Viešbutis Tailande, Krabi

Viešbučiai Tailande: Krabi, Ao Nang. 3 dalis.

Tęsiu pasakojimą apie viešbučius Tailande, Krabi regione, daugelis aplink Ao Nangą. Dėmesio, rekomenduoju tik tuos viešbučius, kuriuose pati esu buvus ar juose buvo apsistoję mūsų draugai, pažįstami ir klientai arba viešbučius, kurie priklauso mūsų pažįstamiems ar draugams!

Oscar pool villa – idealus pasirinkimas šeimoms arba dviems-trims poroms. Labai ramioje vietoje, toliau nuo miesto šurmulio, puikūs šeimininkai, šalia yra jogos centras. Bet nesitikėkite aplink rasti pigių vietų pavalgyti, nes šalia tiesiog nieko nėra. Puikiai tinka, jei norite nuomotis motorolerius ar planuojate visą laiką ekskursijose (99% kad ekskursijos yra su paėmimu ir nuvežimu į viešbutį). Tiesa, užsakinėti ekskursijas šitame viešbutyje yra brangu! Jei reikia pagalbos, rekomenduoju kreiptis į draugę, kuri lietuviams taiko ypatingas kainas.

Privačios vilos atrodo taip:
Oscar pool privati vila Tailande, Krabi
Užsisakyti Oscar pool villa per Booking sistemą.
Užsisakyti Oscar pool villa per Agoda sistemą.

Holiday inn Resort Krabi – oazė šeimoms ant jūros kranto. Nemokamos auklės, žaidimų kambariai, aikštelės, animatoriai, net 3 baseinai – vienas skirtas vaikams su 5 nusileidimais, kitas šeimoms, trečias – tik suaugusiems. Viešbutis apgalvotas apdairiai, jame gerai jausis ir atvykę medaus mėnesiui, ir šeimos su vaikais – vieni kitiems netrukdys, nes yra erdvių, į kurias vaikų neįleidžia. Vaikai viešbutyje gyvena ir pagrindiniame restorane valgo nemokamai! Šio viešbučio direktorius – mūsų draugas, užsakant tiesiai kaina gerokai bus mažesnė nei užsakant per sistemas. Susisiekite su mumis. Be vaikų šio viešbučio ko gero nesirinkčiau, bet su vaikais tai bene geriausias pasirinkimas Krabi 🙂

Užsisakyti Holiday Inn resort Krabi Ao Nang beach per Booking.
Užsisakyti Holiday Inn resort Krabi Ao Nang beach per Agoda.

Ao Nang paradise resort – visai netoli jūros, pačiame Ao Nang centre, bet eina ne į gatvės liniją, o į kiemą, todėl visiškai ramu, nėra gatvės triukšmo. Iki jūros vos kelios minutės, nuostabus vaizdas į kalnus prie baseino – jaukiom atostogom Ao Nange. Tikra Oazė pačiame miesto centre. Labiausiai tinkamas poroms.

Ao Nang paradise viešbutis

Užsisakyti Ao Nang paradise resort per Booking sistemą.
Užsisakyti Ao Nang paradise resort per Agoda sistemą.

Ao Nang viva resort – ši gatvelė labai turistinė, praktiškai tik nemaži viešbučiai. Netoli yra maisto turgus, aplink nemažai vietinio vaisto kavinukių. Buvo apsistoję keletas svečių, niekas blogu žodžiu neminėjo, viešbutis pakankamai naujas, labai tvarkingas. P.s. šioje gatvėje atidarytas Krabi natinis turgus, labai rekomenduoju jame apsilankyti!

Ao Nang viva resort

Užsisakyti Ao Nang Viva resort per Booking.
Užsisakyti Ao Nang Viva resort per Agoda.

Marina Express Fisherman AoNang – šalia šio viešbučio mes gyvenome anksčiau. Jo absoliučiai vienintelis trūkumas – yra šalia mečetės. Nors labai abejoju, kad dėl laiko skirtumo girdėsite rytines maldas. Svečiai tuo niekada nesiskųsdavo 🙂 Aplink nemažai vietų kur pavalgyti skaniai ir pigiai, o ir iki jūros viso labo 10 minučių. 3 žvaigždučių viešbutis vertas 4! Marina Express-Fisherman AonangUžsakyti šį viešbutį galite per Booking arba Agodą paspaudus ant šių nuorodų.

Baan Sawan resort – ideali vieta šeimoms ar kompanijoms, mėgstantiems ramybę. Apie tokius sakoma „peaceful“ arba „viduryje nieko“. Reikės motorolerio arba važinėti teks taksi. Dviejų kambarių nameliai, yra restoranas. Šiame viešbutyje Tomas veda Open water kursus teorinę dalį baseine, tad tenka čia apsilankyti neretai.
Baan Sawan viešbutis šeimai KrabyjeBaan Sawan viešbutis Bookinge.
Baan Sawan viešbutis Agodoje.

OK, visiškai naujas viešbutis Ao Nang pool and resort, didelė tikimybė kad jei atvyksite dar šį rugsėjį ar spalį būsite vieni pirmųjų to kambario gyventojų. Aplink nesitikėkite kavinių ir pramogų – toliau nuo miesto. Puikiai tinkamas keliaujantiems motoroleriu. Jei jiems pavyks išlaikyti kainas, manau, kad greitai taps vienu iš TOP viešbučių kam aktualu kaina ir kokybė. Nuotraukose viskas kur kas blogiau nei tikrovėje ir linkiu jiems greičiau pasidaryti fotosesiją.
Ao Nang pool and resort viešbutis Tailande, Krabi regioneAo Nang pool and resort Bookinge.
Ao Nang pool and resort Agodoje.

Papildyta:

Prisiminiau dar vieną labai jaukų viešbutį Ao Nange – The Moderna resort. Labai ramioje vietoje, bet aplink bus kelios vietinio maisto kavinukės pavalgyt. Iki jūros teks važiuot taxi, kaina apie 200 Thb. Labai jaukus, stilingas, butikinio stiliaus mažas viešbutukas vertinantiems gerą skonį.

Butikinio stiliaus viešbutis TailandeThe Moderna Resort Bookinge.
The Moderna Resort Agodoje.

Būčiau dėkinga, jei viešbučius užsakinėtumėte paspaudus šiame straipsnyje esančias nuorodas. Jums tai papildomai nieko nekainuoja, o man didesnė motyvacija dalintis daugiau 😉 Arba jei jaučiate, kad puslapyje esanti informacija jums naudinga, galite pervesti paskatinimą mums rašyti į paypal sąskaitą.

Daugiau viešbučių Ao Nange:
Nebrangūs viešbučiai Ao Nange. 1 dalis.
Viešbučiai ant jūros kranto Krabi, Ao Nange. 2 dalis.
Naujausi viešbučiai Ao Nange (2017 11 mėn.) 
Jei gyvensite toliau nuo jūros, galiu pagelbėti išsinuomoti motorolerį – motorolerio nuoma užsiima mano kaimynas ir tai vienintelė vieta, kur jūsų nereikalaus paso bei užstatas bus vos 3000 Thb. Jei reikalingas taxi iš oro uosto ar pervežimai Krabi regione, susisiekite su mumis žinute labas@tailandieciai.lt.

Save

Save

Save

Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią