• Titulinis
  • /
  • Visi
  • /
  • Viešbučiai Ao Nange, Ao Nammao ir Pan beach ant jūros kranto. 2 dalis
Viešbutis ant jūros kranto Krabyje

Viešbučiai Ao Nange, Ao Nammao ir Pan beach ant jūros kranto. 2 dalis

Viešbučių ant jūros kranto pačiame Ao Nange nėra daug. Taip yra dėl to, kad Ao Nangą iš visų pusių supa kalnas.  Jei norite atostogų ant jūros kranto, ko gero labiau žvalgyčiausi į Klong Muang paplūdimį arba Railay, Tonsai. Daugiau apie Krabi paplūdimius skaitykite čia.

Apie viešbučius ant jūros kranto – trumpai:

Centara Grand beach resort – 5 žvaigždučių viešbutis vienintelis turintis atskirą paplūdimį. Tiesa, paplūdimys viešas – Tailande visi paplūdimiai priklauso karaliui, todėl drąsiai galite eiti į bet kurį paplūdimį. Atsiliepimai apie šį viešbutį tik patys geriausi, dar neteko girdėti, kad kažkas skųstųsi. O apie jį girdim nuolatos – Tomas iš šio viešbučio bene dažniausiai turi klientų. Iš Ao nango į jį galima nueiti per beždžionių taką – verta pasivaikščiojant aplankyti, net jei čia ir neapsistojat.  Šis viešbutis kartais tampa ir Tomo darbo vieta – retkarčiais čia veda bandomuosius nėrimus viešbučio svečiams. Užsakyti galite šią nuorodą arba parašę mums arba čia. Jei apsistojate ilgiau nei pora dienų, greičiausiai galėsime gauti nuolaidą. Idealus medaus mėnesiui ar vestuvėms švęsti.

Centara grand beach resort - vaizdas vertas milijono, tiesa?

Dawn of happiness – ieškantiems tailandietiškos egzotikos, nesivaikantiems žvaigždučių. Norit pamatyti kaip gyvena vietiniai? O gal net norite su jais pagyventi? Ši vieta tuomet jums. Dalis bungaliukų išnuomoti vietiniams, kurie ten gyvena ilgą laiką, tad neabejotinai geresnės patirties nerasit. Nuomojantis šią vietą geriau neturėti ypatingų lūkesčių. Beje, labai mieli šeimininkai. Užsakyti galite čia arba čia.

Dawn o happines - bambukiniai nameliai ant jūros kranto Krabyje. Visai netoli Dawn o happines esančios Rimlay villas – dar viena vieta Ao Nammao su „mirties vertu vaizdu“ – berods taip yra sakoma? Jei vairuojat motorolerį ar norite ramaus poilsio – kodėl gi ne? Į pagrindines regiono turistines vietas tikrai galėsite nuvykti iš bet kurio viešbučio. Užsakyti čia arba čia.

Rimlay villas - viešbutis Krabi su vaizdu, vertu milijono, tiesa?Arawan Krabi beach resort – ieškantiems ramybės. Dėmesio, viešbutis yra visiškai atnaujintas ir renovuotas (2017 m. vasarą). Kitoje Railay pusėje, vos 5 minutės nuo Ao Nango, į kurį viešbutis siūlo net 5 nemokamus pervežimus per dieną pirmyn ir atgal (dažniausiai viešbučiai daro 2 pervežimus tik į vieną pusę). Mes dažnai čia atvažiuojam pavakarieniauti ar pasimaudyti baseine. Jame esantis restoranas – vienas mūsų mėgstamiausių – maistas pasakiškas, kainos normalios. Viešbutis garsėja tarp vietinių ir savo puikiais pusryčiais – ko gero nieko keisto, nes maistas jame išties labai geras. Tiesa, paplūdimys nelabai tinkamas maudynėmis, bet vaizdas iš baseino viską atperka, o ir kiti paplūdimiai visai čia pat. Ne sezono metu drąsiai važiuokit nerezervavę – tikrai gausite nuolaidą. Sezono metu geriau rezervuoti iš anksto čia arba čia.

Krabi resort – šiviešbutis 2017 m. atnaujintas. Idealioje vietoje – miesto centre, bet apgaubtas iš vienos pusės uola, ant jūros kranto, prie pat vieno slapto paplūdoimio. Jei trumpai – puikus 4 žvaigždučių viešbutis. Taip pat siūlo vestuvių planavimo paslaugą. Užsakyti galite čia arba čia. Žiūrint į nuotrauką nepasakysi, kad čia pat pats miesto centras.

Krabi resort -puikus variantas mėgstantiems kokybę, bet norintiems būti įvykių sukūryje.

Golden beach resort – viešbutį nuo pagrindinio miesto paplūdimio skiria vos kelių metrų pločio promenada ir paplūdimio „lounge“ baras. Žinoma, baras ne tik viešbučio svečiams. Vis tik ko gero nesirinkčiau „beach front“ namelių – vakarais, ypač sezono metu gali būti triukšminga. Užsakyti galite čia arba čia.

P.A.N beach bungalows – tajiško stiliaus nameliai viename ramiausių Krabi paplūdimių. Jei norite „pačilinti“, manau, tai vienas iš variantų. Kartais atvažiuojam pasimaudyti ar pavalgyti ir mes čia. Užsakyti galima tik per Agoda.

Daugiau: nebrangūs viešbučiai Ao nange, Krabi

Apie viešbučius 3 dalis ČIA.

Jei renkatės AirBnb, dovanojam 27 USD – tereikia užsiregistruoti paspaudus šią AirBnb nuorodą.

Apie Railay ir Klong muang viešbučius – kitą kartą. Jei radote netikslumų ar norite rekomenduoti savo viešbutį – rašykite komentaruose, būtinai papildysime. Ar jau sekate mus FB’e?

Save

Save

Save

Save

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią