Ką rinktis - atostogas Pukete ar Krabi?

Puketas ar Krabi

Dar vienas klausimas iš dažniausiai užduodamų. Kadangi tiek Puketas, tiek Krabi yra visiškai šalia (teskiria 50 km per jūrą, o Puketo pakrantę matome iš Klong Muang paplūdmimio), kartais nelengva apsispręsti atvykstant trumpesnių atostogų kur geriau apsistoti. Visuomet kartoju, kad rinktis turite ne pagal tai, kur kažkas rekomendavo, o pagal tai, kokios kelionės tikitės patys. Sudėliojau į lentelę, tad kiekvienas galės išsirinkti pagal sau svarbius kriterijus. Neturiu atsakymo kaip geriau, nes – kiekvienam savo! Trumpai apibendrinus – Puketą rinktis geriau tiems, kurie ieško naktinio gyvenimo, prabangesnių viešbučių, kam netrukdo šalia gulinti minia pajūryje, kas ieško pramogų-atrakcionų parkų, apsipirkimo prekybos centruose, sekso turizmo. Krabi labiau tiktų norintiems ramybės, daugiau patirti vietinių gyvenimo, apsipirkti vietinių krautuvėlėse, norintiems aktyviau pakeliauti, ieškantiems aktyvių pramogų, pamatyti mažiau nuturistintas vietas, daugiau laukinės gamtos. Tai nereiškia, kad pvz. Krabyje nerasite prabangaus viešbučio, o Pukete vietinių krautuvėlių ar ramaus paplūdimio, tai tiesiog bendros tendencijos ko yra daugiau, tad vietą rekomenduočiau rinktis pagal savo pomėgius. Planuojantiems apsistoti vienoje vietoje, reiktų atkreipti dėmesį į kainas, ypač į turų – iš Krabi jos yra gerokai mažesnės.

KrabiPuketas
Tarptautinių skrydžių kiekis+
Vietinių skrydžių kiekis+
Vietinių skrydžių kainos+
Maisto kainos kavinėse+
Masažo kainos +
Viešbučių pasirinkimas +
Taxi kainos +
Ekskursijų kainos +
Parduotuvės, apsipirkimas +
Ramesnis eismas +
Patogumas keliauti po salas +
Dienos turų kiekis +
Naktinis gyvenimas +
Gamtos grožis +
Ramybė +
Aktyvios pramogos gamtoje +
Pramogos šeimai (atrakcionai, vandens parkai) +
Prabangūs restoranai +
Vietinis maistas +
Sekso turizmas +

Apie gyvenimą Pukete iš Lietuvės Dovilės lūpų skaitykite ČIA. Jei reikia privataus pervežimo Puketas-Krabi ar atvirkščiai, galite kreiptis. O viešojo transporto bilietą galite įsigyti paspaudę šią nuorodą. Viešbučius Pukete ar Krabi užsakykite ČIA arba ČIA.

Jei aplankysite Krabi, kviečiame prisijungti prie lietuvių grupės FB’e.
Viešbučių pasiūlymai Pukete (būčiau dėkinga, kad užsakinėtumėte per šiame puslapyje esančias nuorodas – jums tai nieko nekainuoja, o man tai papildoma motyvacija rašyti):
Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią