Koh Phangan salos žemėlapis

Koh Phangan sala

Seniai skyriau dėmesio šiai salai! Laikas sugrįžti 🙂 Apie ją esu jau ne kartą rašiusi ČIA – tai sala, kurioje mes praleidome savo pirmąjį gyvenimo Tailande pusmetį. Savo sprendimu pasirinkti Koh Phangan salą niekada nesigailėjome ir mielai ten sugrįžtam atgal. Tik dabar – atostogų. Idealiai tinkanti ramiam poilsiui prie jūros ir savęs paieškoms, taip pat ir vakarėlių liūtams – šioje saloje vyksta vienas garsiausių vakarėlių visame pasaulyje – Fool Moon arba Pilnaties vakarėlis. Kaip vietinių verslų savininkai patys sako, jei ne šis vakarėlis, verslai saloje neišgyventų. Nemažai viešbučių dirba pora savaičių per mėnesį – savaitę prieš ir po vakarėlio. Saloje taip pat gausu jogų ir hipių. Išsivalyti aurą, susibalansuoti čakras, atsistoti ant galvos – gali ir pasiklysti toje gausioje dvasinių praktikų pasiūloje. Visai neseniai pamačiau tokį salos žemėlapį ir taip paėmė juokas 🙂 Stereotipiška, bet dalis tiesos yra 🙂

Koh Phangan salos žemėlapisJei apsistočiau šioje saloje atostogoms prie jūros, tai rinkčiausi tik rytinę salos pusę, kur gražiausi paplūdimiai:
Santhiya Koh Phangan Resort and Spa, kainų lygis $$$$
Buri Rasa Koh Phangan, kainų lygis $$$$
Dreamland resort, kainų lygis $
The great excape chalets, kainų lygis $$$
Thon Nai Pan Beach residence, kainų lygis $$
Havana beach resort, kainų lygis $$

Jei atvykčiau savitobulėjimo/jogos atostogoms/ žiemoti ilgesniam laikui – rinkčiausi centrinę ar vakarinę salos dalį.
Wang Sai resort, kainų lygis $$
Cookies salad resort, kainų lygis $$
Tantawan resort, kainų lygis $$
Sunset Cove resort, kainų lygis $$

Jei ieškočiau linksmybių – salos pietinė dalis. Tiesa, likusias dvi savaites šioje dalyje yra pakankamai ramu, tad tinka ir tiesiog norintiems vakare kažkur išeiti pavakaroti, taip pat šeimoms. O paplūdimiai čia – nuostabūs! Šie viešbučiai – ramioje vietoje, bet visai netoli pagrindinio šurmulio, tikrai ne biudžetininkams:
Cocohut Beach Resort and Spa, kainų lygis $$$
The Cabin beach resort, kainų lygis $$$$
La Palais hotel, kainų lygis $$$

BET DĖMESIO, jei naudojatės mano patarimais, pagalvokite, ar mano ir jūsų požiūris ir vertybės sutampa. Nes tvirtai tikiu, kad „kas tinka mano kaimynui, nebūtinai tinka man“.

Patarimais dalinamės ir nemokamai, bet būtumėme dėkingi, jei užsakinėtumėte viešbučius per mūsų nuorodą – jums tai papildomai nieko nekainuoja, o mums – paskatinimas rašyti daugiau! Užsakyk viešbučius Koh Phangan saloje per Booking ar Agoda paspaudus šias nuorodas.

Planuoji keliauti po Tailandą, bet sudėtinga planuoti? Keletas jau paruoštų (patikrintų ir apkeliautų) maršrutų ČIA – su Koh Phangan sala arba visi maršrutai – išsirink savo.

Daugiau apie Tailandą dalinamės čia: FB grupėje, FB puslapyje, Instagrame. Prisijunk!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią