Viešbučiai Ao Nang, Krabi

Nebrangūs viešbučiai Ao Nange. 1 dalis.

Šio klausimo sulaukiu vos ne kas dieną. Matyt, jam laikas „išlįsti į dienos šviesą“. Šį kartą apie viešbučius Ao Nange, kuriuos galiu rekomenduoti (t.y. kuriuose esu lankiusis ir ten buvo apsistoję mūsų svečiai). Kadangi viešbučių žinau labai daug, galvoju, kad skirstysiu pagal tam tikrus kriterijus. Taigi, šį kartą ekonominės klasės viešbučiai. Pigūs, bet išties neblogi. Žinoma, ypatingos prabangos sumokėję 15-30 Eur sezono metu nesitikėkite.

Jei ieškote nakvynės ant jūros kranto, skaitykite čia.

Apie viešbučius 3 dalis – ČIA.

Ben’s house – šiame viešbutyje mes patys gyvenome ko gero apie 1,5 mėnesio, kai vos atvykę į Ao Nangą dar nežinojome pasiliksime čia ar ne. Viešbutis labai švarus, kambariai šviesūs, erdvūs. Ramioje vietoje, bet visai netoli centro ir maisto turgelio. Yra nedidelis baseinas, netoli nuo jūros. Paspaudus šią Booking nuorodą nusistatykite šone savo datas, kaina svyruoja maždaug 15-30 Eur. Viešbučio nuoroda užsakant per Agoda sistemą ČIA.

Ben's house viešbutis Ao Nange

Ao Nang bamboo village –  kiek tolėliau nuo jūros. Bambukiniai Tai stiliaus nameliai, norintiems pasijusti vietiniu. Panašiuose nameliuose vis dar gyvena nemažai Tailandiečių. Žinoma, tik be baseino. Rami vieta, bet išėjus į pagrindinę gatvę yra bent kelios vietos kur pavalgyti. Tiesa, sezono metu kaina man atrodo neadekvati – jei neklįstu už nakvynę dviems pernai norėjo apie 30 Eur. Nuoroda per Booking sistemą. Agodoje viešbučio nedadau.

Ao Nang Cliff view resort – prieš atvykstant čia svarstėme apsistoti šiame viešbutyje. Tailandietiško stiliaus nameliai, baseinas su nuostabiu vaizdu – ko daugiau reikia, jei viešbutyje nesiruošiate praleisti daug laiko? Išsirinkite per kur užsakyti jums patogiau, priimtiniau, o gal pigiau: Booking ar Agoda.

Ao Nang cliff view resortAo Nang eco inn – OK, šis be baseino, bet pačiame miesto centre, iki jūros vos 7 minutės kelio, o ir atsiliepimai puikūs! Pagrindinėje miesto gatvėje, tiks ir mėgstantiems naktinį gyvenimą. Viešbutį galit užsakyti Bookinge ir Agodoje.

Ao Nang eco innGreen Leaf house – šis viešbutis tikrai toliau jūros, bet turi savo šarmo. Beje, aplink šią vietą yra vienos mėgiamiausių mūsų vietų pavalgyti. T.y. ne turistams skirti restoranai, mėgiami vietinių. Tad jei ieškote gero ir labai pigaus maist

o, rekomenduoju. Netoli vyksta maisto turgus, du prekybos centrai. Užsakyti galite Bookinge arba Agodoje.

Ao Nang Miti resort– visai netoli vietos kur anksčiau gyvenome. Labai švarus, ne prie pagrindinės gatvės, todėl bus ramiau, turi nedidelį baseiną. Aplink daug pigaus vietinio maisto. Iki jūros apie 15 min. Užsakyti Bookinge arba Agodoje paspaudus šias nuorodas.

The Nine hotel @ Ao Nang– dar vienas rekomenduotas viešbutis pačiame Ao Nang centre, netoli jūros. Be baseino, bet turintis savo šarmo. Atsiliepimai patys geriausi ir dažniausiai labai užimti. Galima užsakyti per Booking arba Agoda sistemas.

The Nine hotel viešbutis Ao Nange, KrabiThe dream garden – viešbutis, kuriame mano gera draugė turi savo kelionių agentūrą. Pas ją pašnibždėję, kad atėjot nuo Simonos, gausite ypatingas kainas turams. Viešbutis švarus, tvarkingas, pačiame centre, vos pora minučių nuo jūros. Idealus taupantiems ir nuotraukose atrodantis tikrai prasčiau nei tikrovėje. Užsakyti galima per Agoda sistemą paspaudus šią nuorodą.

Chatchada viešbutis pats gal ir nėra įspūdingas, bet įspūdinga jo šeimininkė. Jos energija ir gera nuotaika liejasi per kraštus, o jos pačios gaminami pusryčiai garsėja tarp čia nuolatos gyvenančių užsieniečių. Prie pat parduotuvė Tesco lotus, iki jūros apie 20 minučių kelio. Gaila, nerandu šeimininkės nuotraukos, nes būtent ja ir reiktų iliustruoti šią pastraipą. Chatchada Bookinge ir Agodoje paspaudus šias nuorodas.
Chatchada House garsėja ne kiek savo viešbučiu, o kiek jo šeimininke ir skaniais pusryčiaisDawn of happiness Nathai Garden resort – pradėsiu nuo šio viešbučio problemų:  gal kiek nesezono metu didoka kaina. Prastos nuotraukos, nes realybėj viskas stipriai geriau nei nuotraukose. Nemokėjimas parduoti internetu (pvz jie neseniai uždarė savo booking paskyrą kuriame atsiliepimai apie viešbutį buvo 9 greičiausiai todėl, kad neberado prisijungimų ;)), todėl pas juos visada mažiau žmonių nei turėtų būti. O toliau – tik mano liaupsės: labai tvarkingas, nuostabūs šeimininkai, tad jei norite turėti savo „tailandietišką šeimą“ apsistokite čia ir nesigailėsite, nuosavas sodas, tad būsite tikri, kad užsisakę vaisių kokteilį geriate jį iš vietoje užaugintų vaisių, o jūsų tailandietiška sriuba ar troškinys bus paskaninta čili ar kitais prieskoniais iš nuosavo daržo. Restorano kainos – vos 40-60 thb, kas viešbutyje yra juokinga kaina, kituose viešbučiuose mokėsite bent 3 kartus brangiau. Labai labai rami vieta ir jūs čia jau niekaip be motorolerio neapseisite (dėl motorolerio nuomos drąsiai rašykite mums). Mes čia norėjome išsinuomoti vieną namelį, bet paskutinę minutę pagalvojom, kad vaikams viešbutyje gyventi mokslo metais gal ne pats geriausias sprendimas. Vienu žodžiu siunčiam šiam viešbučiui 9 balus iš 10 ir perduodam šeimininkams linkėjimus. Tiesa, mes gyvename labai netolimoje kaimynystėje – tame pačiame rajone Nathai, visai šalia Ao Nango. Kitaip tariant, tai viešbutis, jei norite pajusti tikrąją Tailando kultūrą per žmones. Užsakykite Bookinge arba Agodoje.
Nathai viešbutis Krabi, Ao Nange
Jei vistiek nerandate sau tinkamų variantų ir reikia pagalbos susirandant viešbutį, galite mums parašyti, tik būtinai nurodykite datas, asmenų skaičių, savo poreikius ir biudžetą nakčiai: labas@tailandieciai.lt. Taip pat dovanojame 27Usd nuolaidų kodą užsakant nakvynę per AirBnb – viskas ką reikia padaryti, paspausti ant šios nuorodos ir užsiregistruoti.

Tiesa, darbo ir asmeniniais reikalais tenka aplankyti nemažai viešbučių – daugiau jų mūsų instagrame. Taip pat kviečiame prisijugnti prie mūsų grupės Krabi.
Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią