Tailandas savarankiskai ar su grupe

Tailandas savarankiškai ar su grupe?

Jei svarstote apie kelionę į Tailandą (o gal ir į kažkur kitur), pirmas dalykas kurį turite nuspręsti – tai ar keliauti savarankiškai, ar su grupe.
Na ir užbėgdama viskam už akių pasakysiu, kad tai priklauso pirma nuo jūsų ir teisingo atsakymo čia nėra. Tailandas mano nuomone yra labai tinkama šalis keliauti savarankiškai ir dėl informacijos apie Tailandą gausos, ir dėl labai gerai išvystyto turizmo, logistikos, todėl ideali šalis pradėti savarankiškas tolimas keliones ir pažintį su Azija. Kita vertus tikrai žinau, kad ne visi jaučiasi komfortiškai keliaudami savarankiškai ir mieliau renkasi grupes dėl daugelio priežasčių: laiko stokos planavimui, baimės blogai susidėlioti maršrutą, aiškumo, noro pabendrauti su kitais žmonėmis, anglų kalbos nemokėjimo ar kompanijos neturėjimo. Jei ruošiatės keliauti su grupe, svarbu išsirinkti patikimą kelionės organizatorių.

Ar jau matėte šį filmuką? Pažiūrėkite ir suprasite, ar esate už grupinį keliavimą, ar už savarankišką.

Kita vertus, jei jums iškilo toks klausimas, matyt mintyse linkstate prie keliavimo savarankiškai, bet nedrįstate ar abejojate savo jėgomis. Tokiu atveju mes galime jums padėti susiplanuoti savarankišką kelionę po Tailandą. Turite klausimų? Parašykite!

Skrendant su grupe, rekomenduojame rinktis patikimus kelionės partnerius, pavyzdžiui, Kelionių akademija  (keliones kartu su apsilankymu pietų Tailande vesiu aš) ar Travel Planet kelionės

Na ir tarpinis variantas, kelionę planuokite savarankiškai, bet gaukite mūsų patarimus ir konsultacijas prieš kelionę bei kelionės metu: Išbandyti ir atrinkti maršrutai po Tailandą. Bei prisijunkite prie mūsų FB grupės Tailandas iš pirmų lūpų.

Jei keliausite savarankiškai, skaitykite toliau:

Dažniausiai užduodami klausimai apie Tailandą

Skrydžiai į Tailandą
Kaip susirasti nakvynę?
Vietiniai pervažiavimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Į pradžią