Skrydis į Tailandą, skrydžio bilietai

Skrydžiai į Tailandą

Kelionę į Tailandą reiktų pradėti nuo skrydžio bilieto įsigijimo. Kada jūsų kelionė bus, pasikartosiu – ne taip ir svarbu, Tailandas toks didelis, kad gerų orų čia rasite bet kuriuo metų laiku. Žinoma, vienais mėnesiais tikimybė didesnė, bet taip vadinamu „ne sezono“ metu gegužę – spalį kelionės galima neplanuoti iš anksto, tad tiks mėgstantiems ekspromtą. Turistų tuo metu nedaug, viešbučiai apytuščiai, problemos susirasti nakvynę nebus.

Norint skristi į Tailandą, reikia rinktis skrydį į Bangkoką, Phuketą arba Krabi – į šiuos 3 miestus vyksta skrydžiai iš Europos be persėdimų arba su 1 jungtiniu persėdimu. Taip pat galima skristi į Kuala Lumpūrą – iš jo patogus ir pigus susisiekimas su Tailandu, ypač pietine jo dalimi.  Jei planuojate daugiau laiko skirti Tailando pietums, tai jums ko gero nelabai ir svarbu ar skrisit į Bangkoką, ar Kuala Lumpūrą – atksirsti iki Krabi ar Surat Thani kainuos tiek pat tiek iš Bangkoko, tiek iš Kuala Lumpūro. Žinoma, tokiu atveju patogiausiai būtų rinktis skrydį į Phuketą ar Krabi, ypač jei noru aplankyti Bangkoką netrykštat arba turit mažai laiko ir norite pasimėgauti tik šilta žydra jūra po palmėmis. Į Krabi šį sezoną tiesioginius skrydžius jau vykdo šios avialinijos: Finnair, Aeroflot, Thai airways (persėdimas Bangkoke), Quatar airways. Kitas variantas – skristi į Bankoką, o grįžti iš Puketo ar Krabi (taupantiems laiką tai puiki išeitis).

Skrydžių siūlau ieškoti per Sky Scanner ar Momondo.

Radus geriausius skrydžio variantus rekomenduoju pasitikrinti kokia kaina būtų perkant tiesiai per išsirinktų avialinijų puslapį.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis skrydį?  Atkreipkite dėmesį kiek laiko truks jūsų skrydis, kokios avialinijos ir ką už tą kainą gausite. Patogiausius (trumpiausius) skrydžius į Tailandą siūlo Ukrainos avialinijos, Aeroflot, Finnair, komfortiški Turkish Airlines skrydžiai. Skrydį į vieną pusę pigiausiai dažniausiai siūlo Norwegian avialinijos per Oslą. Beje, perkant į vieną pusę skrydžio bilietą turėkite omenyje, kad galutinė skrydžio kaina gausis gerokai didesnė.

Sekantys kelionės planavimo žingsniai:
susirasti nakvynes;
susiplanuoti vietinius pervažiavimus arba užsisakyti laivą galite čia.

Beje, kai kuriais atvejais, kai didesnės grupės, neilgus pervažiavimus yra pigiau vykti su taxi. Krabi regione turiu labai patrauklias kainas su taxi. Dėl jų rašykite asmeniškai.
Naujiems keliautojams būtina perskaityti šį straipsnį!

Apie skrydžius su vaikais ir mūsų patirtį skaitykite šiame straipsnyje. O jei turite klausimų kaip užsakyti skrydžio bilietą ar reikia pagalbos surandant geriausią variantą jums, rašykite el. paštu arba susisiekite su mumis per Facebook. Iki pasimatymo Tailande 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią