaina su paėmimu ir parvežimu į viešbutį 2200 Thb asmeniui. Dar reikia 6 asmenų, kad turėtumėme lietuvišką grupę, mielai važiuosiu kartu su jumis, nes šita vieta yra būtent ta, kur norėčiau praleisti paskutinę metų dieną   Pilna programa ČIA.
p.s. norintys pasilikti sutikti naujus metus – tą gali padaryti, paketo info atsiųsiu žinute.

Wareerak karštos srovės Krabi regione
Wareerak karštos srovės – viena mano mylimiausių vietų Krabyje
Tailandietiškas masažas
O tailandietiškas masažas – vienas geriausių kokį esu turėjus Tailande. Aplinka ir vaizdas prideda savo „prieskonio“

Na, o  sausio 1 dieną – saulėlydžis laive ir BBQ plaukiojant aplink vietines Ao Nang salas kartu su Tomu, dideliu ir komfortabiliu laivu. Turas popietinis, tad ramiai po nakties linksmybių išsimiegot galimybė bus. BBQ laive, plaukiojimas su planktonu ir Krabi salų grožis – geriausias naujų metų sutikimas ir įkvepianti metų pradžia:

Nekasdienė galimybė įdomiai ir įsimintinai praleisti popiete laive plaukiojant aplink vietines Ao Nang salas – Koh Poda, Koh Gai (Chicken island), Koh See, Koh Ya Wa Sam, Koh Talu, Ko Ha ir kitas. Salos skirtingos ir tuo pačiu panašios savo forma, povandeniniu pasauliu ir istorija.
Šio turo metu yra trys sustojimai – priklausomai nuo oro sąlygų, parenkamos labiausiai tai popietei tinkamos salos. Kiekvieno sustojimo metu yra galimybė išbandyti giluminį nardymą, paviršinį nardymą arba tiesiog mėgautis kelione liekant laive. Po antrojo sustojimo ir jo vandens pramogų yra ruošiamas vakarienės barbekiu iš lėto plaukiant prie trečiosios salos. Kol mėgausitės vakariene ir nuostabiu saulėlydžiu bus suruošta speciali įranga naktiniam snorkelinimui arba nardymui (sertifikuotiems narams).
Jau beveik sutemus yra įjungiami prožektoriai ir išbandomos naktinės vandens pramogos, kurias vainikuoja šviečiančių planktonų šou.

Saulėlydžio BBQ laive turas
Saulėlydžio BBQ laive turas – vienas iš tų dalykų, ką tikrai pakartočiau.

Dėmesio, šiose kelionėse yra limituotas žmonių skaičius, tad kuo anksčiau užsakysite, tuo didesnė tikimybė, kad naujus atšvęsite kitaip!

Daugiau informacijos apie Krabi regioną – FB grupėje.

Autorius
Keliautoja, www.tailandieciai.lt bendraautorė, kelionių vadovė, meditacijų ir transformacijų mokytoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Tailandiečiai

Back to Top